داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار سران-قوا
ترکان: زمان و شیوه سهمیه‌بندی بنزین مناسب نبود
۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۱

مشاور پیشین رئیس جمهور درباره اجرای طرح سهمیه‌بندی بنزین گفت: این کار در زمان مناسبی انجام نگرفت و وقتی که این اتفاق افتاد، به‌گونه‌ای بود که شرایط برای مردم از سال اول دولت آقای روحانی سخت‌تر شد.

سرلشکر جعفری: عوامل بی‌تدبیری در اجرای تصمیم بنزینی باید محاکمه شوند
۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۰

فرمانده قرارگاه فرهنگی اجتماعی بقیه الله گفت: ضمن آنکه برخوردها با فساد، اختلاس و سواستفاده به صورت قاطعانه ادامه یابد، لازم است با سوءتدبیرها، بی توجهی‌ها و سوء مدیریت‌ها هم برخورد قانونی شود.

رئیسی سهمیه‌بندی بنزین را مشروط امضا کرده‌ است!
۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۴

برخی نمایندگان مجلس می‌گویند حجت الاسلام رئیسی مصوبه سران قوا درباره افزایش قیمت بنزین رامشروط امضا کرده و طی نامه‌ای به روحانی با اجرای این طرح در شرایط فعلی و بدون اقناع مردم مخالفت کرده است.

فیلم: جراحی عجیب و غریب بنزینی...!
۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۱

نسیم آنلاین: مجری تلویزیونی: بجای اینکه بیمار را به اتاق عمل ببرند و آپاندیس را عمل کنند، چاقو کردند داخل معده بیمار.

امام جمعه تبریز: بیانات رهبر انقلاب صیانت از فرآیندهای قانونی کشور بود
۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۰

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: حکمت‌های بیانات ۶ دقیقه ای رهبر انقلاب عزیز، صیانت از ساختارها و فرآیندهای قانونی کشور جلوگیری از بدعت های غلط، پشتیبانی از تصمیمات سران ارشد نظام، اولویت دادن به امنیت کشور در شرایط حساس است.

نامه نوبخت به رهبر معظم انقلاب درباره اصلاح ساختار بودجه
۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۳

تدوین نقشه راه و برنامه کلی اصلاح ساختار بودجه عمومی با یک‌سال تلاش شبانه‌روزی و با بهره‌گیری از ظرفیت‌های کارشناسی در موعد مقرر به شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران سه قوه تقدیم شده ‌است.

رهبری از موضع کلی تصمیم سران سه قوه شجاعانه دفاع کردند
۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۸

یک تحلیلگر مسائل سیاسی گفت: رهبری از موضع کلی تصمیم سران سه قوه شجاعانه دفاع کردند؛ اما در عین حال مسئولیت کارِ کارشناسی برعهده دولت‌ها است.

تلاش دولت برای خرج کردن از رهبرانقلاب در طرح بنزینی‌اش
۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۷

نماینده مجلس نهم کفت: باید دولت و مجلس به سمتی بروند که ثروت ملی را به صورت عادلانه بین همه تقسیم کنند، مانند طرحی که مجلس در گذشته داشت که در همین راستا بود.

سران قوا: کمک‌های حمایتی و معیشتی، ماهانه، بدون وقفه و به طور منظم پرداخت خواهد شد
۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۷

در جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا تاکید شد: کمک‌های حمایتی و معیشتی، ماهانه، بدون وقفه و به طور منظم پرداخت خواهد شد.

درخواست دانشجویان از قوای سه‌گانه برای مبارزه با مفسدین اقتصادی
۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۳

بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان تهران ضمن حمایت از اقدامات قوه قضائیه اعلام کرد: امید است دولت، مجلس و قوه قضائیه با برخورد مستمر و بدون اغماض با مفسدین، امید وافر و شوق روزافزون را در دل مردم زنده نگه دارند.