سخنگوی هلال احمر در گفتگو با «نسیم آنلاین»:

حضور فعال خیرین در اجرای طرح رمضانی "همای رحمت"/ مشارکت نسبت به سال گذشته رشد بیشتری داشته است

وحید رحمتی سخنگوی جمعیت هلال احمر ایران

سخنگوی جمعیت هلال احمر از مشارکت حداکثری خیرین در اجرای طرح همای رحمت در ماه مبارک رمضان سال جاری خبرداد.

وحید رحمتی در گفت‌وگو با خبرنگار «نسیم آنلاین»، با اشاره به اجرای طرح همای رحمت از سوی سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر و استقبال خیرین از این طرح ملی افزود: نکته بسیار مهم در اجرای این طرح خداپسندانه حضور فعال و مشارکت خیرین کشورمان است.

وی ادامه داد: مشاکرت و حضور فعال خیرین کشورمان در طرح همای رحمت نشان داد که جمعیت هلال احمر همچنان یکی از اصلی ترین نهادهای مورد اعتماد مردم برای انجام امور خیر در کشور است.

مدیرکل روابط عمومی جمعیت هلال احمر افزود: طرح همای رحمت همه ساله به منظور دستگیری از نیازمندان بر اساس آموزه های دینی و الگوی رفتار مولای متقیان حضرت علی (ع) از سوی جمعیت هلال احمر در سراسر کشور اجرا می شود.

وی تاکید کرد: امسال استقبال و مشارکت مردمی در اجرای این طرح نسبت به سال های گذشته پر رونق تر بوده است و این نشان دهنده عملکرد مثبت و جایگاه رفع هلال احمر در نزد مردم است.

سخنگوی جمعیت هلال احمر در خاتمه خاطر نشان کرد: رسانه ها باید اینگونه افعال خداپسندانه را بیشتر در جامعه منعکس کنند تا به ترغیب بیشتر مردم درانجام امور خیر منجر شود.

اخبار مرتبط

ارسال نظر

آیا طرح اعاده اموال نامشروع مسئولین گره گشا خواهد بود؟

۴ نکته درحاشیه ماجرای ویلای لواسان +فیلم

مطالبات ایران از آمریکا

بی اعتنایی به قوانین و مقررات بین‌المللی و تلاش برای تخریب هرگونه قانونمندی در نظام بین‌المللی یکی دیگر از وجوه بارز سیاست خارجی دولت کنونی آمریکا است. تا آنجا که حتی مطابق گزارشهای خبری، نمایندگان آمریکا در جریان مذاکره بر سر بیانیه نشست گروه 7 در کانادا، با ذکر عبارتی مبنی بر لزوم اعتلای "نظم بین‌المللی مبتنی بر قانون"  مخالفت کرده بودند. دولت ترامپ این رویه مخرب خود را با نفی اصل بنیادی "وفا به عهد" آغاز کرد.

۱۲ توصیه مهم رهبر انقلاب به مجلس

مجلس نباید نماد تردید و خودکم‌بینی، یأس و ناامیدی، و بی‌اعتنایی و بی‌مبالاتی به مسائل کشور باشد و نباید با دید مأیوسانه به ظرفیت‌ها و توانایی‌های ملی نگاه کند

اجاره‌نشین‌ها!

در این گزارش از مجموعه ویدئوهای "آوانت"، تلاش شده تا گوشه ای از مشکلات مستاجران پس از گرانی های اخیر مسکن زیر ذره بین قرار گیرد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

سردار اشتری در حاشیه بازدید از پاسگاه مرزی خسروی؛
تحرکات گروهک های تروریستی در آن سوی مرزها خنثی می‌شود
معاون فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی:
کارگران فاقد بیمه برای بیمه شدن اقدام کنند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین