داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار آیت-الله-سید-علی-خامنه-ای
اولین شب مراسم عزاداری حضرت فاطمه‌زهرا (س) با حضور رهبر معظم انقلاب
۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۴

اولین شب مراسم عزاداری حضرت فاطمه‌زهرا سلام‌الله‌علیها در حسینیه امام خمینی(ره) با حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی برگزار شد.

پیام ملت در تشییع پیکر شهدای مقاومت ایستادگی بود نه مذاکره
۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰

نماینده اصفهان در مجلس با اشاره به اظهارات اخیر وزیر خارجه مبنی بر مذاکره مجدد با آمریکا گفت: پیام ملت ایران در تشییع پیکر شهدای مقاومت ایستادگی بود نه مذاکره مجدد.

ادعای مطرح شده درباره شیوه تامین بودجه سپاه وجاهت ندارد
۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۵

سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه ادعای فردی درخصوص "شیوه تامین بودجه سپاه" را دیدگاه و برداشت‌های شخصی وی و فاقد وجاهت قانونی دانست و گفت: منطق سازمان اطلاعات سپاه در برخورد با عوامل نفوذی در چارچوب وظایف قانونی است.

۳ نکته درباره دوران پس از حاج قاسم
۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۰

ایران و غرب آسیا پس از فرمانده با ذکاوت و باهوش نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، چه وضعیتی خواهد یافت؟ در اهمیت فکر، ایده و فعالیت حاج قاسم برای محور مقاومت، تنها همین حرف رهبر فرزانه حزب‌الله، سید حسن نصرالله مبنی بر تقسیم تاریخ منطقه به دوران پیش از حاج قاسم و دوران پس از او کافی است.

توئیت جدید سایت رهبرانقلاب درباره راهپیمایی ضدآمریکایی مردم عراق
۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۱

مردم کشورهای این منطقه از آمریکا متنفّرند؛ شما در عراق جنایت کردید؛ جوانان عراقی از شما متنفرند. این را چرا نمیفهمند آمریکایی‌ها؟

حوادث امروز از سر بر آوردن یک پدیده‌ یکتا در جهان خبر می دهد
۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۳

رهبر انقلاب در پیامی به پنجاه و چهارمین نشست اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا فرمودند: حوادث امروز از سر برآوردن یک پدیده‌ی یکتا در جهان امروز خبر می‌دهد.

فیلم: رهبر انقلاب: مردم و جوانان عراق از شما آمریکایی‌ها متنفّرند
۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۵

بخشی از سخنان مقام معظم رهبری به مناسبت راهپیمایی میلیونی مردم عراق برای اخراج آمریکایی‌ها از کشورشان را مشاهده می‌کنید.

دشمن از قدرت مردمی وفرهنگی ما می‌ترسد
۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۱

رئیس جمهور با تاکید بر اینکه دشمنان از قدرت مردمی و فرهنگی ایران به شدت در هراس هستند، گفت: ملت ایران از قدرت بسیار عظیم و بزرگی برخوردار است و شکست ناپذیر است.

چرا سردارِ «عزیز»؟
۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۳

رهبر انقلاب ١٧ مرتبه از سردار سلیمانی با وصف عزیز یاد کردند آن هم با تعابیر گوناگون مثل، «سلیمانی عزیز»، «سردار فداکار و عزیز»، «شهید عزیز»، «رفیق خوب و عزیز»، «سردار بزرگوار عزیز» با بسامد متفاوت.

سردار سلیمانی در صحت فرمایشات رهبر انقلاب شک نکرد
۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۱

عضو هیأت علمی دانشگاه تهران گفت: سردار سلیمانی در درستی هیچ‌کدام از فرمایشات رهبری شک نکرد و همواره بر این باور بود صلاح جامعه در این است که فرمایشات رهبر انقلاب باید اجرا شود.