ورود نیروهای حامی دولت سوریه به عفرین

عنوان

تلویزیون دولتی سوریه تصاویری را منتشر کرد که نشان می‌دهد نیروهای حامی دمشق برای مقابله با حملات ترکیه وارد عفرین شده اند.

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از راشا تودی، روز سه شنبه، تلویزیون دولتی سوریه تصاویری از یک کاروان نیروهای حامی دمشق را منتشر کرد که به منظور مقابله با حمله ترکیه به منطقه عفرین، وارد این شهر شده اند.

در این ویدیو، این نیروها که لباس های استتار به تن دارند و پرچم سوریه به خودروهایشان متصل شده است، از یک ایست بازرسی که نشان یک گروه کُرد را به همراه دارند، عبور می کنند.

در حال تکمیل...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

موشن گرافیک/ از تعهد بیشتر به خانواده تا روی آوردن به حیوانات

مقایسه صفحات مجازی سلبریتی‌های ایرانی و خارجی

هر کی با این طرح مخالفه ایرانی نیست!

در آستانه رای‌گیری درباره طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان در مجلس، «نسیم آنلاین» نظرات مردمی درباره این طرح را منتشر میکند. منبع: آرمان تی وی

پرونده قلعه گنج

بررسی بازسازی و نماکاری ساختمان های مرکزی بنیاد مستضعفان در پی هزینه ۱۲۰میلیاردی برای نماکاری و دکوراسیون ساختمان های بنیاد مستضعفان، "آوانت" تصاویر اختصاصی از ساختمان ها و مصاحبه با مسئولین آن را منتشر می کند.

ولخرجی عمامه‌های انگلیسی!

به بهانه تحرکات اخیر شیعه انگلیسی و تعرض برخی اعضای این گروه به ساختمان سفارت ایران در لندن، اظهارات آیت الله اراکی دبیر مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی درباره پشت پرده های این گروه، در «نسیم آنلاین» بازنشر یافته است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

دی میستورا در گفتگو با روزنامه الشرق الاوسط:
تجزیه بخشی از آینده سوریه نخواهد بود
با انتشار بیانیه‌ای
ترامپ آزادی موصل را تبریک گفت
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین