سخنگوی هلال احمر در گفتگو با «نسیم آنلاین»:

حضور فعال خیرین در اجرای طرح رمضانی "همای رحمت"/ مشارکت نسبت به سال گذشته رشد بیشتری داشته است

وحید رحمتی سخنگوی جمعیت هلال احمر ایران

سخنگوی جمعیت هلال احمر از مشارکت حداکثری خیرین در اجرای طرح همای رحمت در ماه مبارک رمضان سال جاری خبرداد.

وحید رحمتی در گفت‌وگو با خبرنگار «نسیم آنلاین»، با اشاره به اجرای طرح همای رحمت از سوی سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر و استقبال خیرین از این طرح ملی افزود: نکته بسیار مهم در اجرای این طرح خداپسندانه حضور فعال و مشارکت خیرین کشورمان است.

وی ادامه داد: مشاکرت و حضور فعال خیرین کشورمان در طرح همای رحمت نشان داد که جمعیت هلال احمر همچنان یکی از اصلی ترین نهادهای مورد اعتماد مردم برای انجام امور خیر در کشور است.

مدیرکل روابط عمومی جمعیت هلال احمر افزود: طرح همای رحمت همه ساله به منظور دستگیری از نیازمندان بر اساس آموزه های دینی و الگوی رفتار مولای متقیان حضرت علی (ع) از سوی جمعیت هلال احمر در سراسر کشور اجرا می شود.

وی تاکید کرد: امسال استقبال و مشارکت مردمی در اجرای این طرح نسبت به سال های گذشته پر رونق تر بوده است و این نشان دهنده عملکرد مثبت و جایگاه رفع هلال احمر در نزد مردم است.

سخنگوی جمعیت هلال احمر در خاتمه خاطر نشان کرد: رسانه ها باید اینگونه افعال خداپسندانه را بیشتر در جامعه منعکس کنند تا به ترغیب بیشتر مردم درانجام امور خیر منجر شود.

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نماینده ویژه ترامپ به دنبال معرفی نخست‌وزیر مطبوع واشنگتن

برت مک گورک در بغداد چه می‌کند؟

آیت الله کاشانی نباید ریاست مجلس را می پذیرفت

مبارزه علیه انگلیس، اوج گرفت و در این جا دو تشکل موازی شکل گرفت ملی ها که بیشتر گرایش به مصدق داشتند و مذهبی ها که رهبری آیت الله کاشانی را پذیرفته بودند. قوام هم در همان سال ها به دنبال انتقام گیری از آیت الله کاشانی بود. این انتقام گیری به دلیل نقش ایشان و پدرشان در مبارزه مسلحانه در انقلاب عراق علیه انگلیسی ها بوده است. آیت الله کاشانی و مرحوم پدرش آیت الله سید مصطفی کاشانی جزو علمایی بودند که در جبهه جنگ علیه انگلیس نقش ایفا کرده اند

۶ دلیل گرانی گوشت و مرغ

افزایش مرغ سفره های مردم را کوچکتر می‌کند چون پروتئین طبقات پایین جامعه است. در یک ماه گذشته اتفاقات بی‌سابقه‌ای در افزایش قیمت، احتکار و کاهش عرضه همه کالاهای اساسی اتفاق افتاد.

آمریکا چگونه به تحریم‌های داخلی امید بسته‌است؟

هدف اصلی آمریکا و غربی ها از تحریم های پس از سال ۱۳۸۹ نابودی نظام جمهوری اسلامی از طریق اعمال فشار معیشتی بر مردم به عنوان موتور محرکه و پشتوانه انقلاب و جمهوری اسلامی بوده است. اما کارشناسان اقتصادی غربی تاکید کردند ظرفیت های عظیم اقتصاد ایران و توانمندی های مردم ایران مانع از بروز چالش جدی برای ایران در نتیجه تحریم های خواهد بود، اما...

مهم‌ترین مطالب سرویس

رئیس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت مطرح کرد؛
ابتلای ۸۷ نفر به ایدز در روستای درگز صحت ندارد/ بهزیستی به وظایفش عمل کند
مدیرعامل صندوق بیمه روستائیان و عشایر؛
هزینه بیمه روستائیان و عشایر روزی یک عدد تخم مرغ است
معاون خدمات شهری شهرداری تهران مطرح کرد؛
احداث زباله‌سوز ۳۲۰۰ تنی در آینده‌ای نزدیک در تهران
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین