آرشیو آخرین مطالب گرافیک

گرافیکچهارشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۶

درس خرمشهر

رهبر معظم انقلاب: درس خرمشهر براى ما این است؛ مبارزه مجدانه توأم با ایمان با پیروزى همراه است. همیشه هم که جنگ نیست؛ این مبارزه در میدان‌های اقتصادی و سیاسی و اجتماعی هم هست؛ این مبارزه در میدان درس و بحث و در میدان تولید هم هست.

گرافیکسه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶

زره پولادین انتخابات

رهبر معظم انقلاب: حضور در انتخابات یکی از مستحکم‌ترین وسیله‌هایی است که ملت ایران می‌تواند آن را مثل یک زره پولادین در مقابل خود و در مقابل حمله دشمنان نگه دارد. پس انتخابات باید با حضور ملت، پرشور، سالم و قوی انجام گیرد. ۸۲/۱۰/۱۸

گرافیکیکشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶

سری جدید طرح دیوارنگاره میدان ولیعصر تهران

خانه طراحان انقلاب اسلامی طراح این دیوارنگاره است.

گرافیکجمعه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۶

برآی ای آفتاب صبح امید

نیمه شعبان سالروز میلاد منجی عالم بشرت حضرت مهدی(ع) مبارک باد.

گرافیکجمعه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۶

مجموعه پوستر "ایران من، ایران امن"

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای :«اگر مردم در صحنه حضور داشته باشند، کشور در امنیّت باقی خواهد ماند؛ مهم‌ترین مظهر این حضور، انتخابات است. هر کس نظام را دوست دارد، هر کس امنیّت را دوست دارد باید بیاید وارد میدان انتخابات بشود، بیاید پای صندوق؛ شرّ دشمن را این کم می‌کند.» پایگاه KHAMENEI.IR براساس این بخش از بیانات رهبر انقلاب مجموعه پوستر «ایران من، ایران امن» را منتشر کرد.

گرافیکجمعه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۶

راه استقرار عدالت

رهبر معظم انقلاب: مهدی موعودِ ملت‌ها نمی‌آید ستمگران عالم را نصیحت کند. با زبان نصیحت، عدالت در هیچ نقطه عالم مستقر نمی‌شود. استقرار عدالت احتیاج به این دارد که مردمان عادل و انسان‌های صالح و عدالت‌طلب، قدرت را در دست داشته باشند و با زبان قدرت با زورگویان حرف بزنند.

گرافیکجمعه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۶

اگر انتخابات نبود

اگر این [انتخابات] در نظام جمهوری اسلامی وجود نمیداشت، امروز از نظامی که با آن انقلاب به وجود آمد، خبری باقی نبود، این خیلی مهم است. حضرت آیت‌الله خامنه‌ای ۹۶/۲/۱۷

گرافیکچهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶

انتخابات مایه اتحاد ملت

پایگاه KHAMENEI.IR هم‌زمان با ایام انتخابات دوازدهمین دوره‌ انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره‌ شوراهای اسلامی شهر و روستا، پوستر «انتخابات مایه اتحاد ملت» را براساس بیانات رهبر معظم انقلاب منتشر کرد.

گرافیکچهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶

بیایید برای نظام، ایران و امنیت

پایگاه KHAMENEI.IR هم‌زمان با ایام انتخابات دوازدهمین دوره‌ ریاست جمهوری و پنجمین دوره‌ شوراهای اسلامی شهر و روستا، پوستر «بیایید برای نظام، ایران و امنیت» را بر اساس بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار با کارگران منتشر کرد.

گرافیکدوشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶

نسل مفید

پایگاه Khamenei.ir این پوستر را با موضوع بیانات رهبر معظم انقلاب پیرامون ویژگی‌های نسلی که آموزش و پرورش موظف به تربیت آن است، منتشر کرد.

فیلمجمعه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶

مجموعه پوسترهای "نه به دولت خسته"

مجموعه پوسترهای "نه به دولت خسته" در «نسیم آنلاین» منتشر شد.

گرافیکچهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶

بیکاری؛ نتیجه رکود

رهبر معظم انقلاب: «اگر چنانچه به‌طور جدّی با رکود مبارزه نشود، همین رشد هم به خطر خواهد افتاد، تورّم هم بالا خواهد رفت، مشکل اشتغال هم پیش خواهد آمد... اگر به مسئله‌ رکود رسیدگی نشود، روی همه‌ نشانه‌ها و شاخص‌های اقتصادی اثر خواهد گذاشت.» پایگاه KHAMENEI.IR بر اساس این بخش از بیانات رهبر انقلاب در دیدار رئیس‌جمهور و اعضای هیأت دولت، پوستر «بیکاری؛ نتیجه‌ رکود» را منتشر می‌کند.

گرافیکدوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶

بصیرت و وفا

رهبر معظم انقلاب:«در کلمات ائمه، روی دو جمله راجع به حضرت اباالفضل العباس(ع) تأکید شده است: یکی بصیرت، یکی وفا» ۷۹/۰۱/۲۶ هم‌زمان با چهارم شعبان، سالروز ولادت حضرت اباالفضل العباس(ع)، پایگاه KHAMENEI.IR بر اساس این بخش از بیانات رهبر معظم انقلاب این پوستر را منتشر کرد.

گرافیکیکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶

بمناسبت سالروز ولادت امام حسین(ع) و روز پاسدار

خانه طراحان انقلاب اسلامی این پوستر را منتشر کرده است.

گرافیکپنج شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۶

نشان وحدت

رهبر معظم انقلاب: انتخابات می‌تواند عرصه ظهور و بروز وحدت، عقلانیت و شعور ملی باشد.

گرافیکدوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶

به مناسبت مبعث حضرت رسول اکرم صلّی اللَّه‌ علیه‌ و آله

رهبر معظم انقلاب: روز مبعث، عید همه است؛ نه فقط عید مسلمانان. ولادت هر پیغمبری و بروز هر بعثتی، عید و روز نو برای همه‌ بشریت است. ۸۴/۶/۱۱

گرافیکیکشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶

به مناسبت شهادت امام موسی کاظم(ع)

«مَنْ کَفَّ نَفْسَهُ عَنْ أَعْراضِ النّاسِ أَقالَهُ اللّهُ عَثْرَتَهُ یوْمَ الْقِیمَةِ وَ مَنْ کَفَّ غَضَبَهُ عَنِ النّاسِ کَفَّ اللّهُ عَنْهُ غَضَبَهُ یوْمَ الْقِیمَةِ.» هر که خود را از ریختن آبروی مردم نگه دارد، خدا در روز قیامت از لغزشش می‌گذرد، و هر که خشم خود را از مردم باز دارد، خداوند در روز قیامت خشمش را از او باز دارد. امام کاظم(ع)

گرافیکیکشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶

عاقبت بی‌حالی

رهبر معظم انقلاب در حرم مطهر رضوی: ما هرجا یک مدیریّت انقلابیِ فعّالِ پُرتحرّک داشتیم، کار پیش رفته است؛ هرجا مدیریّت‌های ضعیف، بی‌حال، ناامید، غیرانقلابی و بی‌تحرّک داشتیم؛ کارها یا متوقّف مانده است، یا انحراف پیدا کرده است. ۹۶/۱/۱

گرافیکجمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶

مایه شرمندگی

رهبر معظم انقلاب: اینکه ما نگاه کنیم ببینیم کالاهای مصرفی ما، از خوراک گرفته تا پوشاک، تا وسایل منزل، تا کیف و کفش بعضی از بانوان، تا وسایل مدرسه و دفتر و قلم و امثال اینها از خارج بیاید، این مایه شرمندگی است! انسان احساس شرم می‌کند؛ هم در مقابل تولیدکننده داخلی، هم در مقابل آن کسی که این جنس را از بیرون برای ما می‌فرستد.

گرافیکچهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶

دنبال مارک خارجی ندوید

رهبر معظم انقلاب: «مصرف‌کننده‌ ایرانی برای آن چیزهایی که در داخل تولید می‌شود، ارجحیّت قائل باشد و دنبال اسم خارجی و مارک خارجی و نام خارجی ندوند.» ۱۳۹۶/۱/۱

بیشتر در حال بارگذاری...