ربیعی:

فاصله بین مزد و تورم هنوز خوب نیست

 سخنرانی ربیعی، وزیر کار در جشنواره نشان دهخدا

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: فاصله بین مزد و تورم هنوز خوب نیست چراکه روند قدرت خرید در دولت یازدهم در حال اصلاح است.

به گزارش «نسیم آنلاین»، فارس نوشت: علی ربیعی امشب در اولین همایش خیرین اشتغال کشور که در مرکز آموزش مهارت‌های پیشرفته ارم برگزار شد، اظهار داشت: فاصله میان مزد و تورم در دولت یازدهم هنوز خوب نیست چراکه روند قدرت خرید در حال اصلاح است.

وی با تأکید بر اینکه باید با اجرای طرح تکاپو فاصله میان اشتغال و فارغ‌التحصلان را کاهش دهیم ادامه داد: رشد فارغ‌التحصیلان در چند ساله اخیر سبب می‌شود که اجرای طرح تکاپو برای ایجاد اشتغال برای جوانان آماده به کار در دو سال آینده نتیجه دهد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، دولت را برگرفته از جامعه خیرخواه و به دنبال کارآفرینی برشمرد و اضافه کرد: افراد باید توانمند شوند چراکه خیر جامعه در ارتقای توانمندی مردم است.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

رهبر انقلاب اسلامی در اجتماع پرشور انبوه زائران و مجاوران حرم رضوی علیه‌السلام

دشمن را در جنگ اقتصادی شکست خواهیم داد

۴ بسته پیشنهادی به گروه‌های مردمی در جهت «رونق تولید»

رونق تولید ابعاد مختلفی دارد که در این سال‌ها زیاد از آن گفته‌شده است، مهم کاری است که از مجموعه‌های مردمی، دانشجویی، ائمه جمعه و جماعات و روحانیت و طلاب، فعالان جبهه فرهنگی انقلاب و... انتظار است؛ آن‌هم صرفاً تکرار توصیه رهبری در ضرورت رونق تولید، تبلیغ خرید کالای داخلی یا راه‌اندازی مرغداری و... در مناطق محروم نیست.

فیلم: ادعای کمک مالی به «غزه و لبنان» دروغ است

ادعا میکنند جمهوری اسلامی به "غزه و لبنان" کمک مالی می‌کند، دروغ است. این حرف سلطنت طلب‌هاست،‌ قطر به اینها کمک مالی می‌کند/ شبکه "من و تو" ذهنیت نئولیبرال را بین ایرانیان ترویج می‌کند

سال ۹۸؛ سال «رونق تولید»

مقام معظم رهبری سال ۱۳۹۸ را به‌عنوان سال «رونق تولید» نام گذاشتند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

احتمال تحریم خریدارن نفت از بورس بسیار کم است
نامفهوم بودن بورس نفت برای سرمایه‌گذاران داخلی
تاملی در کاندیداهای انتخابات اتاق بازرگانی
اتاق بازرگانی یا اتاق واردات؟+ نمودار ‌
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین