جودو گرندپری تفلیس

پایان کار جودوکاران ایرانی در روز سوم

جودو

کار ملی‌پوشان جودوی کشورمان با پیگیری مبارزات اوزان ۹۰-، ۱۰۰- و سنگین وزن در گرندپری تفلیس به پایان رسید.

به گزارش «نسیم آنلاین» و به نقل از سایت فدراسیون جودو، جوجیتسو و کوراش، در سومین روز از دومین مرحله پیکارهای جودو گرندپری در سال 2017 که از روز جمعه 111فرودین ماه در شهر تفلیس کشور گرجستان در حال پیگیری است 4 جودوکار کشورمان در 3وزن روی تاتامی رفتند.

بر اساس این گزارش در وزن 90- کیلوگرم وحید نوری در مبارزه نخست با پشت سر گذاشتن حریف قزاق به دور بعد راه یافت. وی در ادامه مغلوب جودوکار قدرتمند کشور میزبان دارنده نشان برنز گرند اسلم 2017 باکو و دو نقره گرند اسلم باکو 2015 و 2014 شد.

حامد رشیدی دیگر نماینده کشورمان در این وزن پس از استراحت در دور نخست، مغلوب جودوکاری از اسلواکی با کارنامه نشان نقره اپن اروپا و برنز اپن آفریقا در سال 2017 شد.

در وزن 100- کیلوگرم رضا رضایی در گام نخست نتیجه را به جودوکار گرجستان دارنده نشان برنز جوانان جهان در سال 2015 و دو عنوان قهرمانی کاپ امیدهای 2016 اروپا و کاپ جوانان 2015 اروپا واگذار کرد.

در سنگین وزن نیز جعفر پهلوانی برابر حریف گرجی که عنوان سوم گرند اسلم 2017 باکو، قهرمانی اپن 2015 اروپا و نایب قهرمانی اپن 2017 اروپا را یدک می کشد، مغلوب شد. 

ارسال نظر

نایب رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس:

در کشور با کمبود وکیل روبرو هستیم

لابی برای ابقا رئیس صندوق بازنشستگی!

گزارش‌ها از نهایی شدن خداحافظی جمشید تقی زاده، از ریاست صندوق بازنشستگی کشوری حکایت دارد. آنطور که خبرنگار «نود اقتصادی» دریافته است، جمشید تقی‌زاده با همه مقاومت‌ها برای ماندن در این مسئولیت، مشمول قانون منع به کارگیری بازنشستگان شده و باید هرچه سریعتر صندلی ریاست بر این صندوق را ترک گوید.

تحلیلی بر وضعیت جامعه در ماجرای حمله سگ‌ها به یک کودک در لواسان

ما در وضعیتی بدونِ «کنشگریِ هدفمند» تنها مشغولِ «واکنش» به اتفاقاتیم! واکنش هایی که حتی زمینه سازِ شکل گیریِ عمل و جریاناتِ عملی نیز نشده و یا اگر می شوند محدود و معدود است. این میزان از «واکنش» در شرایطِ بی عملی، زمینه سازِ شکل گیریِ «توهمِ عملِ موثر» است

اجازه حذف مصوبات کمیسیون تلفیق درباره مالیات پزشکان را نمی‌دهیم

عضو کمیسیون تلفیق مجلس با تاکید بر اینکه مصوبات این کمیسیون درباره پرداخت مالیات پزشکان را قدمی در راستای شفافیت مالیاتی می دانم، گفت: اجازه حذف مصوبات مربوط به پرداخت مالیات توسط پزشکان را نخواهیم داد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

یک نکتهٔ زبانی دربارهٔ مصاحبهٔ کارلوس کی‌روش
سخنان جنجالی کیروش یا ترجمه جنجالی؟
جام ملت های آسیا ۲۰۱۹- امارات
عکس جالب از دو هوادار ایرانی در صفحه رسمی AFC
جام ملت های آسیا ۲۰۱۹- امارات
۴ لژیونر به اردوی تیم ملی اضافه شدند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین