داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار صدا-و-سیما
صداوسیما نباید تحت فشار مدعیان دروغین آزادی بیان قرار گیرد
۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۸

قرارگاه «اساتید و طلاب انقلابی حوزه علمیه قم» در نامه‌ای خطاب به علی‌عسگری تاکید کرد: تحت تاثیر فشارهای مدعیان دروغین آزادی بیان قرار نگرفته و پخش زنده برنامه‌های بصیرت‌افزا را ادامه دهید.

از نقد انقلابی تا سیاه نمایی کور
۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۶

جریان محافظه کار لانه کرده در صداوسیما و مقامات غرب گرای دولتی تبدیل به دو لبه یک قیچی شده اند تا نگذارند حرف های جریان انقلابی برای اصلاح وضع موجود و حرکت انقلاب به سمت قله های پیشرفت شنیده شود

شروع سه برنامه جدید در رسانه ملی هم‌زمان با دهه فجر
۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۵

شبکه سپهر صدا و سیما همزمان با دهه فجر ۳ برنامه تولیدی جدید خواهد داشت.

جهان آرا، عصرانه و ثریا دیگر پخش «زنده» ندارند
۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۲

برنامه های تلویزیونی «جهان آرا»، «عصرانه» و «ثریا» 3 برنامه تلویزیونی گفت و گو محور در شبکه های افق و یک سیما بودند که به صورت زنده و در قالب گفت وگوهایی صریح و چالشی به مسائل روز جامعه می پرداختند.

کمیسیون کشاورزی مساله آلودگی شیر را بررسی کند
۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۴

رئیس مجلس گفت: کمیسیون کشاورزی مجلس موضوع مربوط به آلودگی شیرهای خوراکی را سریع تر بررسی کرده و گزارش آن را ارائه کند.

پخش زنده بیانات مهم رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از مردم قم
۱۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۰

پخش زنده بیانات مهم رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از مردم قم تا دقایقی دیگر از شبکه یک سیما و شبکه خبر پخش خواهد شد.

اگر تلویزیون محبوب نیست چرا شجاع نوری «سلمان» شد؟
۱۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۰

«علیرضا شجاع نوری» بازیگر و تهیه کننده سینما که بناست نقش سلمان در مجموعه تلویزیونی «سلمان فارسی» را ایفا کند، معتقد است تلویزیون ایران مخاطب ندارد، اما در عین حال عزم خود را برای حضور در این سریال جزم کرده است!

۴ نکته درباب اظهارات غیرکارشناسی خانم جنیدی درباره FATF
۱۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۵

وقتی ما در شرایط تحریم های ثانویه و فشارحداکثری‌آمریکا قرار داریم و کشورها و بانک های اروپایی نیز به تبع این تحریم ها حاضر به هیچگونه همکاری بانکی با ایران نیستند، پیوستن به FATF نه تنها هیچ دردی را دوا نمی کند بلکه همین راه های دور زدن تحریم ها را نیز می بندد. امروز بانک های اروپایی نه از ترس لیست سیاه FATF بلکه از ترس جریمه های وزارت خزانه داری آمریکا از هرگونه ارتباط و تراکنش بانکی با ایران پرهیز دارند.

چگونه رویترز جولان می دهد؟
۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۴

آنچه زمینه موج سواری رویترز و رسانه های ضدانقلابی چون بی بی سی و صدای آمریکا و امثالهم را مهیا می کند، حقیقتا چیزی جز فشل بودن رسانه های داخلی، دستگاه های مسئول اطلاع رسانی و در راس آنها صداوسیما جهت تنویر افکار عمومی نخواهد بود.

خلاقیت صداوسیما در برنامه‌های شب یلدا!
۳۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۴

تلویزیون برنامه‌های شب یلدای خود را اعلام کرد و در آن یک نکته بارز بود و آن استفاده از مجری‌ها به عنوان مهمان در شبکه‌های مختلف است.