داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار بیژن-زنگنه
موتورسیکلت‌ها سی ان جی خواهند شد
۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۰

وزیر نفت گفت به دنبال گازسوز کردن موتورسیکلت‌ها و طراحی جایگاه‌های کوچک سی ان جی سیار و غیرسیار برای موتورسیکلت‌ها هستیم.

مبادی مجاز صادرات فرآورده‌های نفتی اعلام شد
۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۰

وزیر نفت منشاء‌های مجاز برای صادرات همه فرآورده‌های نفتی، انواع مشتقات نفتی و محصولات نهایی آنها را به ستاد مبارزه با قاچقا کلا و ارز و ابلاغ کرد.

زنگنه: نیازمند ۱۰ میلیارد دلار هستیم
۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۴

وزیر نفت گفت: برای اجرای طرح‌های بهینه‌سازی نیازمند اعتباری ۱۰ میلیارد دلاری هستیم، اما نمی‌توان در شرایط تحریم این اعتبار را تامین کرد.

روند قیمت نفت صعودی و به نفع ایران است
۱۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۵

وزیر نفت با بیان اینکه قیمت نفت با بی‌ثباتی بالا و پایین می‌شود، گفت: الان روند قیمت نفت صعودی و به نفع ماست.

زنگنه نباید کارت سوخت را کنار می‌گذاشت
۱۰ دی ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۰

غلامحسین حسنتاش با بیان اینکه تا وقتی که شرایط کشور نرمال نشده، نباید کارت سوخت حذف می‌شد، افزود: با توجه به اینکه برای ایجاد کارت سوخت هزینه‌‎های گزافی صورت گرفته بود و حداقل می‌شد اطلاعات زیادی از آن به دست آورد و در مواقع ضرور دوباره از آن استفاده کرد، نباید آن را کنار می‌گذاشتند.

استیضاح زنگنه منتفی شد
۲ دی ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۶

عضو هیات‌رئیسه مجلس شورای اسلامی از منتفی‌شدن استیضاح وزیر نفت خبر داد.

استیضاح کنندگان «زنگنه» امضاهای خود را پس نگرفتند
۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۰

عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: هیچ کدام از استیضاح کنندگان «زنگنه» امضاهای خود را پس نگرفتند از این رو با عدم اعلام وصول این استیضاح، جایگاه مجلس را تضعیف می‌کنید.

بازخوانی ۵ وعده‌های مهم هزاروچهارصدی زنگنه
۳۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۱

۵ برنامه از مهمترین برنامه‌های وزارت نفت دولت‌های یازدهم و دوازدهم قرار است در سال ۱۴۰۰ تکمیل شوند و به بهره‌برداری برسند.

پالایشگاه سازی به سبک زنگنه، ۲۰ هزار میلیارد تومان برای هیچ!
۲۸ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۵

پروژه احداث واحدهای پالایشی سیراف که چند سال از توقف آن می‌گذرد، به نظر می‌رسد با خبر وزیر نفت در مورد تامین ۲۰ هزار میلیارد تومان سرمایه از منابع بانک مرکزی دوباره در دستور کار وزارت نفت قرار گرفته است. پروژه‌ای که بسیاری بر غیرکارشناسی بودن احداث آن تاکید دارند.

زنگنه کارت سوخت را با تک نرخی کردن بنزین از دور خارج کرد
۲۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۰

یک کارشناس اقتصاد انرژی گفت: وزارت نفت با تک نرخی کردن بنزین، کارت سوخت را عملا از دور خارج کرد و این تصمیم باعث شد در طول سه سال روزانه ۲۰ میلیون لیتر بنزین از منابع کشور هدر رود.