معاون مهندسی نیروی دریایی ارتش ج. ا. ا. مطرح کرد؛

افتتاح پیشرفته ترین بیمارستان آجا با اعتباری ۲۲ میلیاردتومانی

عنوان

معاون مهندسی نیروی دریایی ارتش ج. ا. ا. از افتتاح پیشرفته ترین بیمارستان آجا با اعتباری ۲۲ میلیاردتومانی خبر داد.

به گزارش خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ امیر جعفری معاون مهندسی نیروی دریایی ارتش ج. ا. ا. در مراسم افتتاحیه فاز جدید پیشرفته ترین بیمارستان آجا که  با حضور مقامات کشوری و لشگری گفت: قرار داد ساخت این بیمارستان با مساحت ۵ هزار متر مربع، صرف هزینه ۲۲ میلیارد تومانی را در برداشته است، هزینه ای که منجر به راه اندازی ساختمان جدید ۵ طبقه همراه با ۱ طبقه زیر زمین و ۱ طبقه همکف و ۳ طبقه بالای همکف شد و با به روز ترین امکانات و مطابق استاتدارد های روز سازه های بیمارستانی است.

وی با اشاره به تجهیز بیمارستان گلستان به امکاناتی از قبیل سونوگرافی، رادیولوژی، MRI، اتاق معاینات و تمام تجهیزات مورد نیاز یک بیمارستان پیشرفته و به روز، ادامه داد: تلاش کردیم که به لحاظ تاسیساتی و ایمنی و تجهیزاتی ساختمان جدید بهترین کیفیت لحاظ شود و اصول ایمنی و در این راستا نیز تمام تاییده های مورد نیاز از وزارت بهداشت و سامانه پزشکی کشور و نظام مهندسی اخذ شد.

معاون مهندسی نیروی دریایی ارتش  با اشاره به راه اندازی ۶۴ تخت جدید در فاز تازه تاسیس بیمارستان گلستان بیان کرد: خدمات این بیمارستان اتحصار به نیروی های مسلح ندارد و همه اقشار می توانند از امکانات آن استفاده کنند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

حضرت آیت‌الله خامنه‌ایدر دیدار مدال‌آوران و قهرمانان بازی‌های پاراآسیایی

قطعاً مشکلات اقتصادی با استفاده درست از ظرفیت‌های کشور حل خواهد شد

عدم همکاری ارزی پتروشیمی‌ها؛ از انکار تا واقعیت 

بررسی تحولات چند ماه اخیر بازار ارز و عملکرد پتروشیمی‌ها در عرضه ارز حاصل از صادرات خود، نشان می‌دهد که این شرکت‌ها در دوران بحران ارزی، به‌جای کمک به دولت، جهت برطرف کردن بحران، بیشتر به دنبال بالا بردن سود خود بوده‌اند، همکاری نکردن پتروشیمی‌ها، ازآن‌جهت حائز اهمیت است که این شرکت‌ها جزءارز آورترین صنایع کشور هستند.

مقاومت به سادگی تن به آتش‌بس نمی‌دهد؛ تبادل اسرا چالش بزرگ نتانیاهو

ارتش رژیم صهیونیستی سعی داشت با تکرار طرحی که حماس علیه آنان در جنگ پیشین انجام داد(ربایش نیروی نظامی) ضمن کاهش فشار افکار عمومی بر دولت نتانیاهو، برگ برنده ای برای آتش بس با حماس و تبادل اسرا داشته باشد. اما هوشیاری مقاومت چالش اسرا را برای صهیونیست ها دو چندان کرد.

از ترور قاسم سلیمانی تا اخلال در اقتصاد ایران

آنها عملیاتی مثل افشای اموال پنهانی سپاه قدس در سراسر جهان، ایجاد حساب های کاربری جعلی به زبان فارسی برای دامن زدن به اغتشاشات در ایران، تامین مالی گروه های ایرانی مخالف دولت و ایراد اتهام های علنی علیه مقامات ایرانی برای ایجاد شکاف میان آنان را طرح ریزی کردند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

مدیرکل تامین اجتماعی غرب تهران مطرح کرد؛
پرداخت کمک هزینه ازدواج بدون محدودیت زمانی
رییس روابط عمومی انجمن داروسازان ایران خبر داد
حکم دیوان عدالت برای ضرورت اصلاح قراردادهای بیمه‌ها با داروخانه‌ها
مدیرکل حفاظت و حمایت از منابع طبیعی سازمان جنگل‌ها:
خشکسالی از یک طرف، آفات هم به جان جنگل‌های ایران افتاده است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین