اخبار لاتاری (۵)

دوربین مخفی دوشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۷

مزاحمت شیخ‌دُبی‌نشین برای دخترایرانی!

پیشنهاد نوروزی مجموعه "کبریت"، فیلم سینمایی "لاتاری" است و به همین مناسبت اقدام به ساخت دوربین مخفی با موضوع آخرین ساخته محمدحسین مهدویان کرده است. در این مجموعه واکنش شهروندان نسبت به مزاحمت شیخ دبی‌نشین و دستیارش برای دختر ایرانی به تصویر کشیده شده است.

از خدشه‌دار شدن حیثیت هیئت داوران جشنواره فجر تا علاقه دولت به ساخت فیلم بی‌خاصیتچهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶

شعار علیه حضور ایران در سوریه، مزخرف بود!

بهروز افخمی با حضور در برنامه "ققنوس" اظهارات جالبی را درباره داوری های جشنواره فجر و علت حذف لاتاری و همچنین تحلیل آخرین ساخته ابراهیم حاتمی کیا بیان کرد.

سوال یک خبرنگار از سیدمحمود رضوی در نشست خبری "لاتاری"دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶

قالیباف هم رئیس‌جمهور بود، این فیلم را می‌ساختید!؟

سیدمحمود رضوی در پاسخ به پرسش خبرنگاری در نشست خبری فیلم "لاتاری" که از وی پرسید، اگر "قالیباف" هم رئیس جمهور شده بود، شما فیلمی با این حجم سیاه‌نمایی می ساختید، پاسخ جالبی را مطرح کرد که در این فیلم خواهید دید.

در نشست خبری فیلم لاتاری مطرح شددوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶

بازگشت عزت به پاسپورت ایرانی به روایت آقای بازیگر

هادی حجازی فر شب گذشته در نشست خبری فیلم "لاتاری" نکاتی را درباره سفرشان به قطر و مشکلات پیش آمده مطرح کرد. حسن روحانی در تبلیغات انتخاباتی: احترام را به گذرنامه ایرانی بازمی‌گردانم.

دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۳

هزینه‌های میلیاردی كه از جیب مصرف‌كننده پرداخت میشود

گزارش «نسیم»، حاکی از این است، رقابت شرکت‌ها برای جذب مشتریان کار را به جایی رسانده که انبوهی از جوایز گران‌قیمت در قرعه‌کشی‌ها به مشتریان داده می‌شود در حالیكه در دنیای امروز رقابت بر سر ارتقای كیفیت و كاهش قیمت تمام شده است

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین