داغ‌ترین پرونده‌ها:

حزب الله: انتقام زبیب و ضاهر را گرفتیم+فیلم

حزب الله لبنان از انهدام یک خودروی نظامی صهیونیست‌ها در شمال سرزمین اشغالی و کشته و زخمی شدن سرنشینان آن خبر داد.

آرشیو پرونده فلسطین
فیلم: پایان زندگی جنین ۶ ماهه فلسطینی با حملات جنگنده‌های اسرائیلی
فلسطین - ۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۱

در جریان حملات شبانه جنگنده های رژیم صهیونیستی به مناطق مسکونی در دیرالبلح، ٦نفر شهید و١٢ نفر زخمی شدند.  در بین شهدا کودکان هم قرار دارند. ضمنا به علت شدت انفجار جنین ٦ماهه ی خانمی باردار سقط شد.

فیلم: جهاد اسلامی، کلیپی از موشک باران خود به سوی اسرائیل را منتشر کرد
فلسطین - ۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۷

وبسایت رسمی سرایاالقدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی کلیپی از موشک باران دو روز گذشته خود را در انتقام شهادت ابوالعطا یکی از سران خود منتشر کرد.

عکس: روزنامه اسرائیلی از ترور شدن ابوالعطا رهبر جهاد اسلامی خبر داده بود؟
فلسطین - ۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۸

روزنامه اورشلیم پست حدود یک ماه پیش در گزارشی از سه شخصیت سر لیست ترور اسرائیل خبر داده بود. نکته جالب توجه آن است که نفر سوم و کمتر آشنا کسی است که بامداد امروز از سوی اسرائیل ترور شد. 

ماجراجویی جدید با آمدن نفتالی بنت به وزارت جنگ/ حمله اسرائیل به دو رهبر جهاد اسلامی؛ یکی در دمشق و دیگری در شجاعیه غزه
فلسطین - ۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۱

نتانیاهو بار دیگر برای به دست گرفتن قدرت به دنبال امنیتی کردن فضا یا جنگ‌های موقت و محدود در جنوب و شمال مرزهای سرزمین‌های اشغالی به منظور جلب رأی تندروها برای انتخابات سوم است.

چرا ۱۱ نوامبر در لبنان روز «شهید» نامیده می‌شود؟
فلسطین - ۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۶

شهید احمد قصیر در عملیاتی استشهادی که ۵ ماه پس از اشغال جنوب لبنان صورت گرفت، مقر فرماندهان و افسران ارتش رژیم صهیونیستی را منفجر کرد. طی این عملیات بنا بر برخی گزارش ها ۱۴۸ صهیونیست و بنابر بعضی گزارش های دیگر بیش از ۱۵۰ نظامی صهیونیست به هلاکت رسیدند.

فیلم: لحظه شهادت یک فلسطینی و ممانعت سربازان اسرائیلی از رسیدن تیم امدادی
فلسطین - ۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۱

شاهدان عینی می‌گویند نظامیان رژیم صهیونیستی مانع از رسیدن تیم‌های امدادی برای درمان این جوان به نام «عمر هیثم البدوی» شدند.

فیلم: برافراشته شدن پرچم اردن در الباقوره به جای اسرائیل
فلسطین - ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۶

«الباقوره» در شمال اردن و «الغمر» در جنوب این کشور واقع شده و طبق یکی از بندهای توافقنامه «وادی عربه» که در سال ۱۹۹۴ میان اردن و رژیم صهیونیستی امضاء شد، این دو منطقه به مدت ۲۵ سال به این رژیم واگذار شد.

آمار شوکه‌کننده از شکنجه و قتل اسرای فلسطینی در زندان‌های رژیم صهیونیستی
فلسطین - ۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۰

بر اساس گزارش‌ها تا کنون ده‌ها اسیر فلسطینی در نتیجه شکنجه و اهمال پزشکی در زندان‌های رژیم صهیونیستی به شهادت رسیده‌اند و در همین ارتباط پویشی تحت عنوان «اسرائیل، اسرا را می‌کشد» به راه افتاده است.

گردان های قسام چگونه در چشم رژیم صهیونیستی تبدیل به «ارتش حماس» شد؟
فلسطین - ۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۱

هر از چند گاهی حرف و حدیث های زیادی درباره توانمندی های نظامی جنبش مقاومت اسلامی «حماس» و به ویژه گردان های شهید عزالدین قسام شاخه نظامی این جنبش مطرح می شود که در بعضی از آنها درباره قدرت و نفوذ این جنبش زیاده روی و بزرگنمایی می شود و گاهی دیگر، توانمندی های آن ناچیز شمرده می شود و از آن به عنوان صرف یک تشکیلات نظامی یاد می شود که از لحاظ تجهیزاتی به سطع ارتش های کشورهای عربی نمی رسد و نمی تواند در سایه توانمندی های فعلی اش وارد جنگ و درگیری نظامی شود.

آسمان عربستان؛ راه تجارت اسرائیل به جنوب آسیا
عربستان سعودی - ۱۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۰

هماهنگ کننده کمیته ملی تحریم رژیم اشغالگر با اشاره به تلاش سعودی برای تغییر پایتخت فلسطین، تصریح کرد که ریاض برای حمایت از خود در برابر انقلاب مردم این کشور، دست به دامان صهیونیست‌ها و آمریکایی‌ها شده است.