اخبار انتخابات ریاست جمهوری ۹۶ (۴۶)

علی‌رغم وعده‌های مکرر دولتمردان تدبیر و امیدشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۶

سه هفته از انتخابات گذشت؛ گرانی کالاهای اساسی هنوز تمام نشده/ برنج به کیلویی 17 هزار تومان رسید!

پس از انتخابات ریاست‌جمهوری در ۲۹ اردیبهشت‌ماه و همچنین برگزیده شدن حسن روحانی به عنوان رییس‌جمهور دولت آینده، همچنان روال بازار کالاهای اساسی تغییری نکرده و همچون گذشته بی‌سروسامان اداره می‌شود.

فاطمه آلیا در گفتگو با «نسیم آنلاین»:یکشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶

حرف و عمل دولت روحانی سراسر تضاد است

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی با اشاره به تضاد موجود میان حرف و عمل دولت آقای روحانی گفت: دولت حرف یعنی اینکه کارخانه ها یا درحال تعطیلی هستند و یا با عدم پرداخت دستمزد کارگران به حیات خود ادامه می‌دهند و این تضاد را امروز علاوه بر کاگران همه مردم ایران درک می‌کنند.

قدیری ابیانه در گفتگو با «نسیم آنلاین»:پنج شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶

دولت با پرداخت مجدد یارانه نقدی به دنبال سوءاستفاده انتخاباتی است

سفیر سابق ایران در مکزیک با اشاره به پیامک برقراری مجدد پرداخت یارانه حذف شدگان در آستانه انتخابات، گفت: این مسئله به روشنی اثبات می کند که دولت یازدهم تنها وعده داده و مدعی است اما در عمل هیچ تعهدی به مردم ندارد و تنها به دنبال سوء استفاده های انتخاباتی است.

حاجی‌دلیگانی در گفتگو با «نسیم آنلاین»:چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶

هرکس احساس مسئولیت می‌کند در چند روز باقی مانده تا انتخابات به روشنگری بپردازند

نماینده مردم اصفهان در مجلس دهم با اشاره به تبلیغ چهره به چهره و حضور میدانی نخبگان و برخی سیاسیون در بطن جامعه اظهار داشت: در چند روز باقی مانده تا انتخابات دوازدهم همه کسانی که احساس مسئولیت می‌کنند باید به این عرصه ورود کنند و با همه توان به روشنگری بپردازند.

جوکار در گفتگو با «نسیم آنلاین»:چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶

تکرار دولت قبل، منافع ملی مردم را به خطر می‌اندازد

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور انقلابی و جهادی نخبگان و شخصیت های معتبر در جامعه اظهار داشت: این عزیزان باید در بطن جامعه حاضر شده و از کاندیدای انقلابی و اصلح حمایت لازم را داشته باشند، امروز در شرایطی قرار داریم که نباید وضعیت چهارسال گذشته بار دیگر تکرار شود.

غفوری‌فرد در گفتگو با «نسیم آنلاین» مطرح کرد: چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶

اقدام دولت در پرداخت مجدد یارانه‌های قطع شده شبهه‌دار است

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: مسئله ارسال پیامک به منظور پرداخت مجدد یارانه به آن 4 میلیون نفری که یارانه هایشان به دلیل وضعیت مالی مناسب قطع شده بود، شبهه دار است.

الهیان در گفتگو با «نسیم آنلاین»:چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶

دولت یازدهم با ابزار پرداخت یارانه به دنبال خرید رای/ شورای نگهبان برخورد کند

نماینده سابق مردم تهران در مجلس گفت: این اقدام دولت در دادن پیامک جهت دریافت مجدد یارانه یک اقدام تبلیغاتی به حساب می آید و به نظر می رسد این دولت با ابزار پرداخت یارانه به دنبال خرید رای است.

کوثری در گفتگو با «نسیم آنلاین»:چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶

روحانی دوره قبل ناپلئونی رای آورد/ دولت برای کسب رای بیشتر به دنبال پرداخت یارانه قطع شده

نمایند سابق مجلس نهم با اشاره به اقدام اخیر دولت در زمینه ارسال پیامک برای پرداخت مجدد یارانه قطع شده، گفت: حسن روحانی در دوره قبل به صورت ناپلئونی رای آورد به همین دلیل در دوره فعلی نیز برای کسب رای بیشتر دست به اقدامات این چنینی می زند.

خواجه سروی در گفتگو با «نسیم آنلاین»، مطرح کرد:چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶

تناقض گویی در رفتار دولت یازدهم مشهود است

معاون سابق وزیر علوم با اشاره به اینکه تناقض‌گویی در رفتار دولت یازدهم مشهود است گفت: عملکرد این دولت نشانگر تناقض‌های بسیاری است به طوری که وزرای دولت یازدهم مدام مطرح می کردند که شب پرداخت یارانه عزا می‌گیرند و حالا در آستانه انتخابات مواضع خود را تغییر می دهند.

سلیمانی در گفتگو با «نسیم آنلاین»: چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶

عوام فریبی از مهمترین ویژگی‌های دولت یازدهم است

نماینده مردم تهران در دوره نهم مجلس شورای اسلامی گفت: عوام فریبی از مهمترین ویژگیهای دولت یازدهم است و این را می توان در مسئله وصل مجدد یارانه قطع شدگان به عینه مشاهده کرد.

انبارلویی در گفتگو با «نسیم آنلاین» مطرح کرد: چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶

وصل مجدد یارانه قطع‌شدگان تخلف است

سردبیر روزنامه رسالت وصل مجدد یارانه قطع شدگان را تخلفی آشکار دانست و گفت: این دولت دست به کارهایی زده که شبهه خرید رای را بوجود آورده و تخلف است.

زاهدی در گفتگو با «نسیم آنلاین»:چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶

دولت برای کسب آرای بیشتر از جیب بیت‌المال هزینه نکند

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: دولت بهتر است به جای فریب دادن مردم قدری صداقت به خرج داده و برای دادن رای بیشتر مردم از جیب بیت‌المال هزینه نکند.

سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری در گفتگو با «نسیم آنلاین»: چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶

پرداخت یارانه از سوی دولت یک سوءاستفاده تبلیغاتی است

سجادی اظهار داشت: اقدامات دولت مبنی بر پرداخت مجدد یارانه قطع شدگان تنها یک کار تبلیغاتی و انتخاباتی است و به نظر می رسد این دولت در حال سوءاستفاده از فضای انتخابات است.

عبدالملکی در گفتگو با «نسیم آنلاین»: چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶

حامیان جریان انقلاب به جای فضای مجازی در گفتگوی چهره‌به‌چهره شرایط را برای مردم تشریح کنند

استاد دانشگاه امام صادق(ع) تصریح کرد: بخش زیادی از مردم در فضای مجازی نبوده و در جریان واقعیات نیستند و بهتر این است که حامیان جریان انقلاب وارد تبلیغ چهره‌به‌چهره شده و در اماکنی که احساس می‌کنند مردم آگاهی کافی ندارند حضور پیدا کرده و شرایط را تشریح کنند.

سعیدی در گفتگو با «نسیم آنلاین»: چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶

کناره‌گیری قالیباف شرایط را به سود جبهه انقلاب تغییر داد

محمد اسماعیل سعیدی با اشاره به کناره‌گیری محمد باقر قالیباف به نفع حجت الاسلام رئیسی در جریان انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم گفت: این اقدام وضعیت تازه‌ای را برای جبهه انقلاب رقم زد و توانست نقطه‌ی ثقلی را به سود نیروهای انقلاب تغییر دهد.

انبارلویی در گفتگو با «نسیم آنلاین»:چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶

کناره‌گیری قالیباف دولت رئیسی را نیرومند‌تر می‌کند/ اقدام قالیباف رونمایی از رجل سیاسی مذهبی است

سردبیر روزنامۀ رسالت با اشاره به کناره‌گیری قالیباف به نفع حجت‌الاسلام رئیسی در جریان انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم گفت: بدون تردید این اقدام سبب می‌شود که دولت آینده نیرومندتر شود بدین معنا که تمام ظرفیت او در اختیار دولتی است که امیدواریم در آینده بتواند مشکل‌گشای مردم باشد.

