داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو پرونده بازرگانی
با آثار تاریخی اصفهان بیشتر آشنا شوید
بازرگانی - ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۷

اصفهان شهر آثار باستانی‌های فراوان که اکثر آنها مربوط به دوران صفویه هستند. عمارت عالی قاپو، مسجد شیخ لطف الله، مسجد امام، کلیسای وانک، منار جنبان، کاخ چهل ستون، کاخ هشت بهشت، میدان نقش جهان، پل خواجو، پل شهرستان، سی‌و‌سه پل از مهم‌ترین نقاط دیدنی و تاریخی شهر اصفهان هستند.

خزان ارغوان در فرهنگسرای ابن سینا
بازرگانی - ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۷

نمایش آیینی «خزان ارغوان» برای سومین سال متوالی در ایام فاطمیه از ۱ تا ۱۰ بهمن ماه در فرهنگسرای ابن سینا اجرا می شود.

سم صنعتی در صنایع استانی
بازرگانی - ۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۴

متاسفانه برابر بررسی های به عمل آمده مسئولین استانی سهم بسیار اندکی از منابع اختصاصی این ردیف بودجه ای را جذب نموده اند و بسیاری از بنگاهها اقتصادی و تولیدی استان اردبیل اصلا امکان دریافت چنین تسهیلاتی را برای نوسازی صنایع خود نداشته اند.

نگاهی توریستی به شهر مشهد مقدس
بازرگانی - ۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۲

یکی از پربازدید ترین و توریستی ترین شهر های ایران، مشهد مقدس است. مشهد مقدس به دلیل وجود حرم مطهر امام رضا (ع) توانسته سالانه مسافران زیادی را برای زیارت جذب خود کند. شهر مشهد یکی از مهم ترین شهرهای کشور ایران است. مشهد مقدس بعد از تهران دومین شهر بزرگ ایران است و مهمترین قطب گردشگری مذهبی ایران می باشد. اغلب مسافران این شهر در هدف اول جهت زیارت امام رضا و کسب آرامش معنوی به این شهر مقدس سفر میکنند.

بهترین نرم افزار ساخت سایت بدون کدنویسی
بازرگانی - ۲۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۶

اگر تا کنون در رابطه با روش های مختلف طراحی سایت در گوگل جست و جو کرده باشید، احتمالا به راهکارهای گوناگون و کاملا متفاوتی برخورد کردید، راهکارهایی که تعدد آنها در نگاه اول ممکن است شما را کمی گیج کند. بطوری که شاید عطای داشتن یک سایت را به لقایش ببخشید و به دنبال کانال های معرفی جایگزین آن باشید.

نیاز محصولات برقی
بازرگانی - ۲۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۰

اشنایدر الکتریک، بهترین سیستم‌های توزیع الکتریکی و سیستم‌های اتوماسیون ساختمان را ارائه می‌دهد. راه حل‌های بهینۀ این شرکت به راحتی تمام نیازهای موجود در فروشگاه‌های بزرگ، ساختمان‌های تجاری و مسکونی را برآورده می‌کند. این راه حل‌ها علاوه بر مطابقت با استاندارد جهانی و نیازهای منطقه، آسان و به راحتی نصب و قابل توسعه است.

اهداف بازاریابی
بازرگانی - ۲۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۵

برای ما ارزش یک مشتری مادام العمر غریب به سالی بیست میلیون تومان است. اگرچه ما همیشه به دنبال آنیم تا این عدد را با خوشحال و راضی نگه داشتن او بیشتر کنیم.

چگونه تبلیغات اثر گذار خلق کنیم
بازرگانی - ۲۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰

دنیایی که در آن به سر می بریم، دنیایی پویا و واجد دو ویژگی عمده «منابع محدود» و «نیازهای نامحدود» است. سرعت افزایش نیازها بیش از سرعت رشد منابع مالی می باشد و به این ترتیب فاصله بین منابع و احتیاجات روز به روز بیشتر می شود. لازمۀ حیات در چنین دنیایی، بهره گیری از الگوهای نوین تبلیغاتی است که به پیاده سازی افکار نو و مفاهیم جدید در بستری از واقعیات منجر می شود.

تجربه سفر زیارتی و تفریحی با تور مسافرتی
بازرگانی - ۱۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۸

هر کدام از ما تا کنون سفرهایی داشته ایم؛ بعضی کمتر و بعضی بیشتر. ممکن است سفرهایمان را با وسیله شخصی رفته باشیم یا از طریق وسایل حمل و نقل بین شهری مثل قطار، هواپیما و اتوبوس. بی تردید سفر به مسیرهای دور با وسیله شخصی امکان پذیر نیست و هدف از سفر چه با انگیزه زیارت باشد و چه به قصد تفریح، به صورت هوایی و ریلی از همه راحت تر است. در ادامه توضیحاتی راجع به تجربه سفرهای داخلی با تور مسافرتی خدمتتان مطرح می کنیم.

اجاره این آپارتمان‌ها بیش از ۲ میلیارد تومان است
اخبار - ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰

با یک جستجوی کوتاه در وب‌سایت‌های ارائه‌دهنده آگهی به قیمت‌های چند میلیاردی برمیخوریم که در سال‌های گذشته قیمت خرید ملک بودند اما حالا به جای قیمت، به رهن و ودیعه تبدیل شده‌اند.