داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار گناه
گناه بشر موجب غیبت امام عصر (عج) شد؟
۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۰

محمدهادی همایون عضو هیئت علمی دانشگاه امام صادق (ع) درباره رابطه میان گناه بر طولانی شدن غیبت امام عصر (عج) توضیحاتی دادند.

این عبادت دو گناه محسوب می‌شود
۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۶

ریاکاری باعث از بین رفتن ثواب اعمال می‌شود. ریا به دو قسم خفی و جلی تقسیم می‌شود. در ادامه درباره ریا و شیوه زدودن آن از اعمال بیشتر بخوانید.

شیطان در این محل تخم‌گذاری می‌کند!
۲۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۵

فکر کردن به گناه یکی از عوامل مهم ابتلا به گناه است. اما شیطان از چه راه‌هایی به انسان نفوذ می‌کند. در ادامه درباره محل تخم‌گذاری شیطان بخوانید.

چرا بسیاری از گناهکاران غرق نعمت‌اند؟
۲۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۵

چرا بسیاری از گناهکاران در نعمت غرق هستند و عذاب نمی‌شوند؟ خداوند در قرآن به این موضوع اشاره کرده و درباره گناهکارانی که در نعمت غرق هستند، توضیح داده است.

ذکری که ریشه گناهان را می‌خشکاند
۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۵

با این ذکر علاوه بر خشکاندن ریشه گناهان، می‌توانید حسنات بسیاری نیز به دست آورید. ذکری که کفاره گناهان می‌شود و ریشه گناهان را می‌سوزاند

هفت در جهنم و بهشت کجاست؟
۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۵

اینکه می‌گویند جهنم و بهشت هفت در دارد، چگونه است؟ هفت در جهنم و هفت در بهشت در کجای آن قرار دارد؟ و انسان چطور وارد آن می‌شود؟

آرزوی مرگ کردن گناه است؟
۲۱ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۵

آیا اینکه انسان در شرایط سختی و مشکلات آرزوی مرگ کند، گناه است؟ در روایات آمده که انسان مومن نباید آرزوی مرگ کند؟

همه گناهکاران یکسان مجازات می‌شوند؟
۲۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۵

آیا گناهانی که در ظاهر شبیه هم هستند، برای همه عذاب و عقوبت یکسان در نظر گرفته می‌شود؟ یا مجازات گناهان یکسان متفاوت است؟

با «نماز» نشاط را نصیب جامعه‌ سازیم
۲۱ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۲

حضرت آیت الله خامنه‌ای طی پیامی به بیست و هشتمین اجلاس سراسری نماز تصریح کردند: با نماز می‌توانیم جان خود را پالایش و خود را از گناهان دور کنیم.

انسان‌هایی که هیزم جهنم می‌شوند
۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۰۶:۳۰

انسان‌هایی هم هستند که نه نتها در جهنم عذاب می‌شوند، بلکه تبدیل به هیزم جهنم می‌شوند. در قرآن به انسان‌هایی که تبدیل به هیزم جهنم می‌شوند، اشاره شده است.