رزاقی در گفتگو با «نسیم آنلاین»: چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶

دولت یازدهم می‌خواهد با پول رای بیاورد

یک کارشناس اقتصادی گفت: این دولت می‌خواست مردم را از یارانه بی‌نیاز کند، حال چه شده که در آستانه انتخابات پیامکی ارسال کرده و نسبت به وصل مجدد یارانه قطع شدگان اصرار دارد، به نظر می‌رسد این دولت مطمئن نیست که بتواند در دوره بعد نیز سرکار باشد برای همین با پول می خواهد رای بیاورد.

حسین نجابت در گفتگو با «نسیم آنلاین»مطرح کرد:سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶

واریز مجدد یارانه نقدی قطع شده، کاری خلاف قانون است

نماینده پیشین مردم تهران در مجلس شورای اسلامی پرداخت مجدد یارانه به کسانی که یارانه هایشان قطع شده را اقدامی خلاف قانون دانست و گفت: این مسئله به نوعی نشانگر یک کار سخیف انتخاباتی است.

جلودارزاده در گفتگو با «نسیم آنلاین»مطرح کرد: سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶

پرداخت یارانه‌های قطع شده مصداق ردِ دِین دولت است

نماینده مردم تهران در مجلس دهم گفت: مسلما هر دولتی در پایان کار خود سعی می کند دیون خود را مشخص و پرداخت کند و اکنون واریز یارانه های قطع شده مصداق رد دین دولت است.

محمدودود حیدری در گفتگو با «نسیم آنلاین» مطرح کرد: دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶

ناتوانی تیم روحانی در اداره 28 ساله کشور/ جریان انقلاب در آخرین روزها باید وارد تبلیغات چهره به چهره شود

کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به وضعیت مطلوب جریان انقلاب در مناظره ها اظهار داشت: از آنجایی که  هم پیروز اخلاقی و هم صداقتی مناظره سوم حتما کاندیداهای جریان انقلاب بودند در چند روز باقیمانده تا انتخابات فرصت تبین میدانی را ما نباید از دست بدهیم و باید به فاز تبیین چهره به چهره و فرد فرد وارد شویم.

ابوترابی در گفتگو با «نسیم آنلاین»:شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶

اعلام اموال نامزدها برای ریشه‌کنی فساد بسیار موثر است

این نماینده مجلس تاکید کرد: اینکه عملکرد و دارای هر نامزدی مشخص شود حرکت مبارک و میمونی در کشور است که اگر اتفاق بیفتد می‌تواند برای ریشه‌کنی فساد بسیار مفید و موثر باشد.

در اقدامی عجیبسه شنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶

خواهرزاده روحانی در آستانه انتخابات بین مردم میلیون‌ها تومان پول پخش می‌کند!

در چهار سال دولت یازدهم نامه‌های بسیاری به دفتر ریاست جمهوری رسیده و اغلب شامل درخواست‌های خرد از جمله کمک مالی و وام مسکن و کمک درمانی و اشتغال و غیره بوده است.

سرپرست اسبق وزارت اقتصاد در گفتگو با «نسیم آنلاین»:سه شنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶

روحانی بار دیگر رئیس‌جمهور شود اقتصاد ایران هزینه سنگینی می‌دهد

صمصامی گفت: اگر مردم بخواهند چهار سال دیگر آقای روحانی را آزمون کنند هزینه‌های سنگینی به کشور تحمیل می‌شود؛ آزموده را آزمودن خطاست.

یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶

جهانگیری: شاید دیگران به نفع من انصراف دهند! + فیلم

معاون اول روحانی در گفتگو با کانال گفتگوی ویژه خبری در پاسخ به سوالی درباره احتمال انصراف وی از انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: کدام انصراف؟ شاید باقی افراد ائتلاف به نفع من انصراف دهند.

در آستانه انتخابات ریاست جمهورییکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶

دروغ بزرگ حسن روحانی در مورد پالایشگاه خلیج فارس/ 80 درصد پالایشگاه ستاره خلیج فارس در دولت قبل تکمیل شده بود+جدول

درحالیکه پالایشگاه خلیج فارس، سال ۹۲ با پیشرفت فیزیکی حدود ۸۰ درصدی به دولت یازدهم تحویل داده شده بود، اظهارات امروز حسن روحانی در مراسم افتتاح فاز اول آن تعجب افکار عمومی را برانگیخت.

بیشتر در حال بارگذاری...
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین