مصطفایی به «نسیم آنلاین» خبر داد:

ویزیت داوطلبانه ۶۰ مادر و کودک توسط کاروان سلامت

طرح جهادی ویزیت رایگان

مشاور رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال‌احمر از اعزام کاروان سلامت داوطلبان به سکونتگاه‌های حاشیه شهرستان شهریار خبر داد و افزود: ۶۰ مادر و کودک از خدمات متنوع و رایگان این کاروان بهره‌مند شدند.

تایماز مصطفایی در گفت‌و‌گو با خبرنگار نسیم آنلاین ادامه داد: این کاروان که به مناسبت هفته هلال‌احمر و با مشارکت موسسه مهر آفرین اعزام‌شده است، توانسته خدمات گسترده‌ای را در راستای درزمینهٔ مددکاری اجتماعی، توانمندسازی زنان، مهارت‌آموزی زندگی، آزمون سلامت و خدمات مامایی و روان‌شناسی ارائه کند.

وی اضافه کرد: همچنین در راستای اجرای برنامه ملی پنجره‌های امید، از ۷ ماه گذشته تاکنون با پشتیبانی سازمان داوطلبان جمعیت هلال‌احمر و همکاری معاونت داوطلبان جمعیت هلال‌احمر شهرستان شهریار، دفتر موسسه مهر آفرین دایر شده است و نسبت به شناسایی نیازمندان واقعی و تشکیل پرونده مددجویی برای آن‌ها اقدام شده است که قرار است مشابه همین کار در منطقه خط ۴ حصارک استان البرز نیز در آینده‌ای نزدیک صورت گیرد.

بنا به گفته مشاور رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال‌احمر، اطلاع‌رسانی و فراخوان برای بهره‌مندی از خدمات کاروان سلامت فوق، از چندی پیش توسط مددکاران داوطلب انجام‌شده بود.

ارسال نظر

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:

احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است

چین همواره با تحریم‌های یکجانبه علیه ایران مخالف است

«گنگ شوانگ» سخنگوی وزارت خارجه چین به تشدید گمانه‌زنی رسانه‌های آمریکایی درباره اینکه دولت «دونالد ترامپ» درصدد پایان دادن به معافیت‌های تحریمی به خریداران نفت ایران است، واکنش نشان داده و مخالفت پکن با تحریم‌های واشنگتن علیه تهران را تکرار کرده است.

عقب‌نشینی اسرائیل پس از هشت‌روز

اعتصاب غذا میان اسرای فلسطینی در اعتراض به عدم رعایت حقوقشان یا در اعتراض به یک موضوع سیاسی مسبوق به سابقه است. این شیوه اعتراضی در میان اسرای فلسطینی به این‌گونه است که تنها مقدار کمی آب و نمک مصرف می‌نمایند و به‌منظور تحقق خواسته خود دیگر نوشیدنی‌ها و غذاها را از سطح زندان جمع‌آوری می‌نمایند و یا افراد اعتصاب‌کننده تا تحقق خواسته‌های خود از خوردن غذا جز کمی آب و نمک امتناع می‌نمایند.

«تختی» کشی با «تختی»

فیلم، از نظر شخصیت پردازی، چندان موفق نبوده است. هر چند که فیلم از نوع زندگی نامه است اما تلاش نویسنده و کارگردان در شخصیت پردازی از یک قهرمان ملی تنها به خرده اطلاعات روزنامه ها تکیه می کند و مردی سرد، دورن گرا و تنها را به تصویر می کشد که فقط به دیگران کمک می کند و از خانواده خود غافل است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
 لاهوتی عضو کمیسیون برنامه‌وبودجه مجلس در گفتگو با نسیم آنلاین
ایجاد شغل برای حقوق‌خوانده‌ها با برداشتن انحصار