آرشیو انتخاب دبیر

فیلم یکشنبه ۲ آبان ۱۳۹۵

موشن گرافیک:: "همیشه پای یک کشتی در میان است"

حمله عربستان به مجلس ختمی در صنعا آمریکا را وادار کرد تا اعلام کند در حمایت از ائتلاف عربستان بازبینی خواهد کرد اما چند روز پس از آن خبر هدف قرار گرفتن یک شناور جنگی ورق را برگرداند چیزی که در تاریخ جنگ های آمریکا بی سابقه نیست.

فیلم شنبه ۱ آبان ۱۳۹۵

یمن در یک نگاه؛ عربستان چه بر سر مردم یمن آورده است؟

بیش از ۵۶۰ روز از آغاز حملات ائتلافی از کشورهای منطقه به سرکردگی عربستان سعودی و جنگ یمن می گذرد، در این مدت چه بر سر جمعیت ۲۶ میلیونی این کشور آمده است؟

فیلم چهارشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۵

پرنده‌های کودک‌کُش آمریکایی

سالهاست پهپادهای آمریکایی آرامش مردم افغانستان و پاکستان را گرفته اند و مقامات آمریکا هم مدعی هستند به کار گیری این هواپیماهای بدون سرنشین لازمه مبارزه با تروریست هاست، اما قربانیان این حملات، داستان دیگری را روایت می کنند.

فیلم سه شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۵

بهشت تخریب نمی‌شود

با مطرح شدن اخبار و حاشیه‌هایی درباره طرح "ساماندهی قبور مطهر شهدا" در بهشت زهرا، مسئولان و متولیان امر در گفت و گو با نسیم آنلاین، اعلام کردند در این طرح هدف تنها همسطح کردن قبور بوده و سنگ قبر، حجله‌ها و اشیاء حفظ خواهد شد.

فیلم دوشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۵

مستند "من تکنوکرات هستم"

مستند "من تکنوکرات هستم" تولید شده در مرکز مستند سفیرفیلم سعی کرده در ۴۰ دقیقه، قراردادهای جدید نفتی موسوم به IPC را که توسط کمیته بازنگری وزارت نفت طراحی و به هیأت دولت ارسال شده است، مورد نقد و واکاوی قرار دهد.

فیلم پنج شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۵

سکوتی که حکایت از یک فاجعه دارد

این فیلم گزارشی است از اعتراف سیدعباس عراقچی، عضو ارشد مذاکرات هسته‌ای و رئیس ستاد پیگیری برجام به نتایج خطرناک توافق بانک مرکزی با FATF؛ بانک مرکزی ایران اجازه ارائه خدمات به بیش از ۲۰۰ نفر و شرکت مهم در کشور را نخواهد داشت.

فیلم چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۵

روایت مستند آمریکایی از پشت صحنه حمله استاکس‌نت به سانتریفیوژهای ایران

مستند آمریکایی "روزهای صفر" در بررسی نقش دولت ها در حملات سایبری افشا کرد که ایران نخستین قربانی حملات سایبری در جهان بوده و استاکس نت نخستین سلاح سایبری است.

فیلم پنج شنبه ۱۰ دی ۱۳۹۴

مستند تلویزیونی "برادران"

مستند تلویزیونی برادران که از شبکه ۳ سیما پخش شد به بازخوانی یکی از پرونده‌های غرب پیرامون فتنه ۸۸، یعنی حضور نیروهای حزب الله لبنان در سرکوب اغتشاش‌گران پرداخته است

فیلم چهارشنبه ۹ دی ۱۳۹۴

موشن گرافیک "انقلاب زنده است"

در آستانه سالروز حماسه ۹ دی خانه طراحان انقلاب اسلامی موشن‌گرافیک "انقلاب زنده است" را منتشر کرد

فیلم سه شنبه ۸ دی ۱۳۹۴

مستند "حواریون شهید"

پایگاه اطلاع‌رسانی khamenei.ir فیلم مستند حضور رهبر معظم انقلاب در منزل یکی از شهدای آشوری دفاع مقدس را منتشر کرد

فیلم دوشنبه ۷ دی ۱۳۹۴

تیزر مستند حضور رهبر معظم انقلاب در منزل شهید آشوری

پایگاه Khamenei.ir مستندی از حضور رهبر معظم انقلاب در منزل شهید آشوری لازار منتشر کرد

بیشتر در حال بارگذاری...