ارسال ۵۰۰ اثر به دبیرخانه جشنواره داستان کوتاه کوتاه پایداری

جشنواره داستان کوتاه کوتاه پایداری

دبیر ششمین دوره جشنواره داستان کوتاه کوتاه پایداری به «نسیم» گفت: مهلت ارسال آثار به جشنواره تا پایان آذرماه ادامه دارد/ برگزاری این جشنواره خدمت بزرگی به حوزه سینما و ادبیات می‌کند

رضا حاجی‌آبادی، دبیر ششمین دوره جشنواره داستان کوتاه کوتاه پایداری در گفتگو با «نسیم»، درباره آثار رسیده به این جشنواره گفت: تاکنون نزدیک به 500 اثر به دبیرخانه این جشنواره رسیده است؛ مهلت ارسال آثار به جشنواره تا پایان آذر ماه ادامه دارد.

وی به شرکت‌کنندگان حاضر در این جشنواره اشاره کرد و افزود: بیشتر شرکت کننده‌های دوره‌های گذشته جشنواره داستان کوتاه کوتاه پایداری در این جشنواره‌ هم شرکت کرده‌اند.

دبیر ششمین دوره جشنواره داستان کوتاه کوتاه پایداری ادامه داد: برگزاری این جشنواره می تواند خدمات بزرگی را به حوزه ادبیات و حتی سینما ارائه دهد؛ این هم به این دلیل است که داستان‌های کوتاه دوره‌های گذشته این جشنواره، در جشنواره‌های فیلم کوتاه از جمله "جشنواره فیلم کوتاه 100 ثانیه‌ای" مورد استفاده فیلم‌سازان قرار گرفته‌اند.

حاجی آبادی با اشاره به شرایط شرکت در این جشنواره گفت: داستان‌نویسان می توانند "داستان‌های کوتاه کوتاه" را حداکثر در 250 کلمه از طریق پیام کوتاه به شماره 0210000365 و یا از طریق ایمیل به نشانی Fest@iranhdm.ir ارسال کنند. آثار ارسالی نباید تا پیش از این در جشنواره‌های دیگر حائز رتبه و یا در نشریات مکتوب و غیرمکتوب منتشر شده باشند.

 
براساس این گزارش، آیین پایانی این جشنواره تا پایان سال جاری برگزار می شود.

ارسال نظر

رهبر انقلاب اسلامی در اجتماع پرشور انبوه زائران و مجاوران حرم رضوی علیه‌السلام

دشمن را در جنگ اقتصادی شکست خواهیم داد

فیلم: ادعای کمک مالی به «غزه و لبنان» دروغ است

ادعا میکنند جمهوری اسلامی به "غزه و لبنان" کمک مالی می‌کند، دروغ است. این حرف سلطنت طلب‌هاست،‌ قطر به اینها کمک مالی می‌کند/ شبکه "من و تو" ذهنیت نئولیبرال را بین ایرانیان ترویج می‌کند

سال ۹۸؛ سال «رونق تولید»

مقام معظم رهبری سال ۱۳۹۸ را به‌عنوان سال «رونق تولید» نام گذاشتند.

در دفاع از انقلاب

پیشرفت‌های علمی کشور توسط انسان‌های انقلاب اسلامی رخ داده است و به واقع بزرگترین دستاورد تمدنی انقلاب را باید تربیت انسان های انقلاب اسلامی دانست.

مهم‌ترین مطالب سرویس

شایعه است! / هرچه وزارت اطلاعات بگوید قبول دارم
توضیح ضرغامی درباره خروج آرشیو صداوسیما در دوران ریاستش
تحلیلی بر مهمترین نقاط قوت و ضعف سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر
صعود جوانان، سقوط پیشکسوت‌ها!
گزارشی درباره وضعیت برنامه‌های ‌سینمایی تلویزیون برای سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر
تولیداتی که توجیه دارد، اما منطق نه!
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین