جودو گرندپری تفلیس

پایان کار جودوکاران ایرانی در روز سوم

جودو

کار ملی‌پوشان جودوی کشورمان با پیگیری مبارزات اوزان ۹۰-، ۱۰۰- و سنگین وزن در گرندپری تفلیس به پایان رسید.

به گزارش «نسیم آنلاین» و به نقل از سایت فدراسیون جودو، جوجیتسو و کوراش، در سومین روز از دومین مرحله پیکارهای جودو گرندپری در سال 2017 که از روز جمعه 111فرودین ماه در شهر تفلیس کشور گرجستان در حال پیگیری است 4 جودوکار کشورمان در 3وزن روی تاتامی رفتند.

بر اساس این گزارش در وزن 90- کیلوگرم وحید نوری در مبارزه نخست با پشت سر گذاشتن حریف قزاق به دور بعد راه یافت. وی در ادامه مغلوب جودوکار قدرتمند کشور میزبان دارنده نشان برنز گرند اسلم 2017 باکو و دو نقره گرند اسلم باکو 2015 و 2014 شد.

حامد رشیدی دیگر نماینده کشورمان در این وزن پس از استراحت در دور نخست، مغلوب جودوکاری از اسلواکی با کارنامه نشان نقره اپن اروپا و برنز اپن آفریقا در سال 2017 شد.

در وزن 100- کیلوگرم رضا رضایی در گام نخست نتیجه را به جودوکار گرجستان دارنده نشان برنز جوانان جهان در سال 2015 و دو عنوان قهرمانی کاپ امیدهای 2016 اروپا و کاپ جوانان 2015 اروپا واگذار کرد.

در سنگین وزن نیز جعفر پهلوانی برابر حریف گرجی که عنوان سوم گرند اسلم 2017 باکو، قهرمانی اپن 2015 اروپا و نایب قهرمانی اپن 2017 اروپا را یدک می کشد، مغلوب شد. 

ارسال نظر

نماینده ویژه ترامپ به دنبال معرفی نخست‌وزیر مطبوع واشنگتن

برت مک گورک در بغداد چه می‌کند؟

۶ دلیل گرانی گوشت و مرغ

افزایش مرغ سفره های مردم را کوچکتر می‌کند چون پروتئین طبقات پایین جامعه است. در یک ماه گذشته اتفاقات بی‌سابقه‌ای در افزایش قیمت، احتکار و کاهش عرضه همه کالاهای اساسی اتفاق افتاد.

آمریکا چگونه به تحریم‌های داخلی امید بسته‌است؟

هدف اصلی آمریکا و غربی ها از تحریم های پس از سال ۱۳۸۹ نابودی نظام جمهوری اسلامی از طریق اعمال فشار معیشتی بر مردم به عنوان موتور محرکه و پشتوانه انقلاب و جمهوری اسلامی بوده است. اما کارشناسان اقتصادی غربی تاکید کردند ظرفیت های عظیم اقتصاد ایران و توانمندی های مردم ایران مانع از بروز چالش جدی برای ایران در نتیجه تحریم های خواهد بود، اما...

ماجرای جزوه محرمانه لاجوردی از انفجار نخست وزیری

شهید لاجوردی به هیچ عنوان توصیه‌­پذیر نبود، این رفتار دشمن‌­زا است. مثلاً آقای منتظری رفتار خاصی داشت که با سلیقه آقای لاجوردی جور درنمی‌آمد. آقای لاجوردی معتقد بود این ها نمی­ توانند بفهمند که منافقین یعنی چه و چه کسانی! زیرا ساده‌­دل هستند. آقااسدالله قائل بود این ها ساده هستند و من نباید حرف آن ها را گوش کنم. وقتی [آقای منتظری] چیزی می ­­گفت شهید لاجوردی نمی‌­پذیرفت و این دشمن‌­زا بود

مهم‌ترین مطالب سرویس

بهترین بازیکن جوان جام جهانی ۲۰۱۸:
به توصیه کادر فنی مصدومیتم را پنهان کردم
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین