آرشیو آخرین مطالب سایر حوزه ها

عضو هیات رئیسه شورا مطرح کرد:دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷

اعتبار ۵۵ میلیارد تومانی برای ایجاد پارکینگ های محلی

عضو هیات رئییسه شورای شهر تهران گفت: ۵۵ میلیارد تومان در بودجه سال ۹۷ به پارکینگ های محله ای اختصاص داده شده است.

از هفته آیندهدوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷

۷۰۰ دوچرخه هوشمند در پایتخت بهره برداری می شود

تهران-ایرنا- شهردار منطقه ۲ پایتخت گفت: ۷۰۰ دوچرخه هوشمند اشتراکی هفته آینده در این منطقه برای استفاده شهروندان به بهره برداری می رسد.

دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷

تشریح دلایل انصراف کشت پور از کاندیداتوری شهرداری تهران

رسول کشت‌پور با اشاره به انصراف خود از کاندیداتوری شهرداری تهران گفت: من به عنوان جانباز تا ۳۵ سال می‌توانستم به کشور خدمت کنم. سابقه کاری‌ام ۳۱ سال و نیم است و می‌توانستم تا ۳.۵ سال دیگر کار کنم و حکم بازگشت به کار موقت نیز اخذ کرده بودم اما ممکن بود در آینده مشکلاتی ایجاد شود و تصمیم شورا را دچار خدشه کند بنابراین انصراف دادم.

دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷

راه‌اندازی بورس خرید و فروش خودرو

مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع ومشاغل شهر تهران از راه‌اندازی بورس خرید و فروش خودرو در پایتخت خبر داد.

جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا خبر داد؛دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷

معافیت ۲ تا ۶ ماهه برای سربازانی که دچار بیماری می‌شوند

جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا از معافیت ۲ تا ۶ ماهه برای سربازانی خبر داد که به علت برخی بیماری ها برای مدت کوتاهی درگیر بیماری هستند و نمی توانند خدمت سربازی انجام دهند.

وزیر آموزش و پرورش در پاسخ به فارس:دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷

ورود رؤسای آموزش و پرورش و گروه‌های آموزشی به تألیف و فروش کتب کمک درسی ممنوع شد

وزیر آموزش و پرورش گفت: مؤلفین کتب درسی، رؤسای آموزش و پرورش و گروه‌های آموزشی از ورود به تألیف کتب کمک درسی، فروش و بازاریابی این کتب منع شدند.

از طریق ویدئو کنفرانس/دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷

مرکزجامع بیماران خاص سیرجان توسط وزیر بهداشت افتتاح شد

کرمان- ایرنا- مرکز جامع بیماران خاص سیرجان امروز (دوشنبه )از طریق ویدئو کنفرانس توسط وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی افتتاح و به بهره برداری رسید.

دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷

ابهام در صلاحیت دو گرینه تصدی شهرداری تهران

سخنگوی شورای شهر تهران تایید یا رد دو گزینه شهرداری تهران واکنش نشان داد.

مهدی چمران:دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷

انتخاب آخوندی چالش جدید پایتخت خواهد بود

رییس سابق شورای شهر تهران گفت: اتتخاب آخوندی به عنوان شهردار تهران چالش جدید پایتخت خواهد بود، اینگونه انتخابات سیاسی و حزبی در این دوره از شورای شهر تهران رویه شده است.

دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷

امروز بسیاری از محصولات کشاورزی به جای "خام‌فروشی" در کشور فرآوری می‌شوند

وزیر جهاد کشاورزی گفت: امروز بسیاری از محصولات کشاورزی به جای خام‌فروشی، فرآوری و تقویت شده و به ثروت ملی تبدیل می‌شوند و در جهت رفاه مردم به کار می‌روند، هرچند این زنجیره به صورت کامل تکمیل نشده است.

معاون آموزشی وزیر علوم عنوان کرددوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷

دختران ۵۰ درصد جمعیت دانشجویی را تشکیل می‌دهند/ ضرورت راه اندازی مرکز توسعه علمی آیسسکو

معاون آموزشی وزیر علوم با اشاره به ضرورت راه اندازی مرکز توسعه علمی آیسسکو در کشور، گفت: به کشورهای عضو آیسسکو پیشنهاد  میکنم که مرکزی به عنوان مرکز توسعه علمی آیسسکو تاسیس شود تا از طریق تعیین و ارتقای شاخص های علمی به کشورهای توسعه نیافته جهت پیشرفت در حوزه علم، پژوهش و فناوری کمک کنند.

رئیس قوه قضاییه:دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷

ملت ایران به هیچ کشوری باج نمی دهد/ قضات از ظرفیت مجازاتهای جایگزین حبس استفاده حداکثری کنند

رئیس قوه قضاییه با تاکید بر ضرورت استفاده حداکثری قضات از ظرفیت های قانونی مربوط به مجازات های جایگزین حبس و سایر تاسیسات قانونی منجر به کاهش جمعیت زندانها گفت: احکام زندان باید در چارچوب قانونی و در حدّ ضرورت و برای حفظ امنیت جامعه و امنیت کشور باشد.

دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷

۵ هزار پلیس به لباس دوربین‌دار مجهز می‌شوند

رئیس پلیس پیشگیری ناجا با بیان اینکه تجهیز ۵ هزار پلیس به لباسهای دوربین‌دار در سال جاری در برنامه پلیس پیشگیری بوده، از تجهیز یک هزار نیروی پلیس به این لباسها خبر داد.

دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷

افزایش ۳۰ درصدی تصادفات در پایتخت همزمان با بارش باران

معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: با شروع بارش باران در تهران طی دو روز گذشته شاهد افزایش ۳۰ درصدی تصادفات خسارتی در مقایسه با سایر روزها بوده‌‌ایم.

دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷

متهمان پرونده تلفن همراه به بیش از ۵ سال زندان محکوم شدند

تهران- ایرنا- وکیل مدافع چهار تن از متهمان پرونده واردات تلفن همراه از صدور حکم متهمان این پرونده در شعبه اول دادگاه ویژه رسیدگی به پرونده‌های اخلالگران اقتصادی اخیر به ریاست قاضی موحدی خبر داد و گفت: همه متهمان به بیش از ۵ سال زندان محکوم شدند.

معاون درمان وزارت بهداشت:دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷

دولت و مجلس بیماری‌های SMA و MPS را بیماری خاص کند

معاون درمان وزارت بهداشت، گفت: با تلاش های انجام شده برخی بیماری ها به عنوان بیماری خاص شناخته شدند. البته بیماران مبتلا به بیماری هایی مانند SMA و MPS نیز شرایط دشواری دارند و شرایط جسمی و بالینی این بیماران بسیار سخت تر از بیماری MS است و هزینه آنها بسیار است.

دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷

محسن هاشمی: رد صلاحیت آخوندی و حناچی کذب است

رئیس شورای شهر تهران رد صلاحیت دو گزینه شهرداری تهران را تکذیب کرد و گفت: فردا شهردار تهران از بین آخوندی و حناچی انتخاب می شود.

دادگاه وارد کننده گوشی‌های آیفون/۴دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷

تنظیم فاکتور‌های صوری برای گرانفروشی گوشی تلفن همراه

قاضی صلواتی خطاب به متهم گفت: شما برای فرار از گرانفروشی فاکتورهای صوری به نام جهانگیر عباسی صادر می‌کردید و انواع مختلف گوشی‌ها را از ۶۳۸ یورو تا ۹۰۰ یورو را با یک قیمت به سازمان حمایت و سازمان صمت اعلام می‌کردید تا بتوانید ارز بیشتری از سازمان بگیرید.

آخرین دفاع متهم واردات موبایل آیفون:دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷

گوشی آیفون یک کالای لوکس است و نیازمندی عمومی مردم نیست

متهم خطاب به ریاست دادگاه گفت: همانگونه که عرض کردم کالای تلفن همراه آن هم از نوع اپل و آیفون یک کالای لوکس است و جزو نیازمندی‌های عموم مردم نیست.در مورد رقمی که مطرح شده هم اعتراض دارم.

دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷

سن اعتیاد حدود ۲۵ سال است

رئیس ستاد مبارزه با مواد مخدر بیان کرد: مبارزه با مواد مخدر ۱۲ درصد بودجه ناخالص ملی کشور را به خود اختصاص می دهد و روا نیست که در این اوضاع اقتصادی چنین رقمی خرج این مبارزه شود.

بیشتر در حال بارگذاری...