گرافیک

سال ۲۰۴۰ جشن بزرگ آزادی بیت المقدس

این طرح به مناسبت روز جهانی قدس در «نسیم آنلاین» منتشر شد.

گرافیک

تنها راه نجات

رهبر انقلاب: تنها راه نجات قدس شریف، مبارزه و مقاومت است و دیگر راه ها بی سرانجام و عقیم است. ۱۳۹۵/۰۹/۲۴

گرافیک

فریب جنگ

نمایندگان مجلس سنای آمریکا طرح جامع تحریم ایران را تصویب کردند. با تصویب این طرح، نه تنها روح و جسم برجام نقض می‌گردد بلکه تحریم‌های جدید و بی‌سابقه‌ای نیز اعمال خواهد شد. خانه طراحان انقلاب اسلامی به همین مناسبت پوستر "فریب جنگ" را منتشر کرد.

گرافیک

هویت ملی

رهبر معظم انقلاب: «در دوره‌های مختلف هویت ملی همواره پامالِ منافع ملی شده است. هرچه با هویت ملی ما ‌در تعارض باشد، از منافع ملی ما نیست.» ۹۶/۳/۲۲

گرافیک

من نگهبان ایرانم

فایل با کیفیت طرح جدید دیوارنگاره میدان ولیعصر(عج) با عنوان من نگهبان ایرانم با موضوع حملات موشکی سپاه به مواضع تروریست‌های تکفیری در سوریه، توسط خانه طراحان انقلاب اسلامی منتشر شد.

گرافیک

اعمال شب نوزدهم ماه مبارک رمضان

در این گرافیک به اعمال مشترک شب‌های قدر و اعمال مختص شب نوزدهم ماه مبارک رمضان پراخته شده است.

گرافیک

۴۲ میلیون رأی به نظام اسلامی

«حتّی کسانی که ممکن است در دل از نظام اسلامی گله‌مندی هم داشته باشند، امّا وقتی می‌آید در چهارچوب نظام رأی میدهد، معنایش این است که این چهارچوب را قبول میکند... این قریب ۴۲ میلیون رأی ملّت، هفتاد و چند درصد، رأی به نظام اسلامی و اعتماد به نظام اسلامی بود.» رهبر انقلاب ۱۳۹۶/۰۳/۱۴

پوستر

پیام تسلیت در پی حادثه تروریستی در تهران

پایگاه KHAMENEI.ir این پوسترها را منتشر کرده است.

گرافیک

کریم آل طه

این طرح به مناسبت ولادت امام حسن مجتبی(ع) در پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری منتشر شد.

گرافیک

رفقای جانی

خانه طراحان انقلاب اسلامی این پوستر را با توجه به سفر ترامپ به عربستان و عقد قرارداد تسلیحاتی به مبلغ بیش از صد میلیارد دلار بین ایالات متحده آمریکا و حکام سعودی تولید و منتشر کرد.

گرافیک

راه‌های پیشگیری از ابتلا به تب کریمه-کنگو

تب خونریزی دهنده کریمه-کنگو، یک بیماری حاد تب دار است که از طریق گزش کنه یا تماس با خون یا ترشحات یا لاشه دام و انساسن آلوده منتقل می‌شود.

گرافیک

روزه فقط نخوردن و نیاشامیدن نیست!

پایگاه KHAMENEI.ir این گرافیک را منتشر کرده است.

گرافیک

درس خرمشهر

رهبر معظم انقلاب: درس خرمشهر براى ما این است؛ مبارزه مجدانه توأم با ایمان با پیروزى همراه است. همیشه هم که جنگ نیست؛ این مبارزه در میدان‌های اقتصادی و سیاسی و اجتماعی هم هست؛ این مبارزه در میدان درس و بحث و در میدان تولید هم هست.

گرافیک

زره پولادین انتخابات

رهبر معظم انقلاب: حضور در انتخابات یکی از مستحکم‌ترین وسیله‌هایی است که ملت ایران می‌تواند آن را مثل یک زره پولادین در مقابل خود و در مقابل حمله دشمنان نگه دارد. پس انتخابات باید با حضور ملت، پرشور، سالم و قوی انجام گیرد. ۸۲/۱۰/۱۸

گرافیک

سری جدید طرح دیوارنگاره میدان ولیعصر تهران

خانه طراحان انقلاب اسلامی طراح این دیوارنگاره است.

گرافیک

برآی ای آفتاب صبح امید

نیمه شعبان سالروز میلاد منجی عالم بشرت حضرت مهدی(ع) مبارک باد.

گرافیک

مجموعه پوستر "ایران من، ایران امن"

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای :«اگر مردم در صحنه حضور داشته باشند، کشور در امنیّت باقی خواهد ماند؛ مهم‌ترین مظهر این حضور، انتخابات است. هر کس نظام را دوست دارد، هر کس امنیّت را دوست دارد باید بیاید وارد میدان انتخابات بشود، بیاید پای صندوق؛ شرّ دشمن را این کم می‌کند.» پایگاه KHAMENEI.IR براساس این بخش از بیانات رهبر انقلاب مجموعه پوستر «ایران من، ایران امن» را منتشر کرد.

گرافیک

راه استقرار عدالت

رهبر معظم انقلاب: مهدی موعودِ ملت‌ها نمی‌آید ستمگران عالم را نصیحت کند. با زبان نصیحت، عدالت در هیچ نقطه عالم مستقر نمی‌شود. استقرار عدالت احتیاج به این دارد که مردمان عادل و انسان‌های صالح و عدالت‌طلب، قدرت را در دست داشته باشند و با زبان قدرت با زورگویان حرف بزنند.

گرافیک

اگر انتخابات نبود

اگر این [انتخابات] در نظام جمهوری اسلامی وجود نمیداشت، امروز از نظامی که با آن انقلاب به وجود آمد، خبری باقی نبود، این خیلی مهم است. حضرت آیت‌الله خامنه‌ای ۹۶/۲/۱۷

گرافیک

انتخابات مایه اتحاد ملت

پایگاه KHAMENEI.IR هم‌زمان با ایام انتخابات دوازدهمین دوره‌ انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره‌ شوراهای اسلامی شهر و روستا، پوستر «انتخابات مایه اتحاد ملت» را براساس بیانات رهبر معظم انقلاب منتشر کرد.

گرافیک

بیایید برای نظام، ایران و امنیت

پایگاه KHAMENEI.IR هم‌زمان با ایام انتخابات دوازدهمین دوره‌ ریاست جمهوری و پنجمین دوره‌ شوراهای اسلامی شهر و روستا، پوستر «بیایید برای نظام، ایران و امنیت» را بر اساس بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار با کارگران منتشر کرد.

گرافیک

نسل مفید

پایگاه Khamenei.ir این پوستر را با موضوع بیانات رهبر معظم انقلاب پیرامون ویژگی‌های نسلی که آموزش و پرورش موظف به تربیت آن است، منتشر کرد.

فیلم

مجموعه پوسترهای "نه به دولت خسته"

مجموعه پوسترهای "نه به دولت خسته" در «نسیم آنلاین» منتشر شد.

گرافیک

بیکاری؛ نتیجه رکود

رهبر معظم انقلاب: «اگر چنانچه به‌طور جدّی با رکود مبارزه نشود، همین رشد هم به خطر خواهد افتاد، تورّم هم بالا خواهد رفت، مشکل اشتغال هم پیش خواهد آمد... اگر به مسئله‌ رکود رسیدگی نشود، روی همه‌ نشانه‌ها و شاخص‌های اقتصادی اثر خواهد گذاشت.» پایگاه KHAMENEI.IR بر اساس این بخش از بیانات رهبر انقلاب در دیدار رئیس‌جمهور و اعضای هیأت دولت، پوستر «بیکاری؛ نتیجه‌ رکود» را منتشر می‌کند.

گرافیک

بصیرت و وفا

رهبر معظم انقلاب:«در کلمات ائمه، روی دو جمله راجع به حضرت اباالفضل العباس(ع) تأکید شده است: یکی بصیرت، یکی وفا» ۷۹/۰۱/۲۶ هم‌زمان با چهارم شعبان، سالروز ولادت حضرت اباالفضل العباس(ع)، پایگاه KHAMENEI.IR بر اساس این بخش از بیانات رهبر معظم انقلاب این پوستر را منتشر کرد.

گرافیک

بمناسبت سالروز ولادت امام حسین(ع) و روز پاسدار

خانه طراحان انقلاب اسلامی این پوستر را منتشر کرده است.

گرافیک

نشان وحدت

رهبر معظم انقلاب: انتخابات می‌تواند عرصه ظهور و بروز وحدت، عقلانیت و شعور ملی باشد.

گرافیک

به مناسبت مبعث حضرت رسول اکرم صلّی اللَّه‌ علیه‌ و آله

رهبر معظم انقلاب: روز مبعث، عید همه است؛ نه فقط عید مسلمانان. ولادت هر پیغمبری و بروز هر بعثتی، عید و روز نو برای همه‌ بشریت است. ۸۴/۶/۱۱

گرافیک

به مناسبت شهادت امام موسی کاظم(ع)

«مَنْ کَفَّ نَفْسَهُ عَنْ أَعْراضِ النّاسِ أَقالَهُ اللّهُ عَثْرَتَهُ یوْمَ الْقِیمَةِ وَ مَنْ کَفَّ غَضَبَهُ عَنِ النّاسِ کَفَّ اللّهُ عَنْهُ غَضَبَهُ یوْمَ الْقِیمَةِ.» هر که خود را از ریختن آبروی مردم نگه دارد، خدا در روز قیامت از لغزشش می‌گذرد، و هر که خشم خود را از مردم باز دارد، خداوند در روز قیامت خشمش را از او باز دارد. امام کاظم(ع)

گرافیک

عاقبت بی‌حالی

رهبر معظم انقلاب در حرم مطهر رضوی: ما هرجا یک مدیریّت انقلابیِ فعّالِ پُرتحرّک داشتیم، کار پیش رفته است؛ هرجا مدیریّت‌های ضعیف، بی‌حال، ناامید، غیرانقلابی و بی‌تحرّک داشتیم؛ کارها یا متوقّف مانده است، یا انحراف پیدا کرده است. ۹۶/۱/۱

گرافیک

مایه شرمندگی

رهبر معظم انقلاب: اینکه ما نگاه کنیم ببینیم کالاهای مصرفی ما، از خوراک گرفته تا پوشاک، تا وسایل منزل، تا کیف و کفش بعضی از بانوان، تا وسایل مدرسه و دفتر و قلم و امثال اینها از خارج بیاید، این مایه شرمندگی است! انسان احساس شرم می‌کند؛ هم در مقابل تولیدکننده داخلی، هم در مقابل آن کسی که این جنس را از بیرون برای ما می‌فرستد.

گرافیک

دنبال مارک خارجی ندوید

رهبر معظم انقلاب: «مصرف‌کننده‌ ایرانی برای آن چیزهایی که در داخل تولید می‌شود، ارجحیّت قائل باشد و دنبال اسم خارجی و مارک خارجی و نام خارجی ندوند.» ۱۳۹۶/۱/۱

گرافیک

توزیع اسرای فلسطینی برحسب مناطق جغرافیایی

هم اکنون ۷۰۰۰ فلسطینی در ۲۳ زندان، بازداشتگاه و مرکز بازجویی رژیم صهیونیستی اسیر هستند.

گرافیک

۱۰ روستای اول کشور از نظر میزان مشارکت در انتخابات شوراها

در این گرافیگ میزان مشارکت ۱۰ روستای اول در پنجمین انتخابات شوراهای شهر و روستا ملاحظه خواهیم کرد.

