داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو پرونده حوزه هنری
شیر بدون یال و کوپال بازار نشر!
حوزه هنری - ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۶

مَثَل «سوره مهر» در دوره کنونی بازار نشر، مَثَل «شیری است بدون یال و کوپال» که شاید به واسطه قدمت و اعتباری که پیش از این داشته هنوز هم در شمار ناشران مهم کشور به حساب بیاید ولی خیلی وقت است که هیچکس از این شیر بدون یال و کوپال انتظار غرش و عرضه‌اندام در بازار نشر ندارد!

همه راه‌ها به پول ختم می‌شود!
حوزه هنری - ۱۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۱

هر چند که نمی‌توان منکر آن بود که موسسه هنرهای تصویری سوره به نوعی رکورددار انتشار محصولاتی با مضامین دفاع مقدس و مقاومت است ولی با نگاهی جدول عرضه و پخش فیلم‌ها توسط حوزه می‌توان روند رو به رشد آثاری را دید که به لحاظ مضمونی تناسبی با رویکردها و ماموریت‌های حوزه هنری ندارد.

فیلم‌هایی برای ندیدن؟!
حوزه هنری - ۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۷

اغراق نیست اگر بگوییم در طی سال‌های پس از پیروزی انقلاب اسلامی هیچکدام از نهادهای وابسته به حاکمیت به اندازه حوزه هنری موقعیت مناسبی برای عرضه اندام در عرصه سینما نداشته‌اند؛ نهادی که هم در عرصه تولید و هم در عرصه پخش فیلم‌های سینمایی حضور فعالی داشته و البته با برخورداری از حق مالکیت حدود 25 درصد از کل سینماهای کشور، در عرصه سالن‌داری نیز حریفی بی‌رقیب به شمار می‌آمده است.

صالی امیری: در کشور دیگر بازی نمی‌کنیم
اخبار - ۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۸

رییس کمیته ملی المپیک گفت: اگر چنین تصمیمی که تیم های باشگاهی ایران در خانه بازی نکنند، قطعی گرفته شود ما در مسابقات شرکت نخواهیم کرد.

حداقل و حداکثر عیدی امسال کارگران چقدر است؟
اخبار - ۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۴

نماینده کارگران درشورای عالی کار گفت: حداقل عیدی کارگران ۳ میلیون و ۳۲ هزار تومان و حداکثر ۴میلیون ۵۴۸ هزار تومان است.

سهمیه بنزین می‌خواهید به صنف‌تان مراجعه نمایید
اخبار - ۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۸

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: هر شخصی که در آژانس، تاکسی‌های اینترنتی و موسسات تعلیم رانندگی فعالیت می‌کنند و تاکنون سهمیه سوختی برای فعالیت خود دریافت کرده‌اند، می‌توانند با مراجعه به صنف مربوطه پیگیر این موضوع شوند.

پیشی گرفتن بازار گاز بر نفت تا ۲۵ سال آینده در جهان
اخبار - ۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۲

زمانی نیا گفت: پیش بینی نفت و گاز تا ۲۰ تا ۲۵ سال آینده به صورتی است که مصرف گاز بر نفت پیش می‌گیرد خوشبختانه کشور ما باتوجه به ذخایر گازی مطلوب می‌تواند در منطقه اثر گذار باشد.

شیشه عمر مثلت شوم استکبار جهانی در حال شکستن است
اخبار - ۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۷

کارشناس مسائل سیاسی گفت:‌ امروز شیشه عمر استکبار جهانی در حال شکستن است و بنا به تعبیر کارشناسان اگر بی سرو صدا از منطقه خارج شوند،‌ به نفع شان خواهد بود.

آغاز جلسه مدیران باشگاه‌ها در فدراسیون فوتبال
اخبار - ۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۸

جلسه مدیران باشگاه‌ای ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا در فدراسیون فوتبال آغاز شد.

آمریکا به دنبال ساخت ۴ پایگاه نظامی در کردستان عراق
اخبار - ۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۴

منابع آگاه از رایزنی هیأت‌های آمریکایی با رئیس و نخست‌وزیر منطقه کردستان عراق طی دو روز اخیر برای احداث چهار پایگاه نظامی آمریکا در این منطقه خبر دادند.