داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار مذاکره
فیصل بن فرحان: آماده مذاکره با ایران هستیم
۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۲

وزیر خارجه عربستان سعودی با اشاره به پیشنهادهای بسیاری از کشورها برای میانجیگری میان ریاض و تهران، اظهار داشت که کشورش آماده مذاکره با ایران است.

چرا مذاکره نکردن با آمریکا به نفع ایران است؟
۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۸

در حالی که آمریکا از توافق هسته‌ای فرار کرده و اقدامات امنیتی و نظامی را در کنار فشارحداکثری اقتصادی بر ایران در پیش گرفته است، این سوال مطرح می‌شود که آیا باید ادعای مذاکره آمریکا را باور کرد و اصولاً چنین امری به نفع ایران است؟

فردو چگونه مختل شد؟
۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۰

آمریکا بجای استفاده از بمب که به اذعان خودشان نه توانایی اش را داشتند و نه حتی در صورت اقدام نتیجه مطلوبی نمی گرفتند، به سادگی از طریق مذاکره و فریب مقامات ایرانی آن هم در ازای هیچ فردو را به یک مکان متروکه تبدیل کنند.

جنتلمن های تروریست
۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۷

بررسی مصادیق و سوابق مقامات آمریکایی و اروپایی همگی نشانگر آن است که این جنتلمن های پشت میزمذاکره دقیقا همان تروریست های فردوگاه بغداد هستند، این بیان رهبرانقلاب نیز مساله را فراتر از عدم اعتماد به طرف های آمریکایی و اروپایی ارتقا داد بلکه با این توصیف و بیان حتی دیپلمات های آنها را نیز در جایگاه تروریست ها و قاتلان شهید حاج قاسم سلیمانی قرار دادند.

ذوالنور: توان دفاعی پشتوانه مذاکره است
۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۳

رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی توان نظامی و دفاعی کشور را پشتوانه مذاکره عنوان کرد و گفت: طرح بعضی از مطالب برای تضعیف توان دفاعی در جریان مذاکرات پالس‌هایی را به دشمن می‌دهد.

مادورو: از مذاکره نمی‌ترسم
۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۲

رئیس‌جمهوری ونزوئلا می‌گوید در شرایط احترام متقابل، از مذاکره با آمریکا ابایی ندارد حال آنکه می‌داند بخش اعظم ناکامی ترامپ در مواجهه با کاراکاس متاثر از مشاوران بدی چون پمپئو است.

مکانیسم ماشه چماقی برای مذاکره
۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۱

اروپایی ها همسو با راهبرد فشارحداکثری آمریکا، مکانیسم ماشه را فعال کرده اند تا به عنوان چماقی بالای سر ایران، جمهوری اسلامی را مجبور به مذاکره مجدد همراه با طرف آمریکایی و دادن امتیازات بیشتری هستند.

آماده مذاکرات بدون پیش شرط با ایران هستیم!
۱۹ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۳

آمریکا در نامه‌ای به سازمان ملل بار دیگر به تکرار ادعای خود در دفاع از دلیل به شهادت رساندن سردار سلیمانی پرداخت و همچنین مدعی شد که آماده مذاکرات بدون پیش شرط با ایران است.

روزنامه هیل: ترامپ به دنبال مذاکره با ایران است
۱۸ دی ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۰

روزنامه هیل گزارش داد که رئیس جمهور آمریکا خواهان مذاکره با ایران است.

اگر تحریم‌ها نبود، روحانی هم رئیس‌جمهور نمی‌شد
۱۱ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۷

عامل اصلی پیروزی روحانی در انتخابات ریاست‌جمهوری ۹۲ اعمال تحریم‌های‌آمریکا علیه ایران و وعده او برای مذاکره و لغو تحریم‌ها بود