داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار قرآن
پیامبر (ص) چه کسانی را لعن و نفرین می‌کردند؟
۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۵

پیامبر اسلام (ص) چه کسانی را مورد لعن و نفرین قرار می‌دادند؟ افرادی پیامبر (ص) خدا آن‌ها را لعن و نفرین می‌کردند، چه کسانی بودند؟ در این باره در ادامه بخوانید.

پیامبر (ص) بعضی از پیام‌های خدا را به مردم نمی‌رساند؟
۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۵

آیا پیامبر اسلام (ص) طبق آیه ۱۲ سوره هود، بعضی از پیام‌های خداوند را به مردم ابلاغ نمی‌کرد؟ چنین تفسیری درباره پیامبر (ص) در تبلیغ دین اسلام درست است؟

۱۹ حرفی بودن بسم الله الرحمن الرحیم فلسفه‌ای دارد؟
۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۰

نوزده حرفی بودن بسم الله الرحمن الرحیم فلسفه‌ای دارد؟ آیا می‌توان گفت این به نشانه تعداد نگهبانان دوزخ است؟ ارتباط بین حروف بسم الله و نگهبانان دوزخ چیست؟

راهبرد قرآن و پیامبر در قبال مذاکره با دشمن چه بود؟
۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۴

رئیس‌جمهور در شرایطی از پیمان مجدد پیامبر(ص) با عهدشکنان می‌گوید که هیچ نمونه تاریخی دراین‌باره وجود ندارد و در تناقض با آیات قرآن است، باید پرسید؛ کدام آیات قرآن بدون قید امر به مذاکره با دشمن کرده است؟

در چه مواردی استخاره جایز است؟
۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۳

آیا در همه مواردی که دچار شک و تردید می‌شویم، می‌توانیم استخاره بگیریم؟ شرایط استخاره گرفتن چیست؟ در چه مواردی سراغ استخاره گرفتن برویم؟

تغییر احکام دینی در آینده ممکن است؟
۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۰۶:۳۰

در آینده و بعد از ظهور حضرت مهدی (عج) احکام الهی تغییر پیدا می‌کند؟ و احکام جدید دینی وضع می‌شود؟ درباره وضعیت احکام شرعی و دینی در آینده این مطلب را بخوانید.

چطور با حدیث ثقلین زنده بودن امام زمان (عج) را اثبات کنیم؟
۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۵

حدیث تقلین، حدیثی متواتر از پیامبر اسلام (ص) است. اما چگونه می‌توان به وسیله حدیث تقلین زنده بودن امام زمان (عج) را اثبات کرد؟ و جداناپذیر بودن قرآن و عترت را دلیلی بر زنده بودن حضرت مهدی (عج) دانست؟

درباره کیفیت نماز خواندن آیه‌ای در قرآن آمده؟
۱۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۵

در قرآن کریم درباره کیفیت نماز خواندن نیز می‌توانیم آیه‌ای پیدا کنیم؟ اینکه چرا نماز صبح دو رکعت است؟ در ادامه جواب این سوال را بخوانید.

رزق بهشتی به چه مالی تعلق می‌گیرد؟
۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۵

خداوند انسان را با قوه اختیار و نیاز آفریده است. غریزه‌ای که بنا به موقعیت و اختیاراتی که هر انسان دارد، متفاوت است و هر فرد در زندگی‌اش به همان اندازه سعی می‌کند، تلاش، رزق هر شخص را معین کرده و به اصطلاح هرچه در دنیا بِکارَد همان را برداشت خواهد کرد.

تلاوت حیرت‌انگیز نوجوان ۱۲ ساله به سبک استاد مصطفی اسماعیل + فیلم
۳۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۴

یاسین پورغیاثیان با قرائت زیبای خود قهرمان رشته تلاوت تقلیدی از استاد مصطفی اسماعیل در مسابقات برنامه «اسرا» در شبکه قرآن شد.