آرشیو آخرین مطالب گرافیک

گرافیکپنج شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۶

به مناسبت شهادت امام صادق(ع)

رهبر معظم انقلاب: امام صادق(ع) مرد مبارزه، علم و دانش و مرد تشکیلات بود. مرد علم و دانش بودنش را همه شنیده‌اید؛ اما مرد مبارزه بودنش را کمتر شنیده‌اید. امام صادق(ع) مشغول یک مبارزه‌ دامنه‌دار و پیگیر بود. مبارزه برای قبضه کردن حکومت و قدرت و به وجود آوردن حکومت اسلامی و علوی. اما آن بعد سوم را که اصلاً نشنیده‌اید، مرد تشکیلات بودن ایشان است که یک تشکیلات عظیمی از مؤمنان خود از طرفداران جریان حکومت علوی در سراسر عالم اسلام از اقصای خراسان و ماوراءالنهر تا شمال آفریقا به وجود آورده بود.

گرافیکپنج شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۶

خاطرات دفاع مقدس ثروت ملی است

رهبر معظم انقلاب: «این خاطرات، ثروت ملّی است؛ متعلّق به آن شخص خاطره‌گو و راوی هم نیست، مال همه است؛ باید بگویند، باید بنویسند.» ۱۳۹۶/۰۳/۰۳

گرافیکسه شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۶

اول دیگران بعد خودِ ما!

پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR پوستر «اول دیگران بعد خودِ ما» را درباره‌ اولویت داشتن دعا کردن برای مسائل و مشکلات دیگران نزد حضرت فاطمه زهرا (سلام‌الله‌علیها) را منتشر کرده است.

گرافیکپنج شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۶

از شکست‌های مقطعی مأیوس نشوید

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: «از شکست‌های مقطعی دانشجو نباید مأیوس بشود... در جنگ، بارها آن چیزی که ما تصوّر می‌کردیم تحقّق پیدا نکرد، مثلاً عملیّات رمضان شکست خورد؛ کربلای ۴ همین‌جور. اگر بنا بود انسان با شکست مأیوس بشود هیچ‌چیز به سامان نمی‌رسید. نخیر! یأس به‌خاطر ناکامی‌های مقطعی، مطلقاً در زندگی‌تان راه نداشته باشد.» ۹۶/۰۳/۱۷

گرافیکپنج شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۶

آرمان شهیدان فراموش نشود

رهبر معظم انقلاب: دیدید در وصیّت‌نامه‌های شهدا چقدر درباره‌ حجاب توصیه شده؛ حجاب یک حکم دینی است؛ این آرمان شهیدان فراموش نشود. این‌جور نباشد که تصوّر بشود فقط یک جنگی بود مثل جنگهایی که بقیّه دارند در دنیا می‌کنند؛ قضیّه قضیّه‌ دین بود، قضیّه‌ آرمان الهی بود، قضیّه‌ حاکمیّت اسلام و انقلاب بود. ۹۵/۷/۵

گرافیکسه شنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۶

حجاب، لباس فعالیت اجتماعی

رهبر معظم انقلاب: حجاب، به هیچ وجه مزاحم فعالیت‌های سیاسی و علمی و احتماعی نیست؛ شاید هنوز عده‌ای تعجب کنند که خانمی در سطح بالای علمی در هر رشته ای وجود داشته باشد که خودش را با نعالیم اسلامی و از جمله مسأله حجاب منطبق کند.

گرافیکیکشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۶

اگر زن‌ها با قرآن مأنوس شوند...

رهبر معظم انقلاب: «اگر زن‌ها با قرآن مأنوس بشوند، بسیاری از مشکلات جامعه حل خواهد شد؛ چون انسان‌های نسل بعد در دامن زن پرورش پیدا می‌کند و زنِ آشنای با قرآن و مأنوس با قرآن و متفاهم با مفاهیم قرآن، خیلی می‌تواند در تربیت فرزند تأثیراتی داشته باشد» ۱۳۸۸/۷/۲۸

گرافیکچهارشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۶

گره‌ها آسان‌تر باز می‌شود

رهبر معظم انقلاب: «اگر زن در جامعه بتواند به علم و معرفت و کمالات معنوی و اخلاقی‌ای که خدای متعال و آیین الهی برای همه‌ انسان‌ها -چه مرد و چه زن- به‌طور یکسان در نظر گرفته است، برسد، تربیت فرزندان بهتر خواهد شد، محیط خانواده گرمتر و باصفاتر خواهد شد، جامعه پیشرفت بیشتری خواهد کرد و گره‌های زندگی آسانتر باز خواهد شد؛ یعنی زن و مرد خوشبخت خواهند شد. برای این باید تلاش کرد؛ هدف این است.» ۱۳۷۶/۷/۳۰

گرافیکدوشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۶

حقوق بشر آمریکایی

این طرح به مناسبت ۲۹ امین سالروز حمله تروریستی ناو آمریکایی وینسنس به هواپیمای مسافربری ایران ایر منتشر شده است.

گرافیکیکشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۶

نقدکشی

رهبر انقلاب: شما مسئولان دولت که بخش های گوناگون در اختیارتان است، از انتقاد نه بترسید، نه خشمگین و نه ناامید شوید.

گرافیکدوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶

روز رحمت و پاداش

پایگاه KHAMENEI.IR به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر، پوستر«روز رحمت و پاداش» را منتشر کرد.

گرافیکدوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶

امام میراث فرهنگی نیست

رهبر معظم انقلاب: بزرگ‌ترین درسی که امام بزرگوار به ما داد، درس روحیّه و ذهن و عمل انقلابی است؛ این را باید فراموش نکنیم. امام میراث فرهنگی نیست؛ بعضی به امام به چشم میراث فرهنگی نگاه می‌کنند. امام زنده است؛ امام، امام ماست؛ پیشوای ماست؛ در مقابل ماست. بله، جسم امام نیست، امّا سخن و راه و فکر و نفَس امام زنده است؛ با این چشم به امام نگاه کنید و از او بیاموزید.

گرافیکجمعه ۲ تیر ۱۳۹۶

سال ۲۰۴۰ جشن بزرگ آزادی بیت المقدس

این طرح به مناسبت روز جهانی قدس در «نسیم آنلاین» منتشر شد.

گرافیکجمعه ۲ تیر ۱۳۹۶

تنها راه نجات

رهبر انقلاب: تنها راه نجات قدس شریف، مبارزه و مقاومت است و دیگر راه ها بی سرانجام و عقیم است. ۱۳۹۵/۰۹/۲۴

گرافیکچهارشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۶

فریب جنگ

نمایندگان مجلس سنای آمریکا طرح جامع تحریم ایران را تصویب کردند. با تصویب این طرح، نه تنها روح و جسم برجام نقض می‌گردد بلکه تحریم‌های جدید و بی‌سابقه‌ای نیز اعمال خواهد شد. خانه طراحان انقلاب اسلامی به همین مناسبت پوستر "فریب جنگ" را منتشر کرد.

گرافیکچهارشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۶

هویت ملی

رهبر معظم انقلاب: «در دوره‌های مختلف هویت ملی همواره پامالِ منافع ملی شده است. هرچه با هویت ملی ما ‌در تعارض باشد، از منافع ملی ما نیست.» ۹۶/۳/۲۲

گرافیکچهارشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۶

من نگهبان ایرانم

فایل با کیفیت طرح جدید دیوارنگاره میدان ولیعصر(عج) با عنوان من نگهبان ایرانم با موضوع حملات موشکی سپاه به مواضع تروریست‌های تکفیری در سوریه، توسط خانه طراحان انقلاب اسلامی منتشر شد.

گرافیکسه شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۶

اعمال شب نوزدهم ماه مبارک رمضان

در این گرافیک به اعمال مشترک شب‌های قدر و اعمال مختص شب نوزدهم ماه مبارک رمضان پراخته شده است.

گرافیکیکشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۶

۴۲ میلیون رأی به نظام اسلامی

«حتّی کسانی که ممکن است در دل از نظام اسلامی گله‌مندی هم داشته باشند، امّا وقتی می‌آید در چهارچوب نظام رأی میدهد، معنایش این است که این چهارچوب را قبول میکند... این قریب ۴۲ میلیون رأی ملّت، هفتاد و چند درصد، رأی به نظام اسلامی و اعتماد به نظام اسلامی بود.» رهبر انقلاب ۱۳۹۶/۰۳/۱۴

پوسترشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۶

پیام تسلیت در پی حادثه تروریستی در تهران

پایگاه KHAMENEI.ir این پوسترها را منتشر کرده است.

گرافیکشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۶

کریم آل طه

این طرح به مناسبت ولادت امام حسن مجتبی(ع) در پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری منتشر شد.

گرافیکیکشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۶

رفقای جانی

خانه طراحان انقلاب اسلامی این پوستر را با توجه به سفر ترامپ به عربستان و عقد قرارداد تسلیحاتی به مبلغ بیش از صد میلیارد دلار بین ایالات متحده آمریکا و حکام سعودی تولید و منتشر کرد.

گرافیکدوشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۶

راه‌های پیشگیری از ابتلا به تب کریمه-کنگو

تب خونریزی دهنده کریمه-کنگو، یک بیماری حاد تب دار است که از طریق گزش کنه یا تماس با خون یا ترشحات یا لاشه دام و انساسن آلوده منتقل می‌شود.

گرافیکیکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶

روزه فقط نخوردن و نیاشامیدن نیست!

پایگاه KHAMENEI.ir این گرافیک را منتشر کرده است.

گرافیکچهارشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۶

درس خرمشهر

رهبر معظم انقلاب: درس خرمشهر براى ما این است؛ مبارزه مجدانه توأم با ایمان با پیروزى همراه است. همیشه هم که جنگ نیست؛ این مبارزه در میدان‌های اقتصادی و سیاسی و اجتماعی هم هست؛ این مبارزه در میدان درس و بحث و در میدان تولید هم هست.

گرافیکسه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶

زره پولادین انتخابات

رهبر معظم انقلاب: حضور در انتخابات یکی از مستحکم‌ترین وسیله‌هایی است که ملت ایران می‌تواند آن را مثل یک زره پولادین در مقابل خود و در مقابل حمله دشمنان نگه دارد. پس انتخابات باید با حضور ملت، پرشور، سالم و قوی انجام گیرد. ۸۲/۱۰/۱۸

گرافیکیکشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶

سری جدید طرح دیوارنگاره میدان ولیعصر تهران

خانه طراحان انقلاب اسلامی طراح این دیوارنگاره است.

گرافیکجمعه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۶

برآی ای آفتاب صبح امید

نیمه شعبان سالروز میلاد منجی عالم بشرت حضرت مهدی(ع) مبارک باد.

گرافیکجمعه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۶

مجموعه پوستر "ایران من، ایران امن"

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای :«اگر مردم در صحنه حضور داشته باشند، کشور در امنیّت باقی خواهد ماند؛ مهم‌ترین مظهر این حضور، انتخابات است. هر کس نظام را دوست دارد، هر کس امنیّت را دوست دارد باید بیاید وارد میدان انتخابات بشود، بیاید پای صندوق؛ شرّ دشمن را این کم می‌کند.» پایگاه KHAMENEI.IR براساس این بخش از بیانات رهبر انقلاب مجموعه پوستر «ایران من، ایران امن» را منتشر کرد.

