مدیر سازمان "فاوا" شهرداری مشهد: سامانه اتاق کنترل شهر هوشمند رونمایی شد

علی آبسالان، مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات شهرداری مشهد

آبسالان افزود: شخصی‌سازی "من‌کارت"، سامانه مدیریت جلسات شورای شهر و نرم‌افزار نظارت همگانی ۱۳۷ مبتنی بر تلفن همراه از دیگر پروژه‌ها است/ به توزیع عادلانه فناوری اطلاعات در شهر نیاز داریم

به گزارش خبرنگار «نسیم»، علی آبسالان صبح امروز در حاشیه مراسم بهره‌برداری از پروژه‌های حوزه فناوری اطلاعات این شهر تصریح کرد: پروژه‌های ما شامل سامانه نظارت همگانی موبایلی 137، نرم‌افزار تحت موبایل "مشهد آنلاین"، نرم‌افزار "شهرنما" با قابلیت مشاهده تصاویر 360 درجه شهری تحت موبایل، شخصی‌سازی "من‌کارت"، سیستم مدیریت پشتیبانی امداد، سامانه تصمیم‌یار، سامانه پژوهشگران شهری و اتاق کنترل شهر هوشمند است.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

نگاهی به گزارش «صد سال پیش در ایران چه خبر بود» بی‌بی‌سی

چرا بی‌بی‌سی به پرونده قحطی بزرگ و نسل کشی ایرانیان پرداخت؟

قراردادهای فاینانس‌ سرکاری دولت روحانی

وزیر اقتصاد سوم دولت تدبیر و امید بعد از جلسه با هیات برزیلی اعلام کرد که برزیل یک خط اعتباری 1.5 میلیارد دلاری برای ایران در نظر گرفته است. این خبر خوبی است. ولی سابقه این اخبار در وزارت اقتصاد نشان می‌دهد که باید در مورد این خبر با احتیاط عمل کرد. چرا؟

ده‌ونک؛ ماجرای قانون و انصاف!

این جمله‌ی «خب دانشگاه سند داره دیگه؛ میتونه تخلیه و تخریب کنه!» رو این روزا از زبون خیلی‌ها شنیدم. چجوری انقدر راحت میتونیم این جمله رو بگیم؟ داریم درمورد یه سری سازه و آوار صحبت نمی‌کنیم، داریم درمورد یه سری زندگی صحبت میکنیم!

قطعاً مشکلات اقتصادی با استفاده درست از ظرفیت‌های کشور حل خواهد شد

رهبر انقلاب اعتمادبه‌نفس ورزشکارانِ جانباز و معلول به‌ویژه بانوان ورزشکار را در دفاع از ارزش‌های دینی و ملی خود، اقدامی بسیار برجسته و ستودنی خواندند و گفتند: پرچم‌داری کاروان ورزشی ایران به وسیله‌ی یک بانوی دارای حجاب چادر و یا اقامه‌ی نماز جماعت و حضور در نماز جمعه، به معنای ایستادن یک‌تنه در مقابل تهاجم بی‌بندوباری و ولنگاری روزافزون دنیا و کم نیاوردن در مقابل این هجوم است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی:
رفتار آمریکا از دوره جاهلیت عرب هم بدتر است
آقای ظریف متوجه هستید که... ؟!
۶ ایراد شریعتمداری به اظهارات عجیب ظریف
آیا «تعامل سازنده» و همسویی با نظام جهانی موجب رفاه و پیشرفت کشور می‌شود؟
مرگ بر آمریکا کلیشه نیست
سرلشکر صالحی در همایش پدافند غیرعامل:
پناهگاه‌های صهیونیست‌ها گورهای دسته جمعی آنها خواهد شد
تعارض منافع عامل جدی عدم انتشار حقوق‌ها
انتشار داوطلبانه‌ فیش‌ حقوقی؛ مطالبه‌ای برای قانون‌مداری
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین