اخبار آیت الله خامنه ای (۳۸)

رهبر معظم انقلاب اسلامی در مراسم ویژه هفته دفاع مقدس:پنج شنبه ۵ مهر ۱۳۹۷

در روایت دفاع مقدس روح مجاهدت وشکست‌ناپذیری ملت ایران متبلور باشد

همزمان با هفته دفاع مقدس و در آستانه سالروز شکست حصر آبادان، جمعی از فرماندهان، رزمندگان و ایثارگران و هنرمندان با حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

یکشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۷

فرمانده معظم کل قوا در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره) نوشهر

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا، صبح امروز (یکشنبه) در مراسم تحلیف و دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه‌های افسری ارتش در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی نوشهر حضور یافتند.

دوشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۷

دیوار مجموعه تفریحی یک بانک دولتی تمامی ندارد!

در حالی که رهبر انقلاب در دیدار اخیر هیئت دولت از مجموعه تفریحی یکی از بانک‌ها به شدت انتقاد کردند و فرمودند «بانک‌ها غلط می‌کنند با پول مردم برای خودشان امکانات درست کنند»؛ دوربین فارس از یک مجموعه تفریحی ورزشی تصویربرداری کرد که شباهت بسیار زیادی با سخنان رهبر انقلاب دارد.

رهبر معظّم انقلاب در دیدار رئیس‌جمهور و اعضای هیأت دولت:چهارشنبه ۷ شهریور ۱۳۹۷

دولت باید اقتصاد را مدیریت کند

حضرت آیت‌الله خامنه ای فرمودند: در زمینه اقتصاد باید قوی، پرحجم و باکیفیت کار کرد و مسئولان اقتصادی در حل مشکلات باید شب و روز نشناسند.

سه شنبه ۶ شهریور ۱۳۹۷

چرا مذاکره با آمریکا ضرر دارد

فرمول مذاکراتی آمریکایی‌ها را از دیدگاه مقام معظم رهبری مشاهده می کنید.

دوشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۷

نماهنگ"ستاره‌های خدمت"

پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR بر اساس بخش‌هایی از بیانات رهبر انقلاب درباره شهدای دولت، مجموعه نماهنگ «ستاره‌های خدمت» را منتشر کرد.

یکشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۷

ابعاد مهم شخصیتی شهیدان رجایی و باهنر از دیدگاه رهبر انقلاب

گزیده‌ای از بیانات مقام معظم رهبری در ۱۳۹۴/۶/۴ که به بخشی از صفات و ویژگی‌های این دو شهید انقلابی پرداخته، در قالب یک موشن گرافی آماده شده است که در ادامه مشاهده می‌کنید.

شنبه ۳ شهریور ۱۳۹۷

نامه آملی لاریجانی به رهبر انقلاب درباره مجازات مفسدان چه اهمیتی دارد؟

چندی پیش انتشار خبر نامه آیت الله آملی لاریجانی به رهبر انقلاب به منظور استجازه درباره تغییر بخش هایی از آیین دادرسی و قوانین مجازات مفسدان اقدامی عادی جلوه داده شده و مورد انتقاد قرار گرفت. حسین شمسیان وکیل دادگستری اهمیت این نامه را توضیح می دهد.

شنبه ۳ شهریور ۱۳۹۷

هدف دشمنان اسلام؛ ذهن و اعتقادات نسل جوان است

رهبر انقلاب در تفسیر آیه 201 سوره بقره به فریضه حج و آمیختگی معنویت و سیاست در حج پرداختند،دشمن می خواهد جوانان را از آمیختگی دین و سیاست، دین وعلم، معنویت و مادیت، دنیا و آخرت که در اسلام است منصرف کند.

شنبه ۳ شهریور ۱۳۹۷

مخالفان جمهوری اسلامی درباره زندگی شخصی رهبرانقلاب چه می‌گویند

مخالفان جمهوری اسلامی ایران در تریبون‌های تلویزیونی خود درباره زندگی شخصی رهبر انقلاب چه می‌گو‌یند؟

دوشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۷

رهبرانقلاب: من می‌گویم در کشور هیچ بن‌بستی وجود ندارد

بخشی از بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار هزاران نفر از اقشار‌ مختلف مردم صبح امروز دوشنبه (۹۷/۰۵/۲۲) در حسینیه امام خمینی(ره) را مشاهده می‌کنید.

بمناسبت درگذشت آیت‌الله حاج‌ آقا مرتضی تهرانی شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷

صحبت‌های کمتر شنیده شده مرحوم حاج‌ آقا مرتضی تهرانی درباره رهبر انقلاب

آیت‌الله‌ حاج‌ آقا مرتضی تهرانی سال 1394 در مصاحبه‌ای به بررسی منزلت معنوی و علمی رهبر معظم انقلاب اسلامی پرداختند. این استاد اخلاق صبح امروز دار فانی را وداع گفت.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار سفیران، کارداران و مسئولان وزارت امور خارجه:شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷

تصور حل مشکلات از راه مذاکره با آمریکا خطایی واضح است

می توان با روحیه صحیح انقلابی و دیپلماسی هوشمندانه و هدفمند، روابط خارجی را گسترش داد و عناصر قدرت نظام را به پشتوانه ای برای دستاوردهای سیاسی و دیپلماسی تبدیل کرد.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای:دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷

معامله قرن هرگز محقق نخواهد شد

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (دوشنبه) در دیدار دست‌اندرکاران حج امسال، حج را مظهر آمیختگی «معنویت و سیاست» و مهم‌ترین ویژگی آن را اجتماع مسلمانان در زمان و مکان مشخص دانستند و گفتند: حج واقعی حجی است که از یک طرف همراه با برائت از مشرکین باشد و از طرف دیگر زمینه‌ساز وحدت و همدلی و یک‌صدایی مسلمانان شود.

حاج حسین یکتا در حاشیه رونمایی از کتاب "مربع‌های قرمز"شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷

شباهات پیش‌بینی‌های امام خمینی(ره) با رهبرانقلاب

حاج حسین یکتا در مراسم رونمایی از کتاب مربع های قرمز توصیف زیبایی از شباهت پیش‌بینی‌های امام خمینی(ره) با رهبرانقلاب کرد و گفت: به امام هم می‌گفتند که سید دلش خوش است.

بازخوانی بیانات رهبر انقلاب درباره توطئه غرب برای استحاله نظام اسلامیسه شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۷

ایران، شوروی نیست!

دشمنان ما در مواقع حسّاس در محاسبات خود دچار اشتباه می‌شوند. البته اینها اشتباهاتی نیست که اگر من ذکر کردم، آنها بتوانند اصلاحش کنند؛ نه، اشتباه در شناختِ واقعیتها دارند. براساس این اشتباه برنامه‌ریزی می‌کنند و برنامه‌ریزی غلط از آب درمی‌آید؛ لذا موفّق نمی‌شوند. آنها برای دفاع از رژیم پهلوی برنامه‌ریزی کردند و با همه قدرت هم ایستادند؛ منتها در شناختِ مسائل ایران، در شناختِ مردم، در شناختِ روحانیت و در شناختِ دین اشتباه کرده بودند؛ لذا شکست خوردند. این‌جا هم سرنوشتشان جز این نیست و شکست خواهند خو

فرمانده کل قوا در مراسم دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه امام حسین (ع)شنبه ۹ تیر ۱۳۹۷

فایده ایستادگی صدها برابر تسلیم است

رهبر انقلاب در دانشگاه امام حسین(ع): فایده ایستادگی صدها برابر تسلیم است/ در مقابل برنامه دشمن روزبه‌روز پیوند با مردم را تقویت می‌کنیم

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار با رئیس و مسئولان قوه قضایبهچهارشنبه ۶ تیر ۱۳۹۷

دستگاه قضا با مختل‌کنندگان امنیت اقتصادی برخورد کند

قوه قضاییه باید «مظهر عدالت» و «ملجأ مورد اطمینان و پناهگاه آرامش بخش مردم» برای احقاق حقوق فردی و عمومی باشد و اعتماد افکار عمومی را با تبلیغ درست یعنی انعکاس هنرمندانه و مؤثر واقعیات و عملکرد دستگاه قضایی و نیز حرکت و تحول مستمر درونی به‌دست آورد.

چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷

۱۲ توصیه مهم رهبر انقلاب به مجلس

مجلس نباید نماد تردید و خودکم‌بینی، یأس و ناامیدی، و بی‌اعتنایی و بی‌مبالاتی به مسائل کشور باشد و نباید با دید مأیوسانه به ظرفیت‌ها و توانایی‌های ملی نگاه کند

بازنشر یک گفتگوی قدیمی؛شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۶

روایت رهبر انقلاب از مخالفت لیبرال‌ها و گروهک‌ها با رفراندوم جمهوری اسلامی

پایگاه اطلاع‌رسانی khamenei.ir به مناسبت فرا رسیدن روز جمهوری اسلامی، مصاحبه‌ای قدیمی از رهبر معظم انقلاب درباره یوم‌الله ۱۲ فروردین را منتشر کرده است.

فیلمجمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵

خاطرات رهبر معظم انقلاب از دوران مبارزه با رژیم پهلوی

همزمان با فرراسیدن سی‌و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، پایگاه KHAMENEI.IR فیلم کامل خاطره‌گویی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای از دوران مبارزات انقلاب اسلامی را که در یازدهم بهمن سال ۱۳۶۳ بیان شده است، برای اولین منتشر کرد.

گزارش تصویریدوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵

دیدار دانشجویان بسیجی مدال‌آور دانشگاه شریف با رهبر معظم انقلاب

جمعی از نخبگان و دانشجویان بسیجی دانشگاه صنعتی شریف که در المپیادهای علمی کشوری و جهانی موفق به کسب مدال شده‌اند و همچنین مسئولان این دانشگاه صبح امروز با رهبر معظم انقلاب دیدار کردند.

گزارش تصویرییکشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۵

دیدار اعضای کنگره شهدای استان‌های کهگیلویه و بویراحمد و خراسان شمالی با رهبر انقلاب

اعضای ستادهای کنگره شهدای استان‌های کهگیلویه و بویراحمد و خراسان شمالی صبح امروز با رهبر معظم انقلاب دیدار کردند.

به مناسبت سالروز برگزاری سومین دوره انتخابات ریاست جمهوری و انتخاب آیت‌الله خامنه‌ای؛یکشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۵

حمایت 95 درصدی مردم از یک نامزد انتخابات

دکتر شیر محمدی در یادداشتی نوشت:« ساختار سازی‌های صورت گرفته که در رأس برنامه‌های حضرت آیت‌الله خامنه‌ای قرار داشتند توجه به اقتصاد و فرهنگ مردم در رأس استراتژی ایشان قرار داشت.»

فیلمسه شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۵

پیام رهبر انقلاب به مسلمانان جهان به مناسبت فرارسیدن موسم حج

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی به مناسبت فرارسیدن موسم حج ابراهیمی، پیام مهمی خطاب به برادران و خواهران مسلمان در سراسر جهان صادر نمودند. این پیام، امسال در حالی منتشر می‌شود که با کارشکنی‌های حکّام سعودی، زائران جمهوری اسلامی ایران در مراسم حج بیت‌الله الحرام حضور ندارند.

بیشتر در حال بارگذاری...
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین