داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار رژیم-صهیونیستی
نیروی قدس در کدام جنگ‌ها حضور یافت؟
۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۷

حضور فعال و عملکرد برجسته نیروی قدس سپاه در جنگ‌های منطقه و دفاع از حقوق مظلومان و مسلمانان جهان، سابقه‌ای دیرینه و همزمان با تشکیل این نیرو دارد.

وحشت ارتش رژیم صهیونیستی از پیامدهای اعلام «معامله قرن»
۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۷

رئیس اسبق ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی و رقیب سرسخت بنیامین نتانیاهو برای کسب نخست وزیری این رژیم به دعوت رسمی رئیس جمهوری آمریکا از وی برای سفر به واشنگتن واکنش نشان داد.

فلسطین اجازه استعمارگری جدید نمی‎‌دهد
۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۶

گروه‌ها و شخصیت‌های مختلف فلسطینی وغیرفلسطینی در واکنش به موضع آمریکا مبنی بر نزدیک بودن زمان رونمایی از طرح موسوم به«معامله قرن» اعلام کردند، هر چه از جانب آمریکا رسیده فقط شر است.

اذعان افسر صهیونیست؛ نیروهای حزب‌الله و حماس از ارتش ما تواناترند
۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۰

یک افسر پیشین ارتش رژیم صهیونیستی ضمن اعلام از دست رفتن «روحیه جنگی» در ارتش، اذعان کرد، توانایی رزمندگان جنبش‌های حماس و حزب‌الله از نظامیان رژیم صهیونیستی بیشتر است.

گانتز به آمریکا نمی‌رود
۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۴

رسانه‌های رژیم صهیونیستی در شماره‌های امروز خود با اشاره به دعوت «دونالد ترامپ» از «بنی گانتز» برای سفر به آمریکا عنوان داشت که رهبر حزب آبی و سفید این دعوت را نمی پذیرد.

مخالفت اکثر صهیونیست‌ها با الحاق کرانه باختری به سرزمین‌های اشغالی
۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۴

بر اساس نتایج یک نظرسنجی در سرزمین‌های اشغالی، تنها ۳۵ درصد از صهیونیست‌ها با الحاق کرانه باختری رود اردن موافق هستند.

رژیم صهیونیستی خطیب مسجد الاقصی را برای بازجویی فراخواند
۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۹

پلیس رژیم صهیونیستی امروز با ورود ناگهانی به خانه خطیب مسجد الاقصی در ابلاغیه‌ای او را برای بازجویی به مرکز پلیس فراخواند.

ملت فلسطین هرگز اجازه پیشبرد طرح معامله قرن را نمی‌دهد
۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۷

رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس در ادامه سفر خود به مالزی، با مقامات این کشور در خصوص مسأله فلسطین و تجاوزات رژیم صهیونیستی علیه فلسطینی ها رایزنی کرد.

«پوتین و نتانیاهو» دیدارپرتکرار با طعم هدیه انتخاباتی
۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۳

پنج شنبه سوم بهمن ماه پوتین پس از دو سال شایعات مبنی بر سر به سرزمین های اشغالی بالاخره به بهانه مراسمی تحت عنوان پنجمین نشست جهانی هولوکاست در تل‌آویو که رهبرانی از برخی کشورهای جهان در آن شرکت می‌کنند؛ راهی تل آویو شد.

ترامپ: قصد دارم از «معامله قرن»رونمایی کنم
۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۳

رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد که قصد دارد پیش از سفر دو مقام بلندپایه رژیم صهیونیستی به واشنگتن از طرح صلح پیشنهادی خود موسوم به «معامله قرن» رونمایی کند.