داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار fatf
افزایش قیمت ارز ارتباطی با FATF ندارد
۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۶

وزیر اقتصاد در مورد تأثیر FATF بر افزایش قیمت ارز گفت: جلسه FATF فردا برگزار می‌شود و افزایش قیمت ارز هیچ ربطی به این موضوع ندارد.

فیلم: عدم تاثیر تصویب FATF بر بازار پول و ارز
۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۰

همتی رئیس کل بانک مرکزی: تصویب یا عدم تصویب FATF تاثیری بر بازار پول و ارز ندارد. به لیست سیاه FATF نمی رویم.

برگ‌ریزان دیپلماسی
۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۴

در یک نگاه کلی می‌توان گفت مجلس دهم در طول ادوار مجالس پس از انقلاب اسلامی، عملکردی ضعیف و غیرقابل دفاع در حوزه سیاست خارجی داشته است. 

فیلم: FATF یعنی تعهد به افشای اطلاعات مالی کشور
۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۷:۰۰

با مشاهده‌ی این فیلم ۲ دقیقه‌‎ای متوجه خواهید شد که در صورت پیوستن به FATF در این شرایط، چه بلایی بر سر اقتصاد ایران خواهد آمد.

موج سواری کاسبان FATF از افزایش قیمت ارز
۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۹

در هفته های اخیر افراد و گروه هایی تلاش دارند با ایجاد جو روانی بر التهابات ارزی دامن بزنند که در سال های ۹۶ و ۹۷ هم مرتبا سیگنال افزایش قیمت ارز را می‌دادند.

رد یا تأئید FATF تأثیر قابل توجهی بر شرایط ارزی کشور ندارد
۲۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۳

رئیس کل بانک مرکزی در صفحه خود در فضای مجازی نوشت: تصمیم آتی FATF اعم از تمدید یا عدم آن، نمی‌تواند تأثیر قابل توجهی بر شرایط ارزی کشور داشته باشد.

تایید لو رفتن اطلاعات ۴۰۰ صرافی در میانه جنگ اقتصادی
۱۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۷

با تایید این خبر از سوی یکی از مقامات سابق دولتی و تمامی قرائن و شواهد از ممنوع الخروجی مرکز اطلاعات مالی و پولشویی وزارت اقتصاد و عدم تکذیب این مساله، به نظر می رسد حامیان تصویب لوایح استعماری FATF و مقامات دولتی باید کلاه خود را بالاتر بگذارند و پاسخ دهند چرا به در میانه جنگ اقتصادی اطلاعات صرافی های ایرانی ذیل توصیه های FATF  به یک طرف خارجی داده می شود تا آمریکا از این اطلاعات استفاده کرده و با شناسایی و تحریم بعضی از صرافی ها در دوبی معدود راه های باقی مانده دور زدن تحریم ها را مسدود کند؟

روایت عضو مجمع تشخیص از نظر رهبری درباره FATF
۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۶

عضو اصلاح طلب مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره ادعای روز گذشته رئیس‌جمهور مبنی بر موافقت رهبر انقلاب با تصویب پالرمو و CFT، ماجرای دیدار رئیس مجمع با رهبر انقلاب درباره این لوایح را روایت کرد.

فیلم: انتقاد تند محمود کریمی از روحانی
۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۳

پدافند سیاسی نداریم موشک برجام، FATF، پالرمو، NPT 2030 میخوره به ما، آقایان به فکر قوی کردن پدافند سیاسی باشید نه مذاکره.

نظر شورای نگهبان درباره پالرمو و ‌CFT محکم است
۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۴

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: زمان بررسی لوایح پالرمو و CFT سپری شده و نظر شورای نگهبان درباره CFT و پالرمو حاکم است.