گرافیک

در کمک رسانی سستی نشود...

در پی جاری شدن سیل در استان‌های آذربایجان‌شرقی و غربی، کردستان و اردبیل که به جان باختن تعدادی از هم‌میهنان منجر شد، رهبر معظم انقلاب با صدور پیامی ضمن تسلیت این حادثه مصیبت‌بار تأکید کردند: وظیفه فوری مسئولان ذیربط، کمک به آسیب‌دیدگان و کاستن از رنج و اندوه آنان است.

گرافیک

ثبت نام کنندگان در انتخابات ریاست جمهوری ۹۶ رکورد زدند

از ۲۲ تا ۲۶ فروردین ۱۳۹۶، وزارت کشور شاهد ثبت نام یک‌هزار و ۶۳۶ نفر در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بود که به ترکیب و آمار آنها در این گرافیک اطلاع رسان اشاره می‌شود.

گرافیک

راه‌های مقابله با فساد اداری در ایران

فساد اداری یکی از مسائل کلیدی کشور است که به دلیل نبود اطلاعات دقیق، همواره از تحلیل دقیق و عمیق آن غفلت شده است.

گرافیک

به مناسبت وفات حضرت زینب(س)

رهبر معظم انقلاب: در عاشورا، در حادثه کربلا، خون بر شمشیر پیروز شد؛ عامل این پیروزی، حضرت زینب(س) بود. ۱۳۸۹/۲/۱

گرافیک

مجموعه پوستر "عهد هنر"

خانه طراحان انقلاب اسلامی به مناسبت روز هنر انقلاب اسلامی، مجموعه پوستر "عهد هنر" را منتشر کرد.

گرافیک

ولادت حضرت جود و کرم

این گرافیک که محصول خانه طراحان انقلاب اسلامی است، به مناسبت دهم رجب ولادت امام جواد(ع) در «نسیم آنلاین» منتشر شد.

بیشتر در حال بارگذاری...
انتقادات دکتر محمد کهندل، اقتصاددان از اجرای یک طرح ناپخته و غیرکارشناسی در نظام بانکی؛

ادغام بانک‌ها یک کارِ نسنجیده و خطرناک است

جعل تاریخ معاصر برای مبارزه با نظام است/ کاشانی با یک فتوا نسخه انگلیس را پیچید/ به رمضان‌زاده گفتم اظهارنظر نکن

این استاد تاریخ اظهار داشت:‌ آمریکایی‌ها چون می‌‌خواهند نظام کنونی را بکوبند دارند آیت‌الله کاشانی را می‌زنند تا بگویند روحانیون همه اینگونه بوده‌اند؛ اگر کاشانی برای CIA کار می‌کرد چرا مثل کسانی که برای CIA کار کردند و میلیاردر شدند و همه بچه‌هایشان خوشبخت شدند هیچی چیزی نصیب او نشد؟

بانک مرکزی دولت روحانی برای دومین بار رشد اقتصادی دولت قبل را دستکاری کرد!+ سند

رشد اقتصادی منفی ۶.۸ درصدی در سال ۹۱، یکی از انتقادات همیشگی مسئولان دولت یازدهم درباره عملکرد دولت قبل بوده است. اما بانک مرکزی چگونه آمار را دستکاری کرده است؟

چرخش تل‌آویو از همکاری لجستیکی به عملیات مشترک با تکفیری‌ها

یک منبع محلی در دمشق در گفتگو با خبرنگار «نسیم آنلاین» با اشاره به عملیات مشترک صهیونیست‌ها و تکفیری‌ها علیه نیروهای ارتش سوریه در قنیطره گفت: تروریست‌ها رسما با آتش تهیه هوایی و توپخانه‌ای صهیونیست ها وارد عملیات در سوریه شده‌اند.

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین

این فیلم را "حسین یگانه" برای «نسیم آنلاین» ارسال کرده است.