اخبار جلسه شورای عالی اشتغال (۹)

رئیس‌جمهور در جمع خبرنگاران:دوشنبه ۳۰ اسفند ۱۳۹۵

اشتغال جوانان مهم‌ترین هدف ما است/ مصوبات لازم برای تحقق تأکیدات رهبری را در اولین جلسه اشتغال بررسی می‌کنیم

روحانی تصریح کرد: ان شاء الله در همین آغاز سال، جلسه شورای عالی اشتغال را تشکیل خواهیم داد و یک بار مصوبات سال گذشته را مرور کرده و مصوباتی را که امسال باید با تأکید مقام معظم رهبری انجام بدهیم، بررسی خواهیم کرد.

در جلسه شورای عالی اشتغال مطرح شد؛سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵

تاکید رئیس‌جمهور بر برنامه‌ریزی مناسب برای اشتغال/ لزوم استفاده از همه ظرفیت‌ها برای تسریع در روند اشتغال‌آفرینی

شورای عالی اشتغال به ریاست حسن روحانی آخرین وضعیت بازار کار را مورد بررسی قرار داد و در آن لزوم استفاده از همه ظرفیت‌ها برای تسریع در روند اشتغال‌آفرینی مورد تاکید قرار گرفت.

نماینده کارگران در شورای عالی کار:چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵

آمارهای اشتغال رئیس جمهور کلی و غیر مستند است/ نه تنها وضعیت اشتغال رشدی نداشته بلکه ما در جا نیز زده‌ایم

افرادی مثل ما که به عنوان نمایندگان کارگران در کارگاه های تولیدی حاضر هستیم صراحتا شاهدیم در این زمینه ها هیچ برنامه مدونی وجود نداشته و نمی توان گفت امروز در کجای این برنامه ها هستیم؟

چهارشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۴

سنگ‌تمام دولت یازدهم برای اشتغال جوانان؛ 700روز، 7 جلسه شورای اشتغال!

گزارش «نسیم» از تشکیل جلسات شورایی که قرار است درباره ایجاد شغل برای جوانان بیکار ایرانی تصمیم‌گیری و سیاستگذاری کند حاکیست در دولت یازدهم این شورا فقط 7 بار تشکیل شده! چرا دولت به شورای اشتغال توجه نمی‌کند!

سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۳

مصوبات جدید شورای‌عالی مناطق آزاد منتشر شد

جلسه شورای عالی مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی ظهر امروز به ریاست معاون اول رئیس جمهور برگزار و تعدادی از پیشنهادات تدوین شده در دبیرخانه شورا، به تصویب رسید

یکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۳

معاون وزیرکار سابق: روحانی بسته اشتغالزایی وزارت کار را رد کرد

حاجی عبدالوهاب در گفتگو با «نسیم» افزود: دولت توجهی به کسب و کارهای خرد به ویژه مشاغل خانگی ندارد/ عدم برگزاری جلسات شورای عالی اشتغال جهت گیری دولت در این حوزه را منحرف می‌کند

یکشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۳

چرا روحانی چهار ماه است به جلسه شورای اشتغال نمی‌رود؟

گزارش «نسیم» حاکیست، دولت یازدهم با وجود شعار ویژه در حوزه اشتغال، تنها پنج بار به تشکیل شورای عالی اشتغال که وظیفه تعادل‌بخشی بازار کار را برعهده دارد، اقدام کرده است/ چرا جلسه ششم شورای عالی اشتغال مهم است؟

یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۰

اخبار آرشیوی

رئیس‌جمهور در جلسه شورایعالی اشتغال با بیان اینکه "کارگزاران نظام شبانه‌روز مشغول خدمت‌گذاری هستند"،‌ گفت: عده‌ای هستند که به جای آن‌که دولت را در سازندگی کشور یاری کنند در گوشه‌ای نشسته و فقط به دنبال کشف اشکال و نقص هستند

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین