داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار حسن-روحانی
پویش طرح عدم کفایت سیاسی «روحانی» آغاز شد
۲۴ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۷

پدیده‌ای است که سال‌هاست با آن مواجهیم و امروز به نهایت حد خود رسیده است؛ پدیده‌ی بی‌کفایتی دولت در اداره کشور. پدیده‌ای که سبب می‌شود توده‌ی جامعه یک‌شبه له شده و چند ده کشته برجای بماند، اما مسئولین امر خم به ابرو نیاورند. امروز باید با کنار زدن پرده‌ها و بدون لکنت در خصوص این پدیده موضع‌گیری کرد و برای کنار زدن آن از مدیریت کشور مطالبه‌ی عمومی شکل داد.

یادداشتی بر سفر آتی روحانی به ژاپن: هاراگیری نکنیم
۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۶

با نزدیک شدن به موعد سفر رئیس جمهور به ژاپن، رعایت جوانب احتیاط به منظور جلوگیری از تکرار عمل اشتباه دیگر بیش از پیش مهم‌تر شده است.

«روحانی» ۲۸ آذر به ژاپن می‌رود
۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۳

یک رسانه ژاپنی گزارش داد، ژاپن و ایران در حال نهایی کردن سفر حسن روحانی رئیس‌جمهور این کشور به توکیو در تاریخ ۲۸ آذر و دیدار سران دو کشور در تاریخ ۲۹ آذر هستند.

روحانی: قصد داریم در کنار اینترنت خارجی، شبکه ملی اطلاعات  قوی داشته باشیم
۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۷

روحانی با تأکید بر اینکه دولت حتی یک لحظه از بر هم زدن نقشه دشمن و تحریم‌ها غافل نبوده است، اظهار داشت: باید یا تحریم‌ها را دور بزنیم و یا دشمنان را وادار کنیم تا توبه کنند و دولت مصمم است، هم با تقویت تولید داخلی و هم از طرق مختلف از جمله مذاکره این توطئه را در هم بشکند و در این راستا دولت در چارچوب خطوط قرمز نظام حرکت کرده و از آن عبور نخواهیم کرد.

روسای جدید هفت دانشگاه انتخاب شدند
۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰

در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی، انتخاب ۷ رئیس جدید دانشگاه به تصویب اعضا رسید.

فیلم: سخنان عجیب ربیعی: ما نبودیم وضع بدتر بود!
۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۳

نسیم آنلاین: ربیعی در دانشگاهخ شریف گفته است: کسانی که نقد می کنند و ادعا دارند که اگر به جای ما روی کار می آمدند وضع بهتر می شد، به جرات می گویم که بدتر می شد. به جای تورم ۴۰ درصد الان تورم ۸۰ درصد می شد؛ حرام باد بر کسی که بخواهد در دولت ناصادقانه کار کند.

روحانی ۲۸ آذر به ژاپن خواهد رفت
۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۸

یک خبرگزاری ژاپنی اعلام کرد حسن روحانی، رئیس‌جمهور ایران ۲۸ آذر به ژاپن سفر می‌کند.

فیلم: فساد در دولت سیستماتیک نیست؛ اتوماتیک است!
۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۷

نسیم آنلاین: چرا مفسدین اقتصادی از سوی اقدام و مدیران بالاسری احساس امنیت می‌کنند.

ضرغامی: روحانی همانطور که با جانسون می‌خندد با خودی‌ها خوش اخلاق‌تر باشد!
۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۴

در طول این چند سال اخیر در یک جلسه داخلی چه من باشم چه آقای رحیم‌پور ازغدی و چه دکتر گلشنی و کچوئیان به محض این که یک برخورد انتقادی می‌کنید حال رئیس جلسه عوض می‌شود.

آغاز مذاکرات محرمانه ایران و آمریکا؛ در سایه تبادل زندانیان
۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۴

دیگر شکی باقی نمانده است که دولت روحانی مذاکرات پنهانی خود را با آمریکا مدت هاست آغاز کرده و نقطه شروع نیز تبادل زندانیان دو طرف است و پالس های آشکاری نیز از جانب مقامات ایرانی و آمریکا می رسد که هر دوطرف مایل به مذاکره در بقیه موضوعات نیز هستند