داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو پرونده پرونده‌ها
سهمیه بنزین قابل انتقال به ماه‌های بعد است
اخبار - ۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۲

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: برای خودروهای شخصی سواری، سهمیه بنزین به شرط عبور نکردن از ۳۶۰ لیتر در کارت ذخیره می‌شود و قابل انتقال به ماه‌های بعد است.

سهمیه بندی بنزین و افزایش قیمت آن؛ تصمیم نظام بود
اخبار - ۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۵

فرمانده نیروی انتظامی گفت: تصمیم گیری درباره سهمیه بندی بنزین و افزایش قیمت آن؛ تصمیم نظام بود و همه مکلف هستیم برای تحقق این تصمیم پای کار باشیم.

اردوغان: ترکیه امکانات نظامی کافی برای تقابل با «گروه‌های تروریستی» را دارد
اخبار - ۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۸

رئیس‌جمهور ترکیه با اعلام ادامه عملیات این کشور در سوریه و عراق گفت آنکارا امکانات نظامی کافی برای مقابله با «گروه‌های تروریستی» را دارد.

بودجه ۹۹ ارتباط چندانی با قیمت دلار ندارد
اخبار - ۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۵

وزیر امور اقتصادی و دارایی تاکید کرد که بودجه سال آینده ارتباط زیادی با قیمت دلار ندارد.

سالانه ۶۰ هزار ایرانی به دلیل مصرف دخانیات می‌میرند
اخبار - ۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۳

رئیس دبیرخانه ستاد کشوری کنترل دخانیات وزارت بهداشت با اشاره به بیماری‌های ناشی از مصرف مواد دخانی در کشور، گفت: سالانه ۶۰ هزار نفر به دلیل مصرف دخانیات، جان خود را از دست می دهند.

شهادت مأمور یگان ویژه در درگیری دیروز اشرار با پلیس
اخبار - ۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۵

فرمانده یگان‌های ویژه ناجا از شهادت یک مأمور و مجروحیت دو نفر دیگر از مأموران یگان ویژه استان خوزستان در درگیری با اشرار مسلح و ناامن‌کنندگان حریم امنیت خبر داد.

عکس: خروش مردم تبریز علیه اغتشاشگران
اخبار - ۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۵

مردم تبریز در اقدامی خودجوش و با شور و شعور برای جدا کردن صف خود از آشوبگران و حمایت از بیانات رهبری، امروز راهپیمایی کردند.

کمک معیشت خانوار تا یکشنبه واریز نشد تماس بگیرید
اخبار - ۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۶

سخنگوی ستاد تبصره ۱۴ قانون بودجه گفت: چنانچه خانواری خود را مشمول طرح معیشت می داند اما شنبه شب کمک معیشتی دولت برایش واریز نشد، می تواند با سامانه#۶۳۶۹* تماس بگیرد.

قاچاق سوخت چقدر سود دارد؟
اخبار - ۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۷

سود قاچاق بنزین به ترکیه 15 هزار و 605 تومان، ترکمنستان 4 هزار و 805 تومان، آذربایجان 5 هزار و 345 تومان،‌ پاکستان 8450 تومان، عراق 7505 تومان، افغانستان 9125 تومان و ارمنستان 14 هزار و 930 تومان است.

دارایی بازنشستگان صنعت نفت تحت مدیریت دولت!
مدیریت ژنرال - ۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۷

تحلیلگران معتقدند با تغییرات جدید اساسنامه صندوق بازنشستگی نفت، مدیریت این صندوق با دارایی‌هایی بالغ بر ۵۹ هزار میلیارد تومان همچنان در اختیار مدیران دولتی باقی بماند و بازنشستگان با اینکه مالک اصلی دارایی‌های آن هستند، نقشی در مدیریت تیم صندوق ندارند.