داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار دلال
شایعه‌سازی دلالان درباره FATF با هدف افزایش دوباره نرخ ارز
۲۴ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۸

برای ایجاد موج افزایش نرخ ارز عده‌ای از دلالان بازار ارز شایعه قرار گرفتن ایران در لیست سیاه FATF را در فضای مجازی را مطرح کردند اما پیگیری‌‌ از یک مقام آگاه در بانک مرکزی نشان می‌دهد FATF هیچ تصمیم جدیدی در ارتباط با ایران اتخاذ نکرده است.

معافیت برای اغنیا و دلالان؛ مالیات برای مردم
۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۹

دولت برای جبران کسری بودجه بنزین را گران می‌کند؛ درحالی که وکلا، هنرمندان، پزشکان و همه ثروتمندان مالیات واقعی خود را پرداخت نمی‌کنند که این عین بی عدالتی است! از طرف دیگر سوداگران هم در این وضعیت گرانی از آب گلالود ماهی می‌گیرند.

بازار داغ دلالی سهمیه بنزین در جایگاه ها / آخر ماه ارزانتر!
۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۱

کمتر از سه هفته پس از دو نرخی شدن بنزین و بازگشت نظام سهمیه‌بندی، در برخی نقاط تهران و شهرستان‌ها بازار خرید و فروش بنزین سهمیه‌ای به نرخ کمتر از ۳ هزار تومان داغ شده است.

خودروسازان در ۶ ماهه اول امسال ۵ هزار میلیارد تومان زیان دیدند
۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۵

دبیر انجمن خودروسازان گفت: در ۶ ماهه اول امسال هر خودروساز ۵ هزار میلیارد تومان زیان کرد.

هر یک کیلو مرغ صادراتی یک دلار ارزآوری دارد
۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰

عضو هیات مدیره شرکت سپید ماکیان با بیان اینکه هر کیلو مرغی که تولید می‌کنیم در صورت صادرات یک دلار ارزآوری دارد، گفت: درست است که دولت با ارز ۴۲۰۰ تومانی از ما حمایت می‌کند ولی ما می‌گوییم اجازه بدهد که صادر کنیم تا این یک دلار ارزآوری نصیب ما شود.

ساخت دستگاه برداشت گل زعفران در داخل کشور
۲۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۷

مجری طرح ملی توسعه گیاهان دارویی وزارت جهاد کشاورزی گفت: علی رغم مخالفت برخی‌ها با ساخت دستگاه برداشت گل زعفران و جداسازی کلاله در داخل، این دستگاه ها تولید شده و امتیاز آن قابل واگذاری است.

سود اصلی را دلال می برد چون دستگاه جداسازی کلاله زعفران نداریم
۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۳

نایب رئیس شورای ملی زعفران با اشاره به اینکه طرح جامع زعفران ۱۰ سال است خاک می خورد، گفت: قیمت هرکیلوگرم گل زعفران به یک پنجم کاهش یافته چون کشاورزان قادر به جداسازی آن نیستند.

پای ۲ هزار دلال از مسکن مهر قطع شد
۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۰

هدایت گفت: ۲ هزار دلال در مسکن مهر پردیس از طریق ایجاد بنگاه‌های معاملات مسکن با همکاری نیروی انتظامی این مشکل برطرف شد.

سود ۷۰۰ تومانی دلالان از فروش هر کیلو جو
۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۰۷:۰۰

درحالی‌که طی سال ۹۸ قیمت خرید تضمینی جو هر کیلو ۱۱۶۴ تومان بود، اما این روزها هر کیلو جو دامی به قیمت ۱۹۴۰ تا ۱۹۵۰ تومان در بازار معامله می‌شود، یعنی به ازای هر کیلو جو دامی، سود بیش از ۷۰۰ تومانی عاید دلالان می‌شود.

داروی ارزان ایرانی سوغات خارجی‌ها!
۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۲

نایب رییس انجمن داروسازان ایران با اشاره به افزایش قاچاق معکوس و چمدانی دارو بویژه به کشورهای همسایه، گفت: راهکار به حداقل رساندن چنین پدیده‌هایی در بازار دارو، واقعی کردن قیمت آن است.