داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار جنایت-جنگی
ترور سردار سلیمانی « جنایت جنگی آشکار بود»
۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۸

یکی از نمایندگان سابق پارلمان اروپا ترور سردار سلیمانی را جنایت جنگی خواند و گفت، امپریالیسم با این اقدام دنبال نابودی کامل مقاومت بود نه اینکه صرفا ضربه‌ای به ایران بزند.

ترور سردار سلیمانی جنایت جنگی بود
۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۳

دادستان سابق دادگاه جنایات جنگی نورنبرگ، اقدام آمریکا در به شهادت رساندن فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران را نقض حقوق بین الملل دانست.

بررسی ۳ طرح‌ ضد آمریکایی در دستورکار مجلس
۱۹ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۱

مجلس هفته آینده ضمن بررسی گزارش کمیسیون امنیت ملی درباره برجام و سوال نمایندگان از وزیر نفت، گزارش کمیسیون فرهنگی در مورد سه طرح مقابله با جنایات آمریکا را در دستور کار خود قرار داده است.

فرانسه در جنایات ائتلاف سعودی علیه یمن شراکت دارد
۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۷

رئیس کمیته عالی انقلاب یمن به نقش فرانسه در تجاوزات ائتلاف سعودی علیه یمن اشاره کرد.

تنش شدید میان ترامپ و ژنرال‌هایش!
۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۰

خبرگزاری فرانسه در گزارشی به تنش میان پنتاگون و ترامپ در پی تصمیمات ناگهانی و مداخله‌های وی در امور نظامی آمریکا پرداخت.

الجزیره اسناد تازه جنایات امارات در یمن را فاش کرد
۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۴

الجزیره در یک پژوهش مفصل و مبتنی بر اسناد و شهادت شاهدان مهر تایید دیگری بر نقش امارات در ترورهای زنجیره‌ای جنوب یمن و شکنجه‌های بازداشتی‌ها در زندان‌های سری آن زده است.

فیلم: پایان زندگی جنین ۶ ماهه فلسطینی با حملات جنگنده‌های اسرائیلی
۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۱

در جریان حملات شبانه جنگنده های رژیم صهیونیستی به مناطق مسکونی در دیرالبلح، ٦نفر شهید و١٢ نفر زخمی شدند.  در بین شهدا کودکان هم قرار دارند. ضمنا به علت شدت انفجار جنین ٦ماهه ی خانمی باردار سقط شد.

ظریف: تحریم بانک مرکزی جنایت جنگی است
۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۸

وزیر امور خارجه با اشاره به اقدامات آمریکا در حوزه تروریسم اقتصادی گفت: تحریم جدید بانک مرکزی به‌معنای تحریم غذایی و دارویی ایران است و جنایت جنگی به‌حساب می‌آید.

مشارکت یک شرکت فرانسوی در جنایات جنگی رژیم صهیونیستی
۲۳ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۵

گروه مدافع حقوق مصرف‌کنندگان بین‌المللی موسوم به «سام آو آس» از مشارکت یک شرکت فرانسوی در جنایات جنگی اسرائیل پرده برداشت.

اولین گام حقوقی در پیگیری جنایات جنگی یمن برداشته شد
۱۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۳

«مرکز حقوق کیفری بین المللی ایران» از دادستان «دیوان کیفری بین المللی» جهت آغاز ارزیابی مقدماتی نسبت به جرایم جنگی در یمن درخواست رسمی ارسال کرد.