داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار اقتصاد-مقاومتی
روحانی نتایج برجام را تشریح کرد
۲۳ تیر ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۸

رئیس جمهور گفت: رژیم صهیونیستی و شخص نتانیاهوی خبیث 2 بار اعلام کردند که ما فشار آوردیم ترامپ از برجام خارج شود و همچنین ولیعهد عربستان هم گفت که فشارهای او به ترامپ باعث خروج آمریکا از برجام شده است.

کلیات اصلاح ساختار بودجه در ۴ محور اصلی تصویب شد
۲۲ تیر ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۳

در جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران سه قوه، جمع‌بندی کمیته‌های کارشناسی از چارچوب‌های کلی و محور‌های کلان اصلاح ساختار بودجه ارایه شد.

قدیری ابیانه: مسئولان اهل مقاومت نیستند
۱۶ تیر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۸

قدیری ابیانه حضور مسئولان لیبرال در مصادر قدرت را نتیجه انتخاب مردم می‌داند و در پاسخ به این اعتراض عمومی که «خود مسئولان اهل مقاومت نیستند»، می‌گوید: «خودکرده را تدبیر نیست!»

«پتروپالایشگاه» شاه کلید رونق تولید ملی و پایان خام فروشی نفت
۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۴

صنعت پتروپالایش نفت تحول عظیمی نسبت به خام فروشی آن در رونق تولید ملی ایجاد می کند، صنعتی به روز، با خوراک داخلی (بدون نیاز به واردات) و صادرات گسترده و پردرآمد که اشتغال زایی بالایی نیز به همراه خواهد داشت.

«پتروپالایشگاه»؛ پاسخ زیرکانه ایران به تحریم‌های نفتی آمریکا
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۰

با توجه به انفعال وزرات نفت در ارائه راهکاری برای مقابله با تحریم‌ها نفتی، به‌نظر می‌رسد باید مجلس شورای اسلامی با تصویب قانونی، وزرات نفت را مکلف به توسعه صنایع پالایشی به‌عنوان بهترین راهکار مقابله با تحریم نفت خام کند.

ارجاع‌دهی مکرّر رهبر انقلاب به واقعیّت‌های عینی
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۲

رهبرِ انقلاب بارها تصریح کردند هم «مشکلاتِ» کشور مشخص هستند و هم «نسخۀ علاجِ» آنها ولی چون مدیرانی هستند که کفایت و کاردانیِ لازم را ندارند و بی‌تحرّک و منفعل‌اند، یا به نسخه‌ها و راهکارهای دیگر تمایل دارند و از افکار و اندیشه‌های ایشان استقبال نمی‌کنند.