جودو گرندپری تفلیس

پایان کار جودوکاران ایرانی در روز سوم

جودو

کار ملی‌پوشان جودوی کشورمان با پیگیری مبارزات اوزان ۹۰-، ۱۰۰- و سنگین وزن در گرندپری تفلیس به پایان رسید.

به گزارش «نسیم آنلاین» و به نقل از سایت فدراسیون جودو، جوجیتسو و کوراش، در سومین روز از دومین مرحله پیکارهای جودو گرندپری در سال 2017 که از روز جمعه 111فرودین ماه در شهر تفلیس کشور گرجستان در حال پیگیری است 4 جودوکار کشورمان در 3وزن روی تاتامی رفتند.

بر اساس این گزارش در وزن 90- کیلوگرم وحید نوری در مبارزه نخست با پشت سر گذاشتن حریف قزاق به دور بعد راه یافت. وی در ادامه مغلوب جودوکار قدرتمند کشور میزبان دارنده نشان برنز گرند اسلم 2017 باکو و دو نقره گرند اسلم باکو 2015 و 2014 شد.

حامد رشیدی دیگر نماینده کشورمان در این وزن پس از استراحت در دور نخست، مغلوب جودوکاری از اسلواکی با کارنامه نشان نقره اپن اروپا و برنز اپن آفریقا در سال 2017 شد.

در وزن 100- کیلوگرم رضا رضایی در گام نخست نتیجه را به جودوکار گرجستان دارنده نشان برنز جوانان جهان در سال 2015 و دو عنوان قهرمانی کاپ امیدهای 2016 اروپا و کاپ جوانان 2015 اروپا واگذار کرد.

در سنگین وزن نیز جعفر پهلوانی برابر حریف گرجی که عنوان سوم گرند اسلم 2017 باکو، قهرمانی اپن 2015 اروپا و نایب قهرمانی اپن 2017 اروپا را یدک می کشد، مغلوب شد. 

ارسال نظر

با گرانی خانه‌ها، چه بلایی سر مستاجرین آمده است!؟

اجاره‌نشین‌ها!

جدال روحانی با وعده‌هایش ادامه دارد...

در این کلیپ برخی وعده ها و شعارهای انتخاباتی روحانی که در پیروزی سهم بسزایی داشتند، مورد بررسی قرار گرفته تا مشخص شود چه مقدار از این وعده ها محقق شده است.

موشن گرافیک "توتال"

در این موشن گرافیک سوابق همکاری شرکت ملی نفت و گاز ایران با شرکت فرانسوی توتال مورد بررسی قرار گرفته و خلف وعده های توتال به تصویر کشیده شده است.

اروپایی ها اگر جای مردم ایران بودند با امثال شرکت های فرانسوی چه می کردند؟!

پس از رفتن دوباره ی شرکت های پژو و توتال از ایران، دیدن این گزارش و واکنش مردم اروپا خالی از لطف نیست

مهم‌ترین مطالب سرویس

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین