اخبار بعیدی‌نژاد (۲۱)

بعیدی‌نژاد:یکشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۶

سردار سلیمانی از بزرگترین استراتژیست‌های نظامی جهان است/ نقش او در آزادی موصل بی‌بدیل بود

سفیر ایران در لندن با بیان اینکه سردار سلیمانی نقشی "بی‌بدیل" در آزادی موصل داشته، گفت وی از بزرگترین استراتژیست‌های نظامی جهان است.

بعیدی‌نژاد تشریح کرد؛پنج شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵

منظور از "ریویو" برجام، مرور و بررسی است و نه بازنگری

عضو تیم کارشناسی هسته‌ای نوشت: کلمه "ریویو"ی یک تعهد یا متن در انگلیسی عمدتا بمعنای مرور و بررسی می‌باشد و بمعنای تغییر آن نیست، در حالیکه کلماتی مانند "بازنگری" و یا حتی "بازبینی" تا حدی مفهوم تغییر متن و تعهد را با خود همراه دارد.

یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵

پست اینستاگرامی بعیدی‌نژاد به مناسبت آغاز سال میلادی + عکس

حمید بعیدی‌نژاد سفیر کشورمان در انگلستان در تازه ترین پست اینستاگرامی خود مطلبی از روزنامه فایننشال تایمز درباره تحولات و چالشهای پیش روی جهان در سال آینده متشر کرد.

پنج شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۵

بعیدی‌نژاد استوارنامه خود را تقدیم ملکه الیزابت کرد + تصاویر

بعیدی‌نژاد، سفیر جدید ایران در لندن استوارنامه خود را تقدیم ملکه الیزابت کرد.

دوشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۵

بعیدی‌نژاد سفیر ایران در انگلیس شد/ نیکلاس هاپتون سفیر جدید لندن در تهران

"حمید بعیدی نژاد" سفیر جدید ایران در بریتانیا و "نیکولاس هاپتون" سفیر جدید بریتانیا در تهران بطور همزمان در وزارت امور خارجه دو کشور حضور یافته و با تسلیم رو نوشت استوارنامه خود با وزرای خارجه ملاقات کردند.

مهدی محمدی:سه شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۵

روند انتصاب بعیدی‌نژاد به عنوان سفیر در لندن نهایی شده/ وی باید بماند و جوابگوی سوالات برجامی باشد

شنیدم دولت روند انتصاب بعیدی‌نژاد به عنوان سفیر ایران در لندن را نهایی کرده است. فکر می‌کنم الان وقت مناسبی برای راهی کردن آقای بعیدی نژاد به ییلاقات بریتانیا نباشد؛ ایشان باید بمانند درباره مختصر سوال‌های جدیدی که درباره برجام اخیرا ایجاد شده پاسخ بدهند.

حمید بعیدی‌نژاد:یکشنبه ۶ تیر ۱۳۹۵

بالا بردن استانداردهای بانکی یک الزام بین المللی است

مدیر کل امور سیاسی و امنیت بین المللی وزارت امور خارجه در حساب شخصی اینستاگرامی خود نوشت: بالا بردن استانداردهای بانکی نه فقط یک الزام بین المللی، بلکه یکی از مهمترین مطالبات مردمی برای مقابله با فساد وپشتوانه ارتقاء شفافیت بانکی است.

سه شنبه ۱ تیر ۱۳۹۵

اعتراف بعیدی‌نژاد به کاهش سرمایه‌گذاری خارجی

رئیس تیم کارشناسی مذاکره کننده هسته‌ای با اشاره به اینکه بر اساس آمارهای آنکتاد میزان سرمایه‌گذاری مستقیم خارجی در ایران از سال 2012 روندی کاهشی داشته اظهار داشت: در صورت عدم تحقق برجام، طبیعتا این روند کاهشی ادامه می یافت!

بعید‌ی‌نژاد در شورای اداری استان همدان:چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۵

رئیس‌جمهور از سخت‌گیرترین افراد در مفاد برجام بود

مدیرکل امور سیاسی و امنیت بین‌الملل وزارت امور خارجه با بیان اینکه عمر سه ساله دولت روحانی بیشتر در مذاکرات گذاشت، گفت: رئیس جمهور از سختگیرترین افراد در مفاد برجام بودند و تأکید داشتند که منافع کشور و اصول ما تأمین شود.

حمید بعیدی‌نژاد:چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۵

انتظار رشد اقتصادی از برجام درست نیست/ برنامه‌ای برای تلطیف و برقراری ارتباط با آمریکا نداریم

مدیرکل سیاسی و امنیت بین‌المللی وزارت امور خارجه گفت: اینکه برجام برای ما رشد اقتصادی تعریف کند درست نیست بلکه رشد اقتصادی ناشی از مدیریت کشور است و بین اینکه برجام یک تفاهم‌نامه اقتصادی است یا اینکه برجام نتایج اقتصادی دارد تفاوت وجود دارد.

پنج شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۵

بعیدی‌نژاد: صادرات نفت ایران به 2.5 میلیون بشکه در روز رسیده است

عضو تیم مذاکره کننده هسته ای اظهار داشت: ایران موفق شد صادرات نفت خود را پس از برجام روزانه به 2.5 میلیون بشکه در روز یعنی به سطح پیش از آغاز تحریم‌ها برساند.

چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵

بیاینه بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق (ع) در پی اخبار کذب منتشر شده از جلسه بعیدی‌نژاد

در این بیانیه آمده است: از آنجایی که صوت یا تصویری از جلسه بعیدی‌نژاد با دانشجویان ضبط نشده است، آن چه در رسانه‌های گوناگون از این جلسه نقل شده نه تنها سندیت ندارد، بلکه در اغلب موارد با پوشش دادن بخشی از برنامه، یا حتی تحریف لحن یا محتوای بحث‌های مطرح شده، نتوانسته فضای علمی و صمیمی جلسه را منتقل نماید و افکار عمومی را منحرف کرده است.

یادداشت/ حمید بعیدی‌نژادچهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵

انتظار تنش زدایی در روابط ما با آمریکا نادرست است

بسیار روشن بود که ما هیچ برنامه‌ای برای مذاکره جهت لغو تحریم‌های ملی آمریکا نداشتیم و این تصمیم درستی بود که نظام گرفت ولی امروز از سوی خیلی‌‌ها نادیده انگاشته می‌شود و انتظار تنش زدایی در روابط ما با آمریکا دارند که نادرست است.

حمید بعیدی‌نژاد:یکشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۵

ایرن رای دادگاه عالی آمریکا را به رسمیت نمی‌شناسد

مدیرکل امور سیاسی و امنیت بین‌المللی وزارت خارجه با تاکید بر اینکه ایران رای دادگاه عالی آمریکا علیه ایران را به هیچ وجه به رسمیت نمی‌شناسد، تاکید کرد: ایران حق خود را برای بازگرداندن این اموال از هر طریق قانونی و بین‌المللی محفوظ می‌داند.

بعیدی‌نژاد در خصوص دلیل عدم امکان استفاده از سوئیفت تشریح کرد:سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۵

تحریم‌های اولیه آمریکا مانع عادی شدن ارتباطات بانکی

رئیس تیم کارشناسی هسته‌ای نوشت: مشکلات اجرایی موجود بر سر راه عادی شدن کامل ارتباطات بانکی، بعلت باقی ماندن تحریمهای ملی موسوم به تحریمهای اولیه آمریکاست که اصلا در شمول مذاکرات هسته ای قرار نداشت

بعیدی‌نژاد:یکشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۴

عربستان بجای جبران اشتباهات خود در سوریه هنوز دنبال قربانی می گردد

مدیرکل سیاسی و امنیت بین‌الملل وزارت خارجه نوشت: عربستان به جای تلاش برای جبران اشتباهات خود در سوریه هنوز دنبال قربانی می گردد و حالا قصد تنبیه لبنان را دارد؛ در جلسه اخیر اتحادیه عرب، این عرب بود که علیه عرب و مقاومت شمشیر می کشید و صهیونیست ها هم آرام و با لبخند نظاره گر بودند.

بعیدی نژاد:یکشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۴

سازمان همکاری‌های اسلامی توجه جهان را به بحران فلسطین جلب کند

مدیرکل سیاسی و امنیت بین الملل وزارت خارجه در صفحه اینستاگرام خود نوشت: امیدوارم برگزاری اجلاس سازمان همکاری های اسلامی بتواند حداقل یکبار دیگر توجه مردم جهان را به بحران فلسطین و جنایاتی که رژیم صهیونیستی نسبت به این مردم بی پناه مرتکب می شود جلب کند.

بعیدی‌نژاد:جمعه ۹ بهمن ۱۳۹۴

زنگ‌های خطر برای شرکت‌های هواپیمایی کشورهای همسایه به صدا درآمده است

مدیرکل سیاسی و امور بین‌الملل وزارت خارجه با اشاره به قرارداد جدید ایران با ایرباس در جریان سفر رئیس جمهور به پاریس گفت: زنگ‌های خطر بعد از اجرا شدن برجام برای شرکت‌های هواپیمایی کشورهای همسایه که با وجود استفاده سرشار از بازار ایران در حق ملت ما حق‌شناسی نداشتند، به صدا درآمده است.

جمعه ۲۵ دی ۱۳۹۴

بعیدی‌نژاد: منتظر خبرهای خوب باشید

حمید بعیدی‌نژاد، رئیس تیم کارشناسی مذاکره‌کننده ایران گفت: ان‌شاءالله منتظر خبرهای خوبی باشید، لحظات زیبایی در تاریخ کشور عزیزمان در حال رقم خوردن است.

بعیدی‌نژاد در واکنش به قطع روابط عربستان با ایران:دوشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۴

مشکل حاکمان سعودی، قدرت روبه تزاید ایران است

مدیرکل سیاسی و امنیت بین‌الملل وزارت امورخارجه نوشت: قطع رابطه با ایران اشتباه دیگری در حلقه‌های غلط تصمیم‌گیری رهبران عربستان است که هیچ کمکی به این کشور برای جبران ضعف استراتژیک و راهبردی خود در منطقه نخواهد کرد.

یکشنبه ۱ دی ۱۳۹۲

اخبار آرشیوی

حمید بعیدی‌نژاد، رئیس هیأت ایرانی در مذاکرات کارشناسی با 1+5 در گفتگو با شبکه خبر: مذاکرات دقیق، جزئی و طولانی است زیرا دارای ابعاد فنی و حقوقی گسترده‌ای است/ امیدواریم در اسرع وقت مجموعه مباحث به اتمام برسد

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین