اخبار مناظره‌های تلویزیونی (۵)

رحمان‌دوست در گفتگو با «نسیم آتلاین»، مطرح کرد؛دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶

انتقادات به نحوه برگزاری مناظره‌ها در صدا و سیما

این نماینده سابق مجلس اظهار داشت: از حقوق افرادی که پیرامون فردی ادعایی را مطرح می‌کنند و آن فرد این ادعا را رد می‌کند این است که افراد مدعی اجازه داشته باشد تصویر یا صوت آن شخصی که یک زمانی مطلبی را گفته و الان تکذیب می‌کند را نشان دهند.

رئیس ستاد فرهنگیان روحانی:سه شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۶

روحانی در مناظره‌ شرکت می‌کند/ بهتر است مناظره‌ها نزدیک به انتخابات باشد/ تایید درخواست روحانی برای عدم انجام مناظره پیش رو

نجفی با بیان اینکه صد درصد در مناظره شرکت می‌کنیم، گفت: بهتر این است مناظره‌ها نزدیک تر به انتخابات باشد.

عضو فراکسیون امید مجلس در گفتگو با «نسیم آنلاین»:یکشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶

هیچ توجیهی برای پخش غیرزنده مناظره‌ها وجود نداشت

وکیلی اظهار داشت: : هیچ توجیهی برای پخش غیرزنده مناظره‌ها وجود نداشت و برگزاری مناظره زنده امروز به یک مطالبه ملی تبدیل شده است، کمیته بررسی تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری هم به این مطالبه توجه کردند.

دبیر ستاد انتخابات کشور:جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶

نظر کمیسیون تبلیغات انتخابات درباره نحوه پخش مناظره‌ها تغییر نکرده/ مناظره‌ها ضبط شده از تلویزیون پخش می‌شود

دبیر ستاد انتخابات کشور و عضو کمیسیون تبلیغات انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری گفت: نظر این کمیسیون در خصوص نحوه پخش مناظره‌های انتخاباتی تغییر نکرده است و مناظره های انتخاباتی نامزدها به صورت ضبط شده از تلویزیون پخش می شود.

یکشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۲

اخبار آرشیوی

فرماندار آبدانان: اجرای مناظره‌های تلویزیونی و آغاز به‌ کارگیری ستادهای شوراهای اسلامی شهر و روستا زمینه شور و هیجان انتخاباتی و خلق حماسه سیاسی را در این شهرستان فراهم کرده است/ در این شهرستان 40 ستاد انتخاباتی ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی فعال هستند

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین