داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار دولت-روحانی
پایان کار لوایح مرتبط با FATF
۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۵

با توجه به عدم اظهار نظر مجمع درباره لوایح CFT و پالرمو، مصوبات مجلس درباره این لوایح، دیگر اعتباری ندارد و چنانچه دولت همچنان به دنبال تصویب لوایح مذکور است، باید دوباره به مجلس لایحه بدهد و فرآیند قانونی تصویب آن مجددا طی شود. لذا رسما لوایح CFT و پالرمو امروز در نظام قانون گذاری کشور رد شده اند و از چرخه قانونی کشور کنارگذاشته شدند.

از نقد انقلابی تا سیاه نمایی کور
۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۶

جریان محافظه کار لانه کرده در صداوسیما و مقامات غرب گرای دولتی تبدیل به دو لبه یک قیچی شده اند تا نگذارند حرف های جریان انقلابی برای اصلاح وضع موجود و حرکت انقلاب به سمت قله های پیشرفت شنیده شود

فیلم: در ۷ سال دولت روحانی ۴ سال رشد اقتصادی کشور منفی بود
۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰

بالسینی گفت: اعداد رشد اقتصادی از سال ۹۲ به بعد فاجعه بار است و از ۷ سال دولت روحانی، ۴ سالش منفی است!

طرح اصلاح‌طلبان برای استعفای روحانی تبلیغاتی است
۱۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۴

بیان استعفا آقای روحانی از سوی رسانه های اصلاح طلب تنها یک حرکت تبلیغاتی است.

نابرابری درآمدی بین شهر و روستا در دولت روحانی
۹ دی ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۰

یکی از محرک‌های مهاجرت از روستا به شهر، تشدید نابرابری درآمدی بین این دو نقطه جغرافیایی است.

پشت پرده اصرار دولت بر تصویب لوایح FATF/ باز هم پای «گروه بین‌المللی بحران» در میان است؟+ویدئو
۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۴

بسیاری از کارشناسان اعتقاد دارند اصرار دولت مبنی بر تصویب لوایح درخواستی FATF ناشی از پیشنهادهای گروه بین‌المللی بحران است که هم تاثیرات جدی بر سیاست خارجی آمریکا دارد و هم با تیم سیاست خارجی دولت روحانی ارتباط دارد. اما این ادعا چقدر واقعیت دارد؟

تصویب بودجه با تهدید به استعفا
۶ دی ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۹

دولت در این حدودا دوسال باقی مانده بجای پاسخگویی و اصلاح رفتار خود بخاطر خرابی ها و مشکلات به بار آمده به دلیل مماشات مجلس و نهادهای نظارتی امروز طلبکار شده و گویا کشور را گروگان گرفته تا طرح های خود را با تهدید و فشار پیش ببرد.

رها شدن فنر دلار از سال ۹۶ به بعد/ پراید هم تابع دلار شد
۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۷

تقریبا از نیمه دوم سال ۹۶ بازار ارز حالت صعودی به خود گرفته و از دلار ۳۸۰۰ تومانی تا بهار سال ۹۷ به قیمت ۵۰۰۰ تومان رسید، در آن برهه اقتصاد ایران بعد از رکود در صنایع مختلف که حاصل سیاست های اقتصادی انقباضی دولت بود به یک باره به صورت وحشتناکی چهره عوض کرد و تورم‌های سنگینی بر اقتصاد ایران تحمیل شد.

صدای آمریکا در قلب ایران!
۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۰

عملا حامیان FATF صدای آمریکا در ایران هستند. صدایی که دقیقا همنوا و همسو با پمپئو وزیر امور خارجه آمریکا، استیو منوچین وزیرخزانه داری آمریکا و دیگر مقامات آمریکایی پیگیر پیوستن ایران به کنوانسیون های استعماری FATF ، اعم از پالرمو و CFT می باشد.

واردات گوشت قرمز در دولت روحانی ۲/۵ برابر افزایش داشت
۳ دی ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۰

میزان واردات ۸ماهه سال جاری با ۸ماهه سال ۹۲ یعنی اولین سال تشکیل کابینه روحانی نشان می‌دهد واردات ۱۲۰ هزار تنی گوشت قرمز در ۸ماهه امسال درحالی صورت گرفته که این میزان در ۸ماهه سال ۹۲ حدود ۴۷ هزار تن بوده است.