داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار گام-دوم-انقلاب
توصیه جدید رهبر انقلاب: بچّه‌های مؤمن باید ثبات قدم پیدا کنند
۴ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۸

شما در محدوده‌ی نفوذ خودتان هر مقداری که می‌توانید تأثیر بگذارید - کاری کنید که بچّه‌ها در راه مستقیم و صراط مستقیم ثابت‌قدم بمانند.

رسالت معلمان در گام دوم انقلاب
۱ مهر ۱۳۹۸ - ۰۱:۰۰

کانون مدارس اسلامی همزمان با فرا رسیدن سال تحصیلی جدید، بیانیه ای را با مضمون گام دوم انقلاب صادر کرد.

فراخوان سراسری «نهضت مردمی تحول در صدا و سیما» منتشر شد
۳۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۵

با هدف پیگیری منویات رهبر معظم انقلاب در جهت رسیدن به اهداف «گام دوم» انقلاب اسلامی، از آحاد مردم، فعالان و تشکل‌های فرهنگی انقلاب اسلامی دعوت می‌‌کند نقدها، نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را در قالب‌های مختلف پیام متنی(نظر، یادداشت، مقاله، گزارش و…)، محصولات صوتی و تصویری(مستند، کلیپ، ویدیوی شخصی، …) و… به پایگاه اطلاع رسانی Gaamdovom.com ارسال نموده یا با هشتگ #گامدومدررسانه_ملی و #گام_دوم_صداوسیما در شبکه‌های اجتماعی منتشر نمایند.

نیمی از مساجد کشور امام جماعت ندارند
۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۳

آیت‌الله نوری همدانی در پیامی به اجلاس روز جهانی مسجد با اشاره به لزوم فعالیت مساجد به صورت شبانه‌روزی گفت: متأسفانه نیمی از مساجد کشور فاقد امام جماعت هستند.

تأثیر انقلاب اسلامی در افزایش معنویت جامعه
۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۶

رهبر معظم انقلاب در بخشی از بیانیه گام به گام، به افزایش چشمگیر معنویت در فضای عمومی بعد از انقلاب اشاره کردند. در این گزارش نگاهی به فضای غیراخلاقی رژیم پهلوی و تفاوت آن با شرایط کنونی جامعه خواهیم داشت.

رئیس جوان پژوهشگاه قوه قضاییه کیست؟
۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۸

امروز طی مراسمی رئیس جدید دانشگاه علوم قضایی و دکتر سید حجت الله علم الهدی به عنوان رئیس جدید پژوهشگاه قوه قضائیه معرفی شدند.

بسیج نیرویی مردمی است و می‌تواند در اقتصاد اثرگذار باشد
۱۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۰

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با تاکید بر اینکه نیاز به مردمی شدن اقتصاد به خوبی احساس می شود، گفت: بسیج نیرویی مردمی است و می تواند با استفاده از فرصت و ظرفیت ویژه ای که در اختیار دارد، در مردمی کردن اقتصاد اثر بگذارد.

توضیحات حجت الاسلام محمد مصدق در مورد منع قانونی تحصیل فرزندان مسئولان در خارج از کشور
۱۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۰

معاون حقوقی قوه قضاییه در در رابطه با اظهارات منتسب به وی در زمینه منع قانونی اشخاص برای تحصیل در خارج از کشور و وکلای پرونده‌های جاسوسی توضیحاتی ارائه کرد.

اعتماد به جوانان لازمه گام دوم انقلاب است
۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۰

جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: اعتماد به جوانان یکی از مولفه‌های مهم و لازمه تحقق بخشیدن به گام دوم انقلاب است.