ارسال ۵۰۰ اثر به دبیرخانه جشنواره داستان کوتاه کوتاه پایداری

جشنواره داستان کوتاه کوتاه پایداری

دبیر ششمین دوره جشنواره داستان کوتاه کوتاه پایداری به «نسیم» گفت: مهلت ارسال آثار به جشنواره تا پایان آذرماه ادامه دارد/ برگزاری این جشنواره خدمت بزرگی به حوزه سینما و ادبیات می‌کند

رضا حاجی‌آبادی، دبیر ششمین دوره جشنواره داستان کوتاه کوتاه پایداری در گفتگو با «نسیم»، درباره آثار رسیده به این جشنواره گفت: تاکنون نزدیک به 500 اثر به دبیرخانه این جشنواره رسیده است؛ مهلت ارسال آثار به جشنواره تا پایان آذر ماه ادامه دارد.

وی به شرکت‌کنندگان حاضر در این جشنواره اشاره کرد و افزود: بیشتر شرکت کننده‌های دوره‌های گذشته جشنواره داستان کوتاه کوتاه پایداری در این جشنواره‌ هم شرکت کرده‌اند.

دبیر ششمین دوره جشنواره داستان کوتاه کوتاه پایداری ادامه داد: برگزاری این جشنواره می تواند خدمات بزرگی را به حوزه ادبیات و حتی سینما ارائه دهد؛ این هم به این دلیل است که داستان‌های کوتاه دوره‌های گذشته این جشنواره، در جشنواره‌های فیلم کوتاه از جمله "جشنواره فیلم کوتاه 100 ثانیه‌ای" مورد استفاده فیلم‌سازان قرار گرفته‌اند.

حاجی آبادی با اشاره به شرایط شرکت در این جشنواره گفت: داستان‌نویسان می توانند "داستان‌های کوتاه کوتاه" را حداکثر در 250 کلمه از طریق پیام کوتاه به شماره 0210000365 و یا از طریق ایمیل به نشانی Fest@iranhdm.ir ارسال کنند. آثار ارسالی نباید تا پیش از این در جشنواره‌های دیگر حائز رتبه و یا در نشریات مکتوب و غیرمکتوب منتشر شده باشند.

 
براساس این گزارش، آیین پایانی این جشنواره تا پایان سال جاری برگزار می شود.

ارسال نظر

رهبر انقلاب در دیدار خانواده شهدا:

جریان‌های سیاسی به دشمن میدان ندهند

تعلل وزارت نفت دلیل توقف عرضه نفت در بورس

حسن خسروجردی گفت: با تسویه ارزی ممکن است در فرآیند بازگشت پول دچار مشکل شویم نه اینکه پول نفت به خزانه برنگردد. بخش خصوصی توانایی صادرات نفت را داشته و باید شرایط را برای آن فراهم کرد.

بوطیقای جمع و جور فیلم سازی اصغر فرهادی: انتخاب و گناهان کوچک دیگر

فیلمساز ما در همه می دانند در نقش یک کارگردان بین المللی با تفکر و شیوه منحصر به فرد  فیلسازی اش ظاهر شده است و فیلمی را ساخته است که ابدا ربطی به سینمای ملی ایران ندارد؛ کما اینکه خود فرهادی نیز ضمن نگه داری عناصری که جزء لاینفک سینمایش به حساب می آیند سعی در آدابته کردن سینمایش با سبک اسپانیایی ها کرده است

قانون شدن لایحه حفاظت از خاک زمینه‌ساز فساد است

قاضی پور با اشاره به اشکالات اساسی لایحه حفاظت از خاک گفت: در این لایحه وظایف دستگاه‌های مرتبط به‌درستی مشخص نشده است و قانون شدن آن زمینه‌ساز فساد و افزایش پرونده‌های قضائی است. چرا سازمان حفاظت محیط‌زیست باید بدون حکم قضائی واحدهای تولیدی را پلمپ کند، مگر در قانون مراحل رسیدگی مشخص نشده است؟!

مهم‌ترین مطالب سرویس

تصویر آینده نیاز امروز جامعه
امیرحسین فردی؛ آینده‌ساز استراتژیست
وقتی رقابت با زردهای مجازی‌ دانشگاه عمومی جامعه ایرانی را به ابتذال می‌کشاند
تلویزیون و معضل اصالت بخشی به بی‌اصالت‌ها!
حاشیه‌ای بر رونمایی از یادداشت آیت‌الله خامنه‌ای درباره فیلم و سریال
از دستورات عمل‌ نکرده تا آیین رونمایی از دست‌خط
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین