آرشیو آخرین مطالب اینفوگرافیک

گرافیک اطلاع رسانسه شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵

مفسدان اقتصادی چطور مجازات می‌شوند؟

فساد اقتصادی در همه کشورها وجود دارد، اما نحوه برخورد با افرادی که مرتکب این جرم می‌شوند در کشورهای مختلف فرق می‌کند. در این گرافیک اطلاع رسان نگاهی به نحوه مجازات مفسدان اقتصادی در کشورهای مختلف جهان می‌شود.

گرافیک اطلاع رساندوشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۵

اهدای عضو در جهان

اسپانیا در ۲۵ سال متوالی رتبه اول جهانی اهدا و پیوند عضو (با در نظر گرفتن جمعیت کشورها) را به خود اختصاص داده است. این در حالی است که روزانه ۷ تا ۱۰ نفر از بیماران لیست انتظار پیوند اعضا در ایران به دلیل نرسیدن به موقع عضو پیوندی از دنیا می‌روند.

گرافیک اطلاع رسانیکشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵

پیش‌بینی اقتصاد جهان در سال ۲۰۱۷

انتظار می‌رود پیامدهای وقایع مختلف سال ۲۰۱۶ همچون برگزاری رفراندوم در مورد خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا، نتیجه غیرمنتظره انتخابات در ایالات متحده آمریکا و به قدرت رسیدن ترامپ در این کشور و همچنین خیزش موج ناسیونالیسم افراطی در مناطق مختلف اروپا از جمله ایتالیا، هلند، فرانسه و سایر کشورها سیاست و اقتصاد جهانی را در سال ۲۰۱۷ تحت تأثیر قرار دهد.

گرافیک اطلاع رسانشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۵

بمباران خاورمیانه توسط آمریکا

تنها در سال ۲۰۱۶ و در دو کشور عراق و سوریه، ۲۴۲۸۷ بمب توسط ایالات متحده آمریکا استفاده شده است و سیاهه این بمب‌ها بدین جا ختم نمی‌شود.

گرافیک اطلاع رسانشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۵

انسان، نویسنده، رزمنده

گلعلی بابایی نویسنده و روایت‌گر صادقی است که بالغ بر ربع قرن در مسیر ثبت ناب‌ترین روایت‌ها از دفاع مقدس کوشیده و آرشیوی غنی از این تاریخ پرحماسه را در آثار خود گردآوری کرده است.

گرافیک اطلاع‌رساندوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵

شاخص کیفیت هوا

شاخص کیفیت هوا شاخصی جهت پیش‌بینی روزانه کیفیت هوا است. این شاخص، کیفیت هوا را در شش دسته قرار می‌دهد که هر دسته را به سطوح مختلف سلامت انسان مربوط می‌سازد.

گرافیک اطلاع رساندوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵

زندگی‌نامه آیت‌الله هاشمی رفسنجانی

به مناسبت ارتحال آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، اینفوگرافیکی با موضوع زندگی‌نامه ایشان توسط "نسیم آنلاین" منتشر شد.

گرافیک اطلاع رسانشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۵

زایمان طبیعی آری، زایمان سزارین خیر

کالج آمریکایی منخصصان زنان و زایمان توصیه می‌کند که زنان باردار در مواردی که دلیلی پزشکی وجود ندارد، از زایمان طبیعی به جای زایمان به روش سزارین استفاده کنند.

گرافیک اطلاع رسانجمعه ۱۷ دی ۱۳۹۵

عقیم‌سازی زنان کارتن‌خواب؛ آری یا خیر؟

مدیرکل اجتماعی و فرهنگی استانداری تهران خواستار اجرای برنامه‌ای برای عقیم‌سازی زنان کارتن‌خواب و روسپی شده و گفته است: باید با پروژه قانع کردن زنان کارتن‌خواب، عقیم‌سازی صورت گیرد تا جلوی بسیاری از آسیب‌های اجتماعی گرفته شود.

گرافیک اطلاع رسانچهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵

جهان در سال ۲۰۱۶

بسیاری از حوادثی که در سال ۲۰۱۶ رخ داد، در ادامه حوادث زنجیروار گذشته بوده است. اما انتخاب دونالد ترامپ، برگزیت و محکومیت اسرائیل در سازمان ملل، بدون شک مهمترین رخدادهای این سال بود. در این گرافیک اطلاع رسان به برخی از مهمترین حوادث سال ۲۰۱۶ اشاره شده است.

گرافیک اطلاع رسانسه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵

محبوب‌ترین رنگ خودرو در سال ۲۰۱۶ کدام بود؟

با توجه به اعداد و ازقام جمع‌آوری شده از خودروهای جهان، رنگ سفید با ۳۸ درصد بیشترین متقاضی را در سال ۲۰۱۶ میلادی داشته است که تمامی خودروها در سگمنت‌های مختلف و بیشتر کشورهای بزرگ جهان را شامل می‌شود.

اینفوگرافیکدوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵

وعده‌های ناتمام حسن روحانی

حال که چیزی به پایان زمان ۴ ساله دولت یازدهم باقی نیست، زمان خوبی است تا وعده‌های ناتمامی که حسن روحانی، چه در بحبوحه انتخابات و چه در دوران ریاستش، به مردم داد بررسی شود. این اینفوگرافیک، به این موضوع می‌پردازد.

گرافیک اطلاع رسانشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵

هنگام آلودگی هوا چه کنیم؟

در هوای آلوده باید برخی مواد غذایی را مصرف کرد که خاصیت خنثی‌کنندگی مواد سمی موجود در هوا را داشته باشند. در این گرافیک اطلاع رسان به برخی از آنها اشاره شده است.

گرافیک اطلاع‌رسانشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵

روایت زندگی شیخی که آل‌سعود را عاصی کرد

مواضع شیخ نمر علیه آل سعود، آشنایی با شیعیان مظلوم عربستان و زندگانی شیخ نمر از جمله موضوعات تشریح ­شده در اینفوگرافی «بشارت سقوط آل سعود» می‌باشد.

گرافیک اطلاع رسانجمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵

قدم به قدم با حوادثی که ۹ دی را حماسه کرد

خرابکاری‌های آشوبگران، مسیرهای حرکت اغتشاش گران، اهم رخدادهای روز ۹ دی، شعارهای مردم در این روز و دستاوردهای حماسه ۹ دی از جمله موضوعات مطرح شده در این گرافیک اطلاع رسان می‌باشد.

گرافیکچهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵

اعضای کابینه دونالد ترامپ

«نسیم آنلاین» گرافیکی با موضوع کابینه دونالد ترامپ متشکل از افرادی که برای رسیدن به سمت‎شان در انتظار رای کنگره آمریکا هستند و آنهایی که نیازی به رای کنگره ندارند را منتشر کرده است.

گرافیک اطلاع رسانیکشنبه ۵ دی ۱۳۹۵

با دست بسته پرکشیدن هنر است

نسیم آنلاین به مناسبت فرارسیدن سالروز عملیات کربلای ۴، دل‌نوشته‌های چهره‌های فرهنگی، هنری و سیاسی کشور خطاب به ۱۷۵ شهید غواص را بازنشر می‌دهد.

گرافیک اطلاع‌رسانیکشنبه ۵ دی ۱۳۹۵

قاچاق، بلای تولید داخلی

قاچاق از عواملی است که به تولید داخلی ضربه اساسی وارد می‌کند و در پی آن مسأله اشتغال در کشور دچار آسیب جدی می‌شود، لذا مبارزه با قاچاق کالا از مطالبات مهم رهبر انقلاب است. به همین مناسبت پایگاه اطلاع رسانی KHAMENEI.IR براساس نظرات حضرت آیت‌الله خامنه‌ای اطلاع نگاشت «قاچاق بلای تولید داخلی» را منتشر کرد.

گرافیکیکشنبه ۵ دی ۱۳۹۵

بارزترین قطعنامه‌های شورای امنیت علیه رژیم صهیونیستی

وبگاه فلسطینی به بهانه تصویب قطعنامه ضد شهرک‌سازی در شورای امنیت، بارزترین قطعنامه‌های این نهاد علیه رژیم صهیونیستی را در گزارشی جمع‌آوری کرد.

گرافیک اطلاع رسانیکشنبه ۵ دی ۱۳۹۵

کارنامه خونین موساد

سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی طی سه دهه گذشته، ۱۶ شخصیت فلسطینی و عرب را ترور کرده است. در این گرافیک اطلاع رسان به این ترورها اشاره شده است.

بیشتر در حال بارگذاری...