سرعتی‌زن تیم والیبال بانک‌سرمایه: باید بپذیریم که توانایی شکست دادن تیمی مانند چین را نداریم

توپ

شکوفه صفری، سرعتی‌زن تیم والیبال بانک سرمایه گفت: تیم زنان چین قدرتمندترین تیم والیبال جهان است و شکست دادن این تیم کار آسانی نبود.

به گزارش «نسیم آنلاین» و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، شکوفه صفری پس از پذیرش شکست 3 بر صفر تیمش مقابل تیم بایا ارمی چین، درباره این دیدار گفت: چین قهرمان مسابقات المپیک است و بازی مقابل این تیم قطعا کار آسانی نبود. زیرا آن‌ها بهترین تیم حال حاضر والیبال بانوان هستند.

وی ادامه داد: با این حال ما تمام تلاش خود را کردیم تا بهترین بازی ممکن را مقابل این تیم قدرتمند انجام دهیم. شاید اگر کمی بیشتر دقت می‌کردیم و از توپ‌های برگشتی بهتر استفاده کرده بودیم می‌توانستیم از این تیم ست بگیریم.

صفری درباره بازی فردا تیم بانک سرمایه مقابل تیم چین تایپه گفت: تایپه یکی از تیم‌های خوب مسابقات است و در رده بالای آسیا قرار دارد. آن‌ها به دنبال کسب نتیجه خوب در مرحله دوم هستند تا در گروه سوم شوند.

مدافع ملی پوش تیم بانک سرمایه افزود: امیدوارم بازی خوبی مقابل تیم چین تایپه داشته باشیم. باید شکست مقابل چین را فراموش کنیم و بپذیریم که توانایی شکست دادن تیمی مانند چین را نداریم. با این حال به دنبال بهترین نمایش و بهترین نتیجه در دیدار با چین تایپه هستیم.

ارسال نظر

در پیام نوروزی رهبر انقلاب اعلام گردید

سال ۹۸؛ سال «رونق تولید»

در دفاع از انقلاب

پیشرفت‌های علمی کشور توسط انسان‌های انقلاب اسلامی رخ داده است و به واقع بزرگترین دستاورد تمدنی انقلاب را باید تربیت انسان های انقلاب اسلامی دانست.

سنگین‌ترین شکست تاریخ آمریکا را نصیب‌شان می‌کنیم

در مقابل ایران دست به تهاجم حداکثری زده اند اما اگر ما به بسیج حداکثری امکانات و توانایی‌های خود اقدام کنیم، به فضل الهی سنگین ترین شکست تاریخ آمریکا را نصیب این کشور خواهیم کرد.

روایتی درس آموز از دیپلماسی اعتماد به اروپا

اتحادیه اروپا در ادوار مختلف تلاش کرده جایی میان ایران و آمریکا قرار بگیرد، جایی که هم از رفاقت با ایالات متحده، همراهی با آن و فشار بر ایران سود ببرد و هم از این فشار استفاده کند و به نوعی باب دوستی با ایران را باز کرده و یکی از بزرگ‌ترین بازارهای اقتصادی غرب آسیا را در دست بگیرد و علاوه‌بر آن بتواند همزمان از قدرت نفوذ ایران برای حفظ ثبات در منطقه به سود خود و جلوگیری از آشوب‌هایی بهره‌برداری کند که می‌تواند منافع منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای اروپا را مخدوش کند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

یک نکتهٔ زبانی دربارهٔ مصاحبهٔ کارلوس کی‌روش
سخنان جنجالی کیروش یا ترجمه جنجالی؟
جام ملت های آسیا ۲۰۱۹- امارات
عکس جالب از دو هوادار ایرانی در صفحه رسمی AFC
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین