داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار بیژن-زنگنه
همه تلاش های زنگنه برای فرار از استیضاح
۲۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۰

یکی از امضاکنندگان طرح استیضاح وزیر نفت از لابی گسترده زنگنه برای جلوگیری از ارسال گزارش کمیسیون انرژی در مورد این استیضاح به هیئت رئیسه مجلس جهت اعلام وصول خبر داد.

زنگنه به دنبال استعفا؛ مدیران نفت به دنبال خرج کردن از رهبری برای عدم استیضاح!
۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۸

این روزها برخی از همراهان زنگنه از خواست قوی این وزیر برای پیش رفتن استیضاحش در مجلس می‌گویند و تاکید دارند این وزیر خود به دنبال جدی شدن این موضوع است و خود را برای استعفا آماده می‌کند، البته ...

فیلم: زنگنه چگونه از جیب مردم خرج می‌کند؟
۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۸

نسیم آنلاین: علیرضا زاکانی، نماینده سابق مجلس از صندوق بازنشستگی نفت که به حیاط خلوت مدیران تبدیل شده است، می‌گوید و معتقد است که زنگنه به واسط این حیاط خلوت‌ها از سرمایه‌های مردم سوء استفاده می‌کند.

آیا وزارت نفت مخالف ساخت پالایشگاه است؟
۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۶

وزارت نفت با اعتقاد به ضرورت مقاوم سازی اقتصاد کشور، زمینه توسعه صنعت پالایشی کشور را فراهم کرده و از سال ۱۳۹۲ تاکنون با ساخت ستاره خلیج فارس بزرگترین پالایشگاه میعانات گازی جهان و طرح‌های ارتقای ظرفیت سایر پالایشگاه‌های کشور، ظرفیت پالایش نفت و میعانات گازی کشور را از ۱.۸ به ۲.۳ میلیون بشکه در روز رسانده است.

استیضاح زنگنه رسما عملیاتی شد
۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۴

عضو کمیسیون انرژی مجلس از ارسال طرح استیضاح بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت به هیات رئیسه برای اعلام وصول آن خبر داد.

راهی که ترکیه رفت ولی زنگنه نرفت
۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۲

حدود ۲۰ روز قبل بنزین درحالی گران شد که بسیاری از کارشناسان می‌گویند اولا لزومی به افزایش قیمت بنزین در این شرایط اقتصادی نبود و اگر هم دولت می‌خواست با نادیده گرفتن دیدگاه‌های کارشناسی، بنزین را گران کند، حداقل باید در حوزه زیرساختی آمادگی لازم را از چندین سال قبل تدارک دیده بود.

زنگنه: کارت سوخت مربوط به ۲۰ سال پیش است!
۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۰

وزیر نفت با تاکید بر اینکه موضوع کارت سوخت که برای برخی‌ها یک موضوع مقدس شده است، گفت: اکنون همه می‌گویند سهمیه کارت سوختی که به ما می‌دهید کم است، اما باید بدانیم هر خودرو چقدر کار می‌کند تا به آن سهمیه بدهیم، اما اینکه بنزین بدهیم تا مردم با فروش بنزین زندگی بگذرانند نمی‌شود.

نمایندگان از توضیحات زنگنه قانع نشدند
۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۲

متقاضیان استیضاح وزیر نفت با اشاره به نشست امروزشان با زنگنه تاکید کردند که از پاسخ‌های وزیر قانع نشدند.

لغو قراردادهای توسعه مخازن نفتی با بخشنامه وزارت نفت
۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۴

بخشی از قراردادها که مناقصه‌های آن در بهمن ماه سال گذشته برگزار شده، هنوز دستخوش تغییر نشده، اما ۷ بسته‌ای که مناقصه آن در تابستان برگزار و برنده آن تعیین شده است، لغو گردیده تا با تدوین قراردادهای جدید دوباره در دستور کار قرار گیرد.

استیضاح «زنگنه» در دستور کار مجلس قرار گرفت
۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۳

عضو کمیسیون انرژی مجلس از بررسی طرح استیضاح وزیر نفت در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.