اخبار دهه محرم (۵)

سه شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۷

مسلمان شدن بانوی زرتشتی با تئاتر حسینی

جامعه مذهبی ایران سال‌هاست که با تئاتر رابطه زیادی ندارد اما از سال 1386 گروه تئاتر هنر مقدس به کارگردانی خانم مریم شعبانی برای پاسخ به این نیاز و امن کردن محیط تئاتر برای تماشاگران و هنرجویان راه‌اندازی شده است.

مجموعه ویدئویی حسن مقتل؛ (۱)شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶

منزل اول: روایت هجرت

گفتگویی شنیدنی و متفاوت با شاعران سرشناس کشور همراه با شعرخوانی و مقتل‌خوانی آن‌ها که در دهه اول محرم هر روز یک قسمت از آن در «نسیم آنلاین» منتشر خواهد شد. در این قسمت شعرخوانی، مقتل خوانی و گفتگویی با هادی جان فدا را خواهید دید.

سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۳

کاهش جرائم در دهه اول ماه محرم اعلام شد

مرکز اطلاع رسانی ناجا اعلام کرد: آمار کل سرقت‌های مهم در کشور طی این مدت، 20 درصد کاهش داشته/ جرائم کیف قاپی 51 ، سرقت موتور سیکلت 25، سرقت اتومبیل 9، سرقت منزل 17 ، سرقت مغازه 3 و سرقت از بانک 100 درصد کاهش نشان می‌دهد

دوشنبه ۴ آذر ۱۳۹۲

اخبار آرشیوی

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر خراسان جنوبی از اطعام بیش از دو هزار نیازمند در دهه اول محرم در استان خبر داد/ "در این مدت 28 چادر برای امدادرسانی به بیماران نیازمند در استان برپا شد"/ "264 نفر نیز با مراجعه به چادرهای هلال‌احمر از خدمات پزشکی بهره‌مند شدند"

سه شنبه ۱ آذر ۱۳۹۰

اخبار آرشیوی

کتاب "من میگویم شما بگریید" دربرگیرنده مجموعه مرثیه‌های عاشورایی مرثیه‌سرایان به کوشش علیرضا قزوه، در آستانه ایام محرم در پانزدهیمن چاپ خود توسط سوره مهر روانه بازار کتاب شد

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین