داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار اینستاگرام
محبوب‌ترین اپلیکیشن‌های دانلود شده در فروشگاه‌های آنلاین جهان
۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۳

گزارش‌های جدیدی منتشر شده است که نشان دهنده محبوب‌ترین اپلیکشن‌های دانلود شده از فروشگاه‌های آنلاین نرم‌افزاری در سومین فصل از سال جاری میلادی است.

اینستاگرام از هفته آینده نمایش تعداد لایک‌ها را در آمریکا مخفی می‌کند
۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۰

گزارش جدید انجمن بهداشت عمومی انگلیس نشان می‌دهد براساس رتبه بندی‌ها، اینستاگرام با بیشترین تأثیر منفی در لیست قرار گرفت. اپلیکیشن «اسنپ‌چت» نیز دومین رتبه در پلتفرم‌ها را داشت که تأثیر منفی بر روی سلامت روان جوانان می‌گذارد و پس از آن فیس‌بوک در این رتبه‌بندی قرار گرفته است.

موفقیت آذری جهرمی قابل کتمان نیست؛ اما...
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۱

معرفی الهه‌ی مورد سوء استفاده‌ی وس قرار گرفتن، دمیدن در آتش انتقادات چیپ و سیاسی، ضریب دادن به منتقدان غیرمتخصص، تلاش برای عمومی کردن مطالبه در کنار پاسخگویی، تحرک و اعمال حاکمیت کمپینی ایجاد می‌کند که نتیجه‌ی آن را می‌توان در تعداد مخاطبان گفت‌وگوی وزیر با مخاطبان صفحه‌ی اینستاگرامش دید. وزیر جوان هم دیده می‌شود و هم قدرت سیاسی‌ش را افزایش می‌دهد.

مروری بر بزرگترین دزدی های غولهای فناوری
۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۳

سوءاستفاده از کاربران و سرقت های متعدد اطلاعات با اهداف گوناگون توسط غولهای بزرگ فناوری در ماه های اخیر رکورد زد تا جایی که برخی از شرکتها نماد بی اعتمادی کاربران شدند.

گزارشی از فعالیت‌های اینستاگرامی مداحان و سخنرانان/ از مطیعی و کریمی تا هلالی و سیب سرخی
۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۹

نمودار تعداد بازدید از تک‌ویدئوهای مادحین در صفحات رسمی و غیررسمی نیز به ترتیب فراوانی به این شرح است: «حسین سیب‌سرخی» در رتبه اول و در ادامه «عبدالرضا هلالی»، «نریمان پناهی»، «حسین طاهری»، «منصور ارضی»، «میثم مطیعی»، «مجید بنی فاطمه»، «روح‌الله بهمنی»، «محمود کریمی»، «حمید علیمی»، «حسن خلج»، «محمدحسین پویانفر»،«جواد مقدم»، «نادر جوادی»، «حسین عینی‌فرد»، «سیدرضا نریمانی»، «محمدحسین حدادیان»،««حیدر خمسه»، «مهدی رسولی»، «محمد فصولی»، «امیر کرمانشاهی».

ایجاد روزانه ۵ صفحه جعلی بانکی
۲۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۲

معاون وزیر ارتباطات گفت: روزانه بیش از ۵ صفحه جعلی بانکی (فیشینگ) توسط کلاهبرداران ایجاد می شود و کاربران دارای سواد دیجیتالی کم، بیشتر در معرض خطر هستند.

مانیتورینگ و آنالیز شبکه اجتماعی در سامانه دیتاک
۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۰

مانیتورینگ و آنالیز شبکه اجتماعی امروزه از آخرین دستاوردهای هوش مصنوعی است. رصد شبکه‌های اجتماعی می‌تواند دید عمیقی در مورد پدیده‌های گوناگون به افراد مختلف بدهد.

لشکرکشیِ مجازیِ تتلو
۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۱

تتلو همه اینها هست و نیست، او کسی است که در پی دیده شدن است و در پیوندی خاص با نوجوانانی که آنها هم عطشِ دیده شدن دارند، به هویتی خاص دست یافته است.

رکوردزنی تتلو
۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۹

اتفاق خاصی رخ نداده است. نام ایران در رکورد عامیانه دیگری ثبت شده است. بیش از ۱۳میلیون کامنت زیر آخرین پست خواننده‌ای به نام تتلو. او گفته بود تا کامنت‌هایش زیاد نشود آلبومش را منتشر نمی‌کند

چگونگی جلوگیری رهبرانقلاب از تخریب مقبره‌ فردوسی؟
۳۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۰

صفحه اینستاگرام «تاریخ ایران و جهان» با انتشار پستی، نقش آیت اللّه خامنه‌ای در جلوگیری از تخریب آرامگاه فردوسی بیان کرد.