گرافیکجمعه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۶

راه استقرار عدالت

رهبر معظم انقلاب: مهدی موعودِ ملت‌ها نمی‌آید ستمگران عالم را نصیحت کند. با زبان نصیحت، عدالت در هیچ نقطه عالم مستقر نمی‌شود. استقرار عدالت احتیاج به این دارد که مردمان عادل و انسان‌های صالح و عدالت‌طلب، قدرت را در دست داشته باشند و با زبان قدرت با زورگویان حرف بزنند.

گرافیکجمعه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۶

اگر انتخابات نبود

اگر این [انتخابات] در نظام جمهوری اسلامی وجود نمیداشت، امروز از نظامی که با آن انقلاب به وجود آمد، خبری باقی نبود، این خیلی مهم است. حضرت آیت‌الله خامنه‌ای ۹۶/۲/۱۷

گرافیکچهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶

انتخابات مایه اتحاد ملت

پایگاه KHAMENEI.IR هم‌زمان با ایام انتخابات دوازدهمین دوره‌ انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره‌ شوراهای اسلامی شهر و روستا، پوستر «انتخابات مایه اتحاد ملت» را براساس بیانات رهبر معظم انقلاب منتشر کرد.

گرافیکچهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶

بیایید برای نظام، ایران و امنیت

پایگاه KHAMENEI.IR هم‌زمان با ایام انتخابات دوازدهمین دوره‌ ریاست جمهوری و پنجمین دوره‌ شوراهای اسلامی شهر و روستا، پوستر «بیایید برای نظام، ایران و امنیت» را بر اساس بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار با کارگران منتشر کرد.

گرافیکدوشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶

نسل مفید

پایگاه Khamenei.ir این پوستر را با موضوع بیانات رهبر معظم انقلاب پیرامون ویژگی‌های نسلی که آموزش و پرورش موظف به تربیت آن است، منتشر کرد.

فیلمجمعه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶

مجموعه پوسترهای "نه به دولت خسته"

مجموعه پوسترهای "نه به دولت خسته" در «نسیم آنلاین» منتشر شد.

گرافیکچهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶

بیکاری؛ نتیجه رکود

رهبر معظم انقلاب: «اگر چنانچه به‌طور جدّی با رکود مبارزه نشود، همین رشد هم به خطر خواهد افتاد، تورّم هم بالا خواهد رفت، مشکل اشتغال هم پیش خواهد آمد... اگر به مسئله‌ رکود رسیدگی نشود، روی همه‌ نشانه‌ها و شاخص‌های اقتصادی اثر خواهد گذاشت.» پایگاه KHAMENEI.IR بر اساس این بخش از بیانات رهبر انقلاب در دیدار رئیس‌جمهور و اعضای هیأت دولت، پوستر «بیکاری؛ نتیجه‌ رکود» را منتشر می‌کند.

گرافیکدوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶

بصیرت و وفا

رهبر معظم انقلاب:«در کلمات ائمه، روی دو جمله راجع به حضرت اباالفضل العباس(ع) تأکید شده است: یکی بصیرت، یکی وفا» ۷۹/۰۱/۲۶ هم‌زمان با چهارم شعبان، سالروز ولادت حضرت اباالفضل العباس(ع)، پایگاه KHAMENEI.IR بر اساس این بخش از بیانات رهبر معظم انقلاب این پوستر را منتشر کرد.

گرافیکیکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶

بمناسبت سالروز ولادت امام حسین(ع) و روز پاسدار

خانه طراحان انقلاب اسلامی این پوستر را منتشر کرده است.

گرافیکپنج شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۶

نشان وحدت

رهبر معظم انقلاب: انتخابات می‌تواند عرصه ظهور و بروز وحدت، عقلانیت و شعور ملی باشد.

گرافیکدوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶

به مناسبت مبعث حضرت رسول اکرم صلّی اللَّه‌ علیه‌ و آله

رهبر معظم انقلاب: روز مبعث، عید همه است؛ نه فقط عید مسلمانان. ولادت هر پیغمبری و بروز هر بعثتی، عید و روز نو برای همه‌ بشریت است. ۸۴/۶/۱۱

بیشتر در حال بارگذاری...