کیکاوس یاکیده پزشک فیلم محمدرضا زهتابی شد

کیکاووس یاکیده

تهیه‎‌کننده فیلم "فردا روز دیگری است" به «نسیم»، گفت: این فیلم قرار بود برای روز پزشک آماده شود که متأسفانه این روز گذشت و به تولید نرسید؛ ۱۶ روز فیلمبرداری داریم و سریعتر آن را برای پخش آماده می‌کنیم

علی سوادکوهی، تهیه‎کننده فیلم تلویزیونی "فردا روز دیگری است" به «نسیم»، گفت: کیکاوس یاکیده بازیگر نقش پزشک فیلم، بازیگر اصلی ماست. الیزابت امینی نقش همسر او را نیز بازی می‌کند.

سوادکوهی ادامه داد: روز گذشته ضبط را از زعفرانیه آغاز کردیم و تمام لوکشین‌ها نیز در تهران خواهد بود. تمام تلاش ما این است که تا دو هفته دیگر ضبط این فیلم اجتماعی و خانوادگی تمام شود.

وی افزود: تدوین همزمان توسط سیدجعفری میراشرفی انجام می‌شود؛ به پخش "روز پزشک" نرسید بنابراین خود شبکه یک باید تصمیم بگیرد چه زمانی آن را روی آنتن بفرستد.

در خلاصه این فیلم آمده: دکنر نوذر بقایی متخصص قلب و پزشک نمونه‌ای است که زندگیش خالی از شور زندگی است و از بیمار تنها قلبش را می‌بینند و به فکر بیماران کم بضاعت هم نیست. اما با رسیدن فردی بیمار به درکی نو از معنای خانواده و فرزند و پزشک می‌رسد.

گفتن یاست، کیکاووس یاکیده(پزشک)، الیزابت امینی(همسر)، صدرالدین حجازی(پدر دکتر) به همراه شهرام عبدلی، بهزاد رحیم خانی و شایان یزدان شناس از بازیگران "فردا روز دیگری است" هستند.

ارسال نظر

  • رضا جاویدی یکشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۳ ۸:۵۰:۵۳
    پاسخ 0 |

    سلام چرا اسامی دیگر عوامل فیلم را ننوشتید. مگر فیلم فقط بازیگران هستند؟ واقعیت ساخت فیلم با عوامل است... از سایت و خبرگزاری که مثلا رسانه هستند توقعی بیش از این بود

تحلیلی بر مهمترین نقاط قوت و ضعف سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر

صعود جوانان، سقوط پیشکسوت‌ها!

تشکیل وزارت بازرگانی مشکلی را حل نخواهد کرد

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس: تشکیل وزارت بازرگانی هزینه و وقت زیادی را تلف خواهد کرد. اینکه دولت به بهانه ساماندهی وضعیت فعلی به دنبال تشکیل وزارت بازرگانی است، پذیرفتنی نمی‌باشد. با تشکیل وزارت بازرگانی مشکلی حل نخواهد نشد. حتی می‌توان گفت مشکلات دیگری ایجاد می‌شود.

ارتباط عاملان جنایت با برخی کشورهای منطقه

حضرت آیت الله خامنه‌ای در پیامی شهادت جمعی از پاسداران انقلاب اسلامی در حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان را تسلیت گفتند.

گام دوم انقلاب اسلامی

در آغاز دهه پنجم انقلاب اسلامی مردم ایران رهبر حکیم انقلاب اسلامی با صدور بیانیه‌ای راهبردی به تبیین حرکت انقلاب اسلامی لرای ایجاد تمدن اسلامی و زمینه‌سازی ظهور امام عصر پرداختند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

تحلیلی بر مهمترین نقاط قوت و ضعف سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر
صعود جوانان، سقوط پیشکسوت‌ها!
گزارشی درباره وضعیت برنامه‌های ‌سینمایی تلویزیون برای سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر
تولیداتی که توجیه دارد، اما منطق نه!
چرا نباید از کنار مسئله انتقادپذیر نبودن مسئولان ساده گذر کرد؟
مردم نقدناپذیر، ثمره مسئولان انتقاد گریز!
در حاشیه حضور سردار محسن رضایی و سلیمانی در برنامه حالا خورشید
وقتی شفافیت، تهدید را به فرصت تبدیل می‌کند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین