داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار دفاع-مقدس
شیر بدون یال و کوپال بازار نشر!
۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۶

مَثَل «سوره مهر» در دوره کنونی بازار نشر، مَثَل «شیری است بدون یال و کوپال» که شاید به واسطه قدمت و اعتباری که پیش از این داشته هنوز هم در شمار ناشران مهم کشور به حساب بیاید ولی خیلی وقت است که هیچکس از این شیر بدون یال و کوپال انتظار غرش و عرضه‌اندام در بازار نشر ندارد!

حمایت سیاسی و نظامی ایران باعث شکست آمریکا در سوریه شد
۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۰

مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا گفت: حمایت سیاسی و مشاوره نظامی ایران بود که باعث شکست آمریکا و متحدان غربی و عربی و برخی کشورهای منطقه در سوریه شد.

گنج های جنگ الگوی قدم برداشتن در گام دوم است
۸ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۷

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام عصر دیروز با حضور در «انزلی محله» شهرستان لنگرود استان گیلان، در مراسم یادواره 59 شهید والامقام این منطقه به ایراد سخنرانی پرداخت.

اهواز میزبان ۷۰ شهید تازه‌تفحص‌شده دفاع مقدس می‌شود
۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۶

شهر اهواز همزمان با روزهای آخر ماه صفرمیزبان ۷۰ شهید تازه‌تفحص‌شده دوران هشت سال دفاع مقدس می‌شود.

همه ساله با رشد زائران در پیاده روی و مراسم عظیم اربعین روبرو هستیم
۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۰

فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج گفت: همه ساله با رشد زائران در پیاده روی و مراسم عظیم اربعین حسینی روبرو هستیم.

نشریه «کمان» خانه امید ما بود
۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۸

نخستین شب «باهمستان فرهنگ و تبلیغ» ویژه بزرگداشت عوامل نشریه کمان در سازمان تبلیغات برگزار شد. در این مراسم که با حضور چهره‌های فرهنگی برگزار شد، مرتضی سرهنگی، هدایت‌الله بهبودی و سایر عوامل این نشریه صحبت کردند. در این مراسم محسن مومنی‌شریف و رضا برجی، سعید صادقی و حسین دهباشی نیز حضور داشتند.

امیر سرلشکر موسوی: سر سوزنی در برابر زورگویان کوتاه نخواهیم آمد
۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۳

فرمانده کل ارتش گفت: ما در هیچ شرایطی در برابر زورگویان از حقوق خودمان سر سوزنی کوتاه نمی آییم و تردیدی نداریم که پیروز خواهیم شد و آن روز دور نیست.

«حسین آقا»ی سرلشکر قاسم سلیمانی که بود؟
۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۰

وقتی اسم «حسین آقا» را می‌بردند، یک حسین آقا بیشتر نداشتیم؛ شاید صدها حسین در آنجا بودند، اما فقط یک «حسین آقا» بود. گفتم «حسین! چه شده؟» گفت «فردا اکبر موسایی‌پور و بعدش صادقی برمی‌گردد.»

«رزمایش‌های مخفیانه» برگزار می‌کنیم
۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۲

رئیس مرکز مطالعات و تحقیقات راهبردی ارتش گفت: من با بالگرد ۲۱۴ و امیر قربانی فرمانده فعلی هوانیروز با بالگرد کبری ۲۰۹ در ارتفاع پایین داخل خاک عراق رفتیم و مواضع داعش را شناسایی کردیم.

نباید اجازه داد حقایق دفاع مقدس کهنه، فراموش و یا انکار شود
۱۱ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۲

حضرت آیت الله خامنه‌ای فرمودند:نباید اجازه داد حقایق دفاع مقدس کهنه، فراموش و یا انکار شود.