فوتبال زیر ۱۶ سال قهرمانی آسیا| سرمربی هند: بازی مقابل ایران آسان نخواهد بود

عنوان

سرمربی تیم فوتبال زیر ۱۶ سال هند، دیدار مقابل ایران را یک بازی سخت برای شاگردانش توصیف کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال زیر 16 سال هند در دومین دیدار گروه C مسابقات قهرمانی آسیا، با نتیجه یک بر صفر از سد ویتنام گذشت. هندی ها باید در دومین دیدار خود در این رقابت ها، روز دوشنبه به مصاف ایران بروند. این در حالی است که ایران مسابقات را با شکست 2 بر صفر مقابل اندونزی آغاز کرد.

بیبیانو فرناندس، سرمربی تیم هند در خصوص غلبه بر ویتنام اظهار داشت: امروز برای سه امتیاز به زمین رفتیم و با وجود از دست دادن چند فرصت گلزنی، از بازی تیم مان راضی هستم. در این مرحله، بازی مقابل هیچ تیمی آسان نیست و ویتنام یک تیم بسیار خوب است. با بررسی شرایط، می دانستیم که این دیدار برای ما سخت خواهد بود، اما به تلاش خود ادامه دادیم و نتیجه دلخواه مان را کسب کردیم.

وی همچنین به دیدار مقابل ایران هم اشاره کرد و گفت: با وجود اینکه ایران در دیدار نخست خود شکست خورد، این مسابقه برای ما آسان نخواهد بود. با بررسی شرایط فیزیکی، بازی ایران را آنالیز کرده و روی یک استراتژی کار می کنیم.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

تحلیل یک نماینده مجلس از عدم تغییر در تیم اقتصادی دولت

شاهد هیچ پوست‌اندازی در دولت نخواهیم بود

۳ شکست آمریکا پس از خروج از برجام

دولت آمریکا روزی که از برجام خارج شد، 3هدف اصلی در مقابل ایران تعریف کرده بود که در هر 3 شکست خورده است. هدف نخست، ایجاد دوقطبی میان برنامه موشکی و منطقه‌ای و اقتصاد کشور و به دنبال آن درگیر کردن مردم و نظام و همچنین ایجاد درگیری درون نظام بر سر این موضوع بود.

چند نکته درباره جایگاه قانونی نظرات «هیأت عالی نظارت بر حسن اجرای سیاست­های کلی نظام»

وظیفه نظارت بر حسن اجرای سیاستهای کلی نظام و نظارت بر انطباق و عدم مغایرت مصوبات مجلس با آنها، به استناد بند 2 و ذیل اصل 110 قانون اساسی توسط مقام رهبری به «هیأت عالی نظارت بر حسن اجرای سیاست‌های کلی نظام» تفویض شده است.

بازهم لیست سیاه

گروه ویژه اقدام مالی مهلت ایران برای اجرای اصلاحات مورد نظر این گروه را تا فوریه ۲۰۱۹ تمدید کرد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین