دبیرخانه فجر اعلام کرد:

تبلیغات تئاتر در ایستگاه ها و ناوگان عمومی آغاز شد

عنوان

تهران- ایرنا- دبیرخانه سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر از میزبانی و آغاز تبلیغات محیطی در ایستگاه ها، واگن های متروی تهران و ناوگان حمل و نقل عمومی خبر داد.

به گزارش روز شنبه گروه فرهنگی ایرنا از روابط عمومی سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر، طبق تفاهم نامه امضا شده با شرکت بهره برداری قطارهای شهری متروی تهران، تبلیغات محیطی در ایستگاه های منتخب و واگن های مترو این کار آغاز شده است.
مدیر تبلیغات و تشریفات سی هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر در این زمینه گفت: مرحله دوم تبلیغات محیطی همزمان با پس از پایان ایام سوگواری آغاز خواهد شد و بطور طبیعی علاقمندان تئاتر با تبلیغات گسترده تری مواجه خواهند شد.
«وحید لک» ادامه داد: در ادامه تبلیغات محیطی و منطقه ای سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر، تبلیغات این دوره از جشنواره در ایستگاه های مختلف مترو و در تصمیمات شهری از چند روز پیش آغاز شد.
وی همچنین افزود: طبق برنامه ریزی های صورت گرفته و توافق های به عمل آمده با شرکت بهره برداری قطارهای شهر تهران (مترو) برای آگاهی و اطلاع رسانی بهتر و بیشتر و با توجه به ترددهای بی شمار مردم در طول روز از خطوط مترو، این برنامه ریزی از هفته گذشته عملیاتی شده و تا پایان جشنواره ادامه خواهد داشت.
مدیر تبلیغات و تشریفات جشنواره بین المللی تئاتر فجر اضافه کرد: اکران اعلان جشنواره و پخش ویدئو در ایستگاه ها و واگن های قطار از جمله امور تبلیغی این دوره از جشنواره در فضای مترو است.

** تفاهم نامه تئاتر و مترو
به گزارش ایرنا ، 18 دی تفاهم‌نامه‌ای میان انجمن هنرهای نمایشی ایران و مدیرعامل شرکت بهره‌برداری راه‌آهن شهری تهران و حومه جهت استفاده از ظرفیت تبلیغاتی و فرهنگی این فضا در راستای اهداف سی و هفتمین جشنواره‌ی بین‌المللی تئاتر فجر به امضا رسید.
به گفته مسئولان این دوره جشنواره، ظرفیت مترو در اطلاع‌رسانی امری است که نمی‌توان نادیده‌اش گرفت و این نخستین سالی که تا به این حد جدی به این موضوع می‌پردازیم.
«احسان بیسادی» معاون فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره‌برداری راه‌آهن شهری تهران هم پیش تر اعلام کرده بود که با توجه به فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و تاکید بر هر چه شکوهمندتر برگزار شدن مجموعه جشنواره‌هایی که به همین مناسبت در حوزه‌های تئاتر، سینما، موسیقی و تجسمی شکل گرفته‌اند، می‌توان به مترو به عنوان یکی از مهم‌ترین عرصه‌های عمومی شهر تهران برای اطلاع‌رسانی در مورد این رویدادها نگاه کرد و خصوصا در حوزه تئاتر به اجرای تئاترهای محیطی اندیشید که می‌تواند ایستگاه‌های مترو را به یکی از بسترها و کانون‌های اجرای خود تبدیل کند.
سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر به دبیری «نادر برهانی مرند» از 22 بهمن تا 4 اسفند برگزار خواهد شد.
فراهنگ **7561 **

منبع: ایرنا

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

در پیام نوروزی رهبر انقلاب اعلام گردید

سال ۹۸؛ سال «رونق تولید»

در دفاع از انقلاب

پیشرفت‌های علمی کشور توسط انسان‌های انقلاب اسلامی رخ داده است و به واقع بزرگترین دستاورد تمدنی انقلاب را باید تربیت انسان های انقلاب اسلامی دانست.

سنگین‌ترین شکست تاریخ آمریکا را نصیب‌شان می‌کنیم

در مقابل ایران دست به تهاجم حداکثری زده اند اما اگر ما به بسیج حداکثری امکانات و توانایی‌های خود اقدام کنیم، به فضل الهی سنگین ترین شکست تاریخ آمریکا را نصیب این کشور خواهیم کرد.

روایتی درس آموز از دیپلماسی اعتماد به اروپا

اتحادیه اروپا در ادوار مختلف تلاش کرده جایی میان ایران و آمریکا قرار بگیرد، جایی که هم از رفاقت با ایالات متحده، همراهی با آن و فشار بر ایران سود ببرد و هم از این فشار استفاده کند و به نوعی باب دوستی با ایران را باز کرده و یکی از بزرگ‌ترین بازارهای اقتصادی غرب آسیا را در دست بگیرد و علاوه‌بر آن بتواند همزمان از قدرت نفوذ ایران برای حفظ ثبات در منطقه به سود خود و جلوگیری از آشوب‌هایی بهره‌برداری کند که می‌تواند منافع منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای اروپا را مخدوش کند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

شایعه است! / هرچه وزارت اطلاعات بگوید قبول دارم
توضیح ضرغامی درباره خروج آرشیو صداوسیما در دوران ریاستش
تحلیلی بر مهمترین نقاط قوت و ضعف سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر
صعود جوانان، سقوط پیشکسوت‌ها!
گزارشی درباره وضعیت برنامه‌های ‌سینمایی تلویزیون برای سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر
تولیداتی که توجیه دارد، اما منطق نه!
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین