داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار نظام-سلامت
امکان ورود افراد بدون طی مسیر قانونی به دانشگاه‌ها وجود ندارد
۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰

معاون آموزشی وزارت بهداشت گفت: امکان ورود افراد بدون طی مسیر قانونی به دانشگاه های علوم پزشکی کشور وجود ندارد.

سلبریتی‌ها حق تبلیغات در حوزه سلامت را ندارند
۳۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۱:۰۰

رئیس سازمان غذا و دارو با بیان اینکه سلبریتی‌ها نباید در بحث تبلیغات سلامت بدون اخذ مشورت‌های لازم ورود کنند، گفت: این نوع تبلیغات اعتبار سلبریتی‌ها و سلامت مردم را نشانه می‌رود.

تفاوت واکسن‌های «آنفلوآنزا»
۲۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۶

رئیس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت گفت: تمام واکسن‌های موجود در داروخانه‌ها تأییدیه سازمان جهانی بهداشت را کسب کرده‌ و از کیفیت لازم برخوردار هستند.

 طرح تحول سلامت به‌نفع پردرآمدها!
۱۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۱

در دنیای امروز که شاهد تغییر و تحولات شگرف در زمینه‌های مختلف هستیم، سیستم‌های سازمانی نیز برای کسب موفقیت باید از نوعی برنامه‌ریزی بهره گیرند که آینده‌نگر و محیط‌گرا باشد؛ به‌نحوی که ضمن شناسایی عوامل و تحولات محیطی در افق زمانی بلندمدت، تاثیر آنها را بر سازمان و نحوه تعامل سازمان با آنها را مشخص کند.

گردشگری سلامت؛‌فرصتی در چالش ارزی
۳۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۳

نتایج مطالعات ما نشان می‌دهد که گردشگری سلامت در حال افزایش است؛ چون تبلیغات بیشتری می‌شود و سفارتخانه‌ها جدی‌تر هستند. البته، مشکل عمده این است که باید گلوگاه‌ها را به‌تدریج حذف کنیم و بهتر است که بیمارستان‌ها و مراکز درمانی که بیماران را می‌پذیرند، در نظام دقیقی گزارش دهند؛ بدین‌دلیل که دولت در بحث معافیت‌های مالیاتی و جایزه صادراتی اعداد و آمار دقیق داشته و نظام‌مند باشد و نقش دلال‌هایی که ممکن است بیماران را به مراکز نامناسب می‌برند، کاهش پیدا کند

حاجی‌دلیگانی: اعتراض پزشکان به تعرفه‌های درمانی قابل قبول نیست
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۲

حاجی دلیگانی درخصوص اعتراض پزشکان به نرخ تعرفه‌های خدمات درمانی سال 98 گفت: افزایش 10 درصدی هم برای مردم زیاد است و بسیاری از بیماران توان پرداخت آن را ندارند. پزشکان درآمد کافی دارند و نباید اعتراض کنند.