داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار بانک
بانک‌ها می‌توانند تا سقف ۱۰۰ هزار تومان را با رمز دوم ثابت منتقل کنند
۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۶

بانک مرکزی در اطلاعیه‌ای تاکید کرد بانک‌ها می‌توانند امکان انجام تراکنش با رمز دوم ایستا تا مجموع یک میلیون ریال در هر ۲۴ ساعت برای هر کارت بانکی را مشروط به پذیرش مخاطرات آن از سوی مشتری فراهم کنند.

بانک مرکزی به دارندگان بیش از ۲۰ فقره چک برگشتی هشدار داد
۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۴

بانک مرکزی بخشنامه‌ای را به بانک‌ها و موسسات اعتباری برای نظارت بیشتر بر افراد دارای بیش از ۲۰ فقره چک برگشتی ابلاغ کرد.

حراج تهران رکورد را شکست
۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۰۷:۰۰

برخی شواهد نشان می‌دهد در پشت‌پرده خرید این آثار هنری برخی شرکت‌های زیرمجموعه بانکها قرار دارند که ظاهرا این مبالغ، پول‌خورد برای آنهاست.

مداخله دولت در زمینه اقتصاد را به حداقل می‌رسانیم
۲۷ دی ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۵

وزیر امور اقتصاد و دارایی با بیان این که به دنبال آن هستیم تا مداخله دولت در زمینه اقتصاد را به حداقل برسانیم افزود: تسهیل اعطای منابع مالی به فعال اقتصادی از طریق بانک و بازار سرمایه یکی از گام‌هایی است که باید برداشته شود.

راه اندازی سرویس دریافت رمز پویا از طریق پیامک
۱۵ دی ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰

بانک مرکزی اعلام کرد از سه‌شنبه ۱۷ دی ماه این امکان فراهم می‌شود تا مشتریان بانکی در زمان خرید‌های اینترنتی، درخواست خود را برای دریافت پیامکی رمز پویا به بانک صادرکننده کارت خود ارسال کنند.

دستورالعمل پرداخت وام مسکن ۲۴۰ میلیونی ابلاغ شد
۱۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۰

بانک مسکن دستورالعمل پرداخت وام ۲۴۰ میلیون تومانی اوراق حق تقدم خرید مسکن را به شعب این بانک ابلاغ کرد.

بازی جدید بانک‌ها برای ارسال پیامک رمز پویا
۱۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۲

مهلت پایان دی برای عملیاتی کردن کامل رمز پویا و اصلاح ساختار ارسال رمز از طریق پیامک در حالی برای نظام بانکی تعیین شده که گزینه «فعالسازی رمز پویا از طریق پیامک» در ATMها حذف شده است.

دریافت رمز دوم پویا پیامکی رایگان است
۱۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰

بانک مرکزی تاکید کرد:دریافت پیامک رمز دوم پویا تحت عنوان سامانه هدایت رمز یکبار مصرف که در تمامی بانک‌ها پیاده سازی شده،کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان هزینه‌ای برای مشتریان به دنبال ندارد.

وام ازدواج به ۴۰ میلیون تومان افزایش یابد
۱۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۶

شبکه تحلیلگران اقتصاد مقاومتی در نامه ای به اعضای کمیسیون تلفیق مجلس، ضمن ارائه پیشنهاد افزایش وام ازدواج به ۴۰ میلیون تومان و تخصیص وام فرزندآوری ۱۰ میلیون تومانی در لایحه بودجه ۹۹، اعلام کرد: امکان پرداخت این تسهیلات از محل منابع قرض الحسنه مردم در بانک ها وجود دارد.

دریافت رمز پویای برخی بانکها پولی شد
۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۲

اگرچه بانک مرکزی اعلام کرده دریافت رمز دوم پویا از طریق پیامک، هزینه‌ای به دوش مشتریان نمی‌گذارد اما اپراتورها هزینه پیامک را از حساب مشتری کم می‌کنند.