جهاداسلامی به صهیونیستها برای عواقب سرکوب فلسطینیان هشدار داد

عنوان

تهران- ایرنا- «مصعب البریم» سخنگوی جهاد اسلامی فلسطین جمعه شب در واکنش به سرکوب تظاهرات مردم فلسطین در مرز غزه و سرزمین های اشغالی، تأکید کرد: رژیم صهیونیستی بزودی خواهد فهمید سرکوب و تروریسم، تنها باعث نابودی این رژیم و ارتش آن خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری معا فلسطین، البریم با انتشار بیانیه ای افزود: جهاد اسلامی رژیم صهیونیستی را مسؤول عواقب و نتایج هدف قرار دادن تظاهرات کنندگان فلسطینی در مرز غزه می داند.
سخنگوی جهاد اسلامی فلسطین ادامه داد: مردم فلسطین تسلیم نمی شوند و تظاهرات ما تا زمان آزادی فلسطین و بازگشت فلسطینی ها به سرزمین خود ادامه خواهد داشت.
در این بیانیه همچنین تصریح شده است که زمان انتقام خون شهدا فرا خواهد رسید و مردم فلسطین، چه امروز و چه در گذشته با حضور در راهپیمایی تأکید کردند که مبارزات آن ها تا زمان احقاق حقوقشان ادامه خواهد داشت و در موضوع شکستن محاصره غزه، سازش نخواهند کرد.
وزارت بهداشت فلسطین در غزه، روز جمعه اعلام کرد که در چهل و ششمین هفته از برگزاری تظاهرات بازگشت در مرز این باریکه و سرزمین های اشغالی، دو فلسطینی به ضرب گلوله نظامیان صهیونیستی شهید و 17 نفر دیگر زخمی شدند.
راهپیمایی‌های بزرگ بازگشت از 30 مارس گذشته (10 فروردین) جمعه هر هفته همچنان در طول نوار مرزی غزه با سرزمین‌های اشغالی در اعتراض به انتقال سفارت آمریکا به قدس و محاصره نوار غزه برگزار می‌شود.
با وجود مخالفت و تحریم بسیاری از کشورهای جهان مانند اتحادیه اروپا، در 24 اردیبهشت در اقدامی تحریک آمیز، سفارت آمریکا از تل آویو به قدس اشغالی انتقال یافت.
شمار شهدای فلسطینی در راهپیمایی بزرگ بازگشت از آغاز تاکنون به 272 نفر رسیده و 25 هزار نفر دیگر نیز در این تظاهرات مسالمت آمیز به دست ارتش رژیم صهیونیستی زخمی شده اند.
شبک**9365**1504

منبع: ایرنا

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

رهبر انقلاب اسلامی در اجتماع پرشور انبوه زائران و مجاوران حرم رضوی علیه‌السلام

دشمن را در جنگ اقتصادی شکست خواهیم داد

سال ۹۸؛ سال «رونق تولید»

مقام معظم رهبری سال ۱۳۹۸ را به‌عنوان سال «رونق تولید» نام گذاشتند.

در دفاع از انقلاب

پیشرفت‌های علمی کشور توسط انسان‌های انقلاب اسلامی رخ داده است و به واقع بزرگترین دستاورد تمدنی انقلاب را باید تربیت انسان های انقلاب اسلامی دانست.

روایتی درس آموز از دیپلماسی اعتماد به اروپا

اتحادیه اروپا در ادوار مختلف تلاش کرده جایی میان ایران و آمریکا قرار بگیرد، جایی که هم از رفاقت با ایالات متحده، همراهی با آن و فشار بر ایران سود ببرد و هم از این فشار استفاده کند و به نوعی باب دوستی با ایران را باز کرده و یکی از بزرگ‌ترین بازارهای اقتصادی غرب آسیا را در دست بگیرد و علاوه‌بر آن بتواند همزمان از قدرت نفوذ ایران برای حفظ ثبات در منطقه به سود خود و جلوگیری از آشوب‌هایی بهره‌برداری کند که می‌تواند منافع منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای اروپا را مخدوش کند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

اسماعیل هنیه با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد
جمعه؛ روز حرکت به سمت مسجد الاقصی
در گفتگو با عبدالحمید شهرابی کارشناس مسائل آمریکای لاتین
سناریوی جدید کاخ سفید در آمریکای لاتین
سید حسن نصرالله در گفتگو با المیادین؛
تمام گزینه‌های مقاومت روی میز است
کاخ سفید دستاوردهای ترامپ را در بیانیه‌ای تشریح کرد
خروج از برجام و احیای تحریم‌های ضدایرانی
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین