اخبار جنبش جهاد اسلامی فلسطین (۱۴)

به امید حضور دوباره در سنگر مبارزه برای مجاهدی از جنس مقاومت و تفکرچهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷

رمضان عبدالله شلح؛ از قاهره تا فلوریدا: مقاومت توام با وحدت

شخصیت آزاداندیش و کلان نگر رمضان عبدالله شلح موجب شده است جنبش جهاد اسلامی فلسطین طی سه دهه گذشته روابط خود را با اکثر جریانات فلسطینی و کشورهای اسلامی و عربی حفظ نماید. شلح با محور قرار دادن قضیه فلسطین و وحدت، بر بسیاری از اختلافاتش با جریان‌های حماس و تشکیلات خودگردان بارها چشم‌پوشی کرده است.

عکس خبریچهارشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۵

دیدار دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین با رهبر معظم انقلاب

رمضان عبدالله، دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین و هیأت همراه، ظهر امروز با رهبر معظم انقلاب دیدار کردند.

عکس خبریسه شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۵

دیدار دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین با رئیس‌جمهور

رمضان عبدالله، دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین و هیأت همراه پیش از ظهر امروز با حسن روحانی، رئیس‌جمهور کشورمان دیدار و گفتگو کردند.

امیرعبداللهیان در دیدار نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران:دوشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۵

ایران به حمایت و پشتیبانی خود از مردم و مبارزان فلسطینی ادامه خواهد داد

دبیرکل کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین در همین راستا به برگزاری کنفرانس حمایت از مردم مظلوم فلسطین در آینده اشاره کرد و افزود: جمهوری اسلامی ایران به حمایت و پشتیبانی خود از مردم و مبارزان فلسطینی ادامه خواهد داد.

یکشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۵

جنبش جهاد اسلامی فلسطین میزبان "رؤیای بازگشت" می‌شود

این مستند که روایتگر انتفاضه سوم مردم فلسطین است به کارگردانی سمیه احمدی، تهیه کنندگی حسین افشار جدیدترین ساخته خانه مستند انقلاب اسلامی است که قرار است فردادوشنبه 12 مهرماه ساعت 10 صبح در دفتر جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران و با سخنرانی ناصر ابوشریف نماینده این جنبش در ایران رونمایی شود.

نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران:یکشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۵

بعد از توافق هسته‌ای اموال ایران را سرقت کردند

ابوشریف گفت: به بهانه انرژی هسته‌ای تحریم‌های بی‌سابقه‌ای را علیه ایران اعمال کردند تحریم‌هایی که علیه هر کشور دیگر صورت می‌گرفت از هم فرو می‌پاشید، حتی بعد از توافق نیز 2 میلیارد دلار از دارایی‌ ایران را با بهانه پرداخت غرامت به قربانیان تروریست سرقت کردند.

نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران:چهارشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۵

ایران دست برتر را در مبارزه با تروریسم صهیونیستی دارد/ دیگر هیچ امیدی به سران عرب نداریم

نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران گفت: دیگر هیچ امیدی به سران عرب نداریم و نه‌تنها گروه‌های مقاومت اسلامی، بلکه همه ملت‌های منطقه نیز چنین وضعی دارند؛ هیچ فریاد بیدارگرانه‌ای آن‌ها را از خواب غفلت بیدار نمی‌کند و همین موضوع اتحادیه عرب را بیش‌ازپیش ناکارآمد و بی‌مصرف کرده است.

جهاد اسلامی فلسطین:دوشنبه ۷ تیر ۱۳۹۵

صلح و عادی‌سازی روابط با دشمن صهیونیستی از سوی هر طرفی مردود است

جنبش فلسطینی جهاد اسلامی در واکنش به توافق رژیم صهیونیستی و ترکیه با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد صلح و عادی‌سازی روابط با دشمن صهیونیستی از سوی هر طرفی و تحت هر بهانه‌ای را رد می‌کند.

یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵

جهاد اسلامی فلسطین خبر توافق با رژیم صهیونیسی را تکذیب کرد

جنبش جهاد اسلامی فلسطین، اخبار منتشر شده در مورد توافق با رژیم صهیونیستی برای ورود نیروهای این رژیم به مسافت صدمتری داخل مرزهای غزه با سرزمین‌های اشغالی را تکذیب کرد.

ولایتی در دیدار با رئیس جنبش جهاد اسلامی فلسطین:شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵

خواب شوم دشمنان در تجزیه و تسلط بر کشورهای اسلامی منطقه محقق نخواهد شد

مشاور مقام معظم رهبری در امور بین‌الملل گفت: با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران از ملت مظلوم فلسطین و ملت های تحت ظلم منطقه حمایت خواهد کرد، گفت: خواب شوم دشمنان در تجزیه و تسلط بر کشورهای اسلامی تعبیر نخواهد شد.

نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین:چهارشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۴

انقلاب اسلامی ایران نقطه عطف مقابله با استکبار است که باید حفظ شود

ابوشریف در نشست جامعه اسلامی دانشجویان اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران برای ما بسیار عزیز و نقطه عطفی در برابر استکبار است و به همین دلیل باید این انقلاب را حفظ کنیم.

شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۱

اخبار آرشیوی

نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران در همایش "زنده باد مقاومت": انقلاب اسلامی ایران نمونه بارز جوشش خون امام حسین(ع) در امت اسلامی است/ فلسطین کربلای امروز مسلمین است

چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۱

اخبار آرشیوی

وزارت دادگستری رژیم صهیونیستی: "خضر عدنان"، عضو جهاد اسلامی فلسطین در صورت عدم ارائه مدرک جدید علیه وی، 17 آوریل(25 فروردین) آزاد می‌شود/ عدنان با پایان اعتصاب غذا موافقت کرد

دوشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۰

اخبار آرشیوی

رئیس‌جمهور در دیدار دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین: تمامی حوادث منطقه خاورمیانه به هم مربوط و کلید اصلی آن فلسطین است/ مقاومت باید شاداب‌تر از گذشته در برابر استکبار بایستد

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین