داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار ارتش
فرمانده ارتش: پهپاد متجاوز را سامانه بومی مرصاد هدف قرار داده است
۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۱

فرمانده ارتش در خصوص انهدام یک فروند پهپاد مهاجم در روز گذشته توسط نیروی پدافند هوایی ارتش در منطقه ماهشهر اظهار داشت: هنوز تا قطعات این پهپاد را کامل به دست نیاوریم و گراف‌هایمان را کامل نکنیم، نمی‌توانیم به طور قطعی مبدا و هدف اصلی این پهپاد را مشخص کنیم، اما آنچه تاکنون قطعی است این است که این پهپاد در سقف کوتاه پرواز کرده و مورد هدف سامانه بومی مرصاد قرار گرفته است.

آل‌هاشم: نیروهای مسلح قدرتمند ترین حافظان خاک و سرزمین ما هستند
۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۰

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با بیان اینکه ارتش ما با سایر ارتش‌های دنیا تمایز ویژه‌ای داردگفت: تمایز ما در این است که اولین اولویت ارتش دفاع از خاک و سرزمینمان است، در طول این چهل سال به خاک کشوری تجاوز نکردیم اما جانانه از کشورمان دفاع کردیم.

بزرگترین ناو لجستیکی خاورمیانه در اختیار ایران است
۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۰

دریادار خانزادی با اشاره به اینکه امروز ایران بعد از روسیه بزرگ ترین ناوگان دریای خزر را دارد، گفت: بزرگترین ناو لجستیکی خاورمیانه در اختیار ایران است با یک بار سوختگیری می تواند یک دور، دور کره زمین بزند.

فرمانده ارتش: به دنبال تربیت افراد چند مهارته و یگان‌های چند منظوره هستیم
۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۷

امیر سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در حاشیه بازدید از یگان‌های واکنش سریع و‌ نیروی مخصوص نیروی زمینی ارتش در جمع خبرنگاران، گفت: یکی از اهدافی که ما در نیروی زمینی ارتش دنبال می‌کنیم، تربیت افراد چند مهارته و یگان‌های چند منظوره است.

نیروهای مسلح راه مجاهدت و مقاومت را برگزیده‌اند
۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۸

فرمانده کل ارتش گفت: نسل جوان ارتش با بصیرت، احساس مسئولیت، ایثار و دست در دست برادران خود در سپاه، راه مجاهدت و مقاومت را برگزیده و آماده جانفشانی در هر زمان و مکان و در هر سطحی هستند.

راهپیمایی بازگشت به بازگشت فلسطینیان به سرزمینشان منجر خواهد شد
۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۳

هفدهمین مراسم مشترک دانش‌آموختگی و تحلیف دانشجویان دانشگاههای افسری ارتش جمهوری اسلامی ایران صبح امروز (چهارشنبه) با حضور حضرت آیت الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا در دانشگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء(ص) برگزار شد.

با نفربرهای زرهی ایرانی آشنا شوید: از هویزه و طلائیه تا براق و رخش
۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۴

نفربرهای زرهی شنی‌دار و یا چرخ‌دار در کنار خودروهای محافظت شده و امرپ‌ها، مهمترین تجهیزات زمینی برای انتقال نیروها و حفاظت از جان آنها در میدان خطر محسوب می‌شوند.

امیر نعمتی: توپخانه‌های نزاجا «نقطه‌زن» شدند
۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۷

جانشنی فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: نقطه زنی ‌توپ‌ها از دستاوردهای مهم رزمایش نیروی زمینی بود.

آماده مقابله با تهدید دشمن با هر توانی هستیم
۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۷

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در رزمایش غیرمترقبه نیروی زمینی ارتش با بیان این‌که یگان‌ها آزمون خوبی از نظر سرعت عمل و رسیدن به اهداف رزمایش داشته‌اند، گفت: برای هر سطحی از تهدید که دشمن طراحی کرده باشد، آماده‌ایم و مقابله می‌کنیم.

آغاز رزمایش غیر مترقبه نیروی زمینی ارتش در شمال غرب کشور
۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۹

رزمایش غیرمترقبه نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور سرلشکر موسوی در شمال غرب کشور آغاز